Petícia za odvolanie (ne)zodpovedných mestských poslancov
Táto diskusná téma bola automaticky vytvorená k petícií Petícia za odvolanie (ne)zodpovedných mestských poslancov.
|
Hosť |
#12015-03-20 16:50Neničte to čo príroda vytvorila už je toho moc!!!!!!! |
|
| |
|
Hosť |
#22015-03-20 17:20preco? lebo mi zalezi na poslednom kusku prirody, ktora stoji za to, aby zostala nedotknuta a sluzila vsetkym obcanom a nie len vyvolenym jednotlivcom. toto je hrozne, ako sa dokazu ludia zapredat, hnus. |
|
| |
|
Novozamcan |
#32015-03-20 20:34Keby sa nazbieralo aj 20 000 hlasov .. je to u niekoho potvrdene ze by sa s tym dalo nieco konat? Ci to je tu len o tom kolko hlasov sa podari vyzdiebrat? Dajte niekam fotky aby som vedel koho mam oplut ked pojdem mestom.
|
|
| |
|
Hosť |
#42015-03-20 21:51Ludia ako ty ktory to schvalili by uz nemali viac co robit v meskom zastupitelstve!!! Nech sa hambia cely zivot a nech na nich kazdy prstom ukazuje!!! |
|
| |
|
Hosť |
#52015-03-21 07:22bolo by to to najmenšie zadosťučinenie odvolať zodpovedných za dianie na Zúgove,aby už ďaľšie roky nebrali poslanecké platy,nezaslúžia si!!!! |
|
| |
|
Hosť |
#62015-03-21 11:58Ludia robia chyby,ale zial,mne uradnici vzdy povedia,,nevedomost zakona neospravedlnuje,, a vzdy ma skasnu.Preto ani ja nemozem ospravedlnovat chyby predstavitelov zakona. |
|
| |
|
Hosť |
#72015-03-22 16:59Lebo u mňa stratili dôveru, súhlasili s výstavbou MVE . |
|
| |
|
zlatá rybka |
#8 že2015-03-22 17:48je to nehoráznosť najhrubšieho zrna,keby to malo slúžiť pre blaho mesta alebo spoločnosti, tak človek by to možno po čase prehltol ,ale nakolko to má slúžiť jednotlivcovi ,ktorý sa zdá ,že toho ešte nemá dosť tak toto nie.V čase hniezdenia vtákov a neresu vatšiny rýb ,no toto je nad moje chápanie.To kolko úplatkov tento človek musel dať, aby mu toto prešlo. |
|
| |
|
Hosť |
#92015-03-22 18:03Lebo mi na tom zalezi, uz bolo toho dost. |
|
| |
|
Hosť |
#102015-03-22 18:25Nemajú tam čo robiť! |
|
| |
|
Hosť |
#112015-03-22 19:41Mám dosť oligarchov, ktorí si tu rozdávajú Nové Zámky ako veľkú tortu. Klamanie a nezáujem o ľudí v našom meste, lebo oni majú slúžiť a riešiť naše problémy a nie sa obracať proti občanom tohto mesta. Heslo: Nenažranosti STOP!!! |
|
| |
|
Oto |
#12 Re:2015-03-23 22:25 |
|
| |
|
Zmena sa nestane tým, že zostaneme ticho.
Autor tejto petície sa postavil a podnikol kroky. Spravíte to isté?
Iné petície, ktoré by vás mohli zaujímať
Poskytujeme zdarma hosting pre online petície. Vytvorte profesionálnu online petíciu použítím našej výkonnej služby. Naše petície sa v médiach spomínajú každý deň, teda vytvorenie petície je skvelý spôsob zviditelnenia na verejnosti aj pred ľudmi, ktorí robia rozhodnutia.