Otvorený list na ODVOLANIE Oľgy Pietruchovej

Quoted post


Hosť

#414 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Otvorený list na ODVOLANIE Oľgy Pietruchovej

2013-10-28 10:32

#412: MT - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Otvorený list na ODVOLANIE Oľgy Pietruchovej

drahá MT

nik ti nebráni tvoje deti vychovávat AKO len chceš ...

a vychovaj ich hlavne dobre..... to že ich budeš vychovávať len podľa svojích princípov ešte neznamená že ho vychováš dobre....

lebo zahmlievaním, zakazovaním, tabuizovaním, neinformovaním.... sa dá síce dosiahnúť veľa, ale zlého

a nezabudni ulica,kamarati a internet je velmi silný a vďačný partner ....

a určite ešte aj silnejší protivník ako si dokažeš možno aj sama predstavit .

a škola sa mi zdá, teda oveľa vhodnejšie partner, ako títo hore menovaní na ziskanie informácie ...

Replies

MT

#415 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Otvorený list na ODVOLANIE Oľgy Pietruchovej

2013-10-28 10:58:03

#414: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Otvorený list na ODVOLANIE Oľgy Pietruchovej

Moje deti našťastie nie sú neinformované, tabuizované atď.

Máš pravdu - ulica, kamaráti a internet je veľmi silný a vďačný partner. To ja všetko dobre poznám. A ak by som poznala len to, premýšľala by som tvojim spôsobom alebo spôsobom p. Pietruchovej.

Lenže ja poznám najmocnejšieho a jediného živého Boha - Pána Ježiša Krista. A  nepoznám Ho ako teóriu, ja Ho poznám osobne. A poviem ti - kto Jeho spozná, ten zmení myslenie od základov.

Prosím o odpustenie za cirkev, keď sme Mu robili hanbu a ateisti Ho cez náš neúprimný život nemohli spoznať. Tiež prosím o odpustenie za všetkých kresťanských predkov, ktorí zanechali zlé meno živému Bohu.

Ale tento Boh je skutočne živý a ak nepôjdeš proti Nemu, ale úprimne sa Ho spýťaš či naozaj existuje a ak, tak nech sa ti dá spoznať, ja ti sľubujem, že sa ti dá, lebo nám to zasľúbil. Popros Ho o odpustenie, že si išiel proti  Nemu a spoznáš veci, ktoré si nikdy nepoznal.

Modlím sa aj za p. Pietruchovú, nech jej dá poznať Boh svoju lásku a pravdu a nech si ju ešte mocne použije, ale podľa svojej vôle. Rovnako aj všetkých homosexuálov.

Nech Slovensko žije v jednote a láske.