Za ponechanie spojenia Staromestskej ulice s nábrežím - petícia
Primátor Matúš Vallo, Magistrát hlavného mesta SR Bratislavy sa rozhodli zaútočiť na všetkých vodičov, ktorí využívajú zjazd zo Staromestskej ulice na cestu domov, zo zamestnania, k lekárovi, dopravenie deti zo školy, na zásobovanie, na nákupy! Je to ďalší pirátsky krok k obmedzovaniu motoristickej verejnosti v Bratislave - len pre potreby a pohodlie niektorych oligarchov a bohatých majiteľov bytov na podhradí.
Potichu a poza bučky sa pripravuje ďalší hlboký zásah do dopravného sytému Bratislavy. Po zlikvidovaní štvorprúdovej komunikácii na Hurbanovom a Vajanského nábreží, ktorý viedol ku šokovému obmedzeniu dopravy pri Dunaji sa potichu pripravuje ďalší krok. Tým má byť odstavenie prepojenia nábrežia - teda likvidácia nájazdu na Staromestskú a likvidácia zjazdu zo Staromestkej na nábrežie - ako to pred časom nakreslili dvorní architekti Bennetin a spol. Už teraz značne obmedzená možnosť dopravy do Mlynskej doliny, do Karlovej vsi, do Devina by sa ešte viac sťažila. Výsledkom by boli nekonečné rady vozidiel v pravom pruhu mosta Lanfranconi a upchatý zjazd k Botanickej záhrade a Mlynskej doliny.
Víziou Matúša Valla je odstavenie spojenia mesta od nábrežia - s cieľom zabezpečiť zopár movitým vlastníkom bytov nerušený výhľad z Vydrice na Dunaj !
Žiadame preto Magistrát hl. mesta SR Bratislavy, p. Matúša Valla a jeho suitu z Magistrátu, aby okamžite upustili od útoku na motoristickú verejnosť a zabudla na myšlienku zničenia dopravného prepojenia Staromestkej ulice a Vajanského nábrežia !

Vodiči nie sú ovce !
Kontaktovať autora petície