Otvorený list na ODVOLANIE Oľgy Pietruchovej

Quoted post

MT

#415 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Otvorený list na ODVOLANIE Oľgy Pietruchovej

2013-10-28 10:58

#414: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Otvorený list na ODVOLANIE Oľgy Pietruchovej

Moje deti našťastie nie sú neinformované, tabuizované atď.

Máš pravdu - ulica, kamaráti a internet je veľmi silný a vďačný partner. To ja všetko dobre poznám. A ak by som poznala len to, premýšľala by som tvojim spôsobom alebo spôsobom p. Pietruchovej.

Lenže ja poznám najmocnejšieho a jediného živého Boha - Pána Ježiša Krista. A  nepoznám Ho ako teóriu, ja Ho poznám osobne. A poviem ti - kto Jeho spozná, ten zmení myslenie od základov.

Prosím o odpustenie za cirkev, keď sme Mu robili hanbu a ateisti Ho cez náš neúprimný život nemohli spoznať. Tiež prosím o odpustenie za všetkých kresťanských predkov, ktorí zanechali zlé meno živému Bohu.

Ale tento Boh je skutočne živý a ak nepôjdeš proti Nemu, ale úprimne sa Ho spýťaš či naozaj existuje a ak, tak nech sa ti dá spoznať, ja ti sľubujem, že sa ti dá, lebo nám to zasľúbil. Popros Ho o odpustenie, že si išiel proti  Nemu a spoznáš veci, ktoré si nikdy nepoznal.

Modlím sa aj za p. Pietruchovú, nech jej dá poznať Boh svoju lásku a pravdu a nech si ju ešte mocne použije, ale podľa svojej vôle. Rovnako aj všetkých homosexuálov.

Nech Slovensko žije v jednote a láske.

Replies


Hosť

#421 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Otvorený list na ODVOLANIE Oľgy Pietruchovej

2013-10-28 14:22:41

#415: MT - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Otvorený list na ODVOLANIE Oľgy Pietruchovej

MT "Moje deti našťastie nie sú neinformované, tabuizované atď"

- v prvej reakcii vaše vyjadrenia vyzerali celkom rozumne a logicky, ale vaše dalšie pokračovanie ma presviedča že sa mierne povedané vzdaľujete od reality ...

len tak mimochodom, ked v akom veku sta sa rozprávali s detmi na tému sex ??

a HLAVNE, čo ste im povedali, obľúbene na to máš ešte čas, len sa pekne uč a nezaujímaj sa o hlúposti ...

mimochodom napr v 15 je už teda dosť ...ale ozaj DOSŤ neskoro ...

ešte raz: vychovávajte svoje deti ako len chcete, ale nenanucujte okoliu svoj bigotný názor ....

ak sa vám nepáči štátna škola ...máte dosť možností na cirkevnej .... len potom nebuďte prekvapená, ak zistíte, mierne povedané, že vaše dieta je trošku menej vzdelané ako tie ostatné, z vlastnej skúsenosti Vám môžem povedat, že deti z osemročného cirkevného gymnázia plošne zaostávali za detmi z štátnej školy ... napríklad ...

a o rôzných nasilu vzniknutých nepotrebných krestanských univerzitách, ktoré

1. rozdávaju diplomy a tituly ako na bežiacom páse za 2 x zdravas a 1 x otčenáš

2. produkujú ďalšie stáda "vraj študovaných" neschopných nezamestnaných .... radšej pomlčím ..