Chceme naspäť Kristínu Kormúthovú

Kontaktujte autora petície

Táto diskusná téma bola automaticky vytvorená k petícií Chceme naspäť Kristínu Kormúthovú.


Hosť

#126

2014-05-23 02:16

Je to veľká nespravodlivosť ! A ešte sa chúďa aj ospravedlnila. A začo preboha ? Povedala len svoj názor,čistú pravdu s ktorou väčšina ľudí absolútne súhlasí ! Kristína K. má moju obrovskú podporu a veľký rešpekt že sa nebála ,,nahlas" povedať svoj názor. Priznám sa: povedala-napísala mi z duše...!!! P.S. Kompetentni by si konečne mali uvedomiť a otvoriť oči, kto je tu v tomto štáte diskriminovaný(í) !? Kedy konečne, nás slušných,poctivých (bielych) začnete ochraňovať pred tou č. čvargou ?!

Hosť

#127

2014-05-23 05:44

Dievča má právo si ponadavat. A tak isto mala právo odstrániť cigana ktorý bol na jej majetku. V uk sa zlodeji strieľajú. Aj v usa. Tak prečo nie na sk

Hosť

#128

2014-05-23 05:53

Treba poukazovať na to, že sa tu neriešia základné problémy, napriek tomu, že polícia šikanuje obyvateľov takými pokutami a v takých malichernostiach. Nie je vôbec tam, kde má byť a MY ju platíme. Žije a robí za NAŠE peniaze, nie politikov.
Vlasyko

#129

2014-05-23 07:02

Páči sa mi príspevok, ktorý naznačuje že niet slov ktoré by vyjadrili absurdnosť tohoto prípadu. Plne s ním súhlasím. Myslím, že slovenský pracujúci ľud čaká na narodenie vodcu, organizátora, ktorý spojí ich masy a spoločne vyhubia všetkých parazitov.

Hosť

#130

2014-05-23 10:15

V tomto našom štáte je to už choré, v návale hnevu niečo napísala a už ju riešia, však všetci vidíme ako to u nás ide dolu vodou, ten čo slušne žije a pracuje nemá žiadne práva, keby som bol na jej mieste a uvidím ho, čo robí, tak verte mi, lopatou by som mu tresla po tej jeho hlave, len si bráňme našich akože pracujúcich spoluobčanov, samozrejme česť výnimkám, držím jej prsty, je to zlatá osoba a neviem prečo si ju vedenie STV nezastalo, však sa ospravedlnila. Ešte raz držím jej prsty

Hosť

#131

2014-05-23 10:19

čestný ludia nemôžu byť diskriminovaný za to ked povedia len to čo je pravda !

Hosť

#132

2014-05-23 11:28

suhlasim podme do ulic a ziadajme ponizit dane o prispevky na ciganov nech pokapu od hladu


Hosť

#133

2014-05-23 11:56

Už by táto republika a hra na akési Európske spoločenstvo mohla prestať diskriminovať nás pracujúcich normálnych občanov, ktorí živia Vás politikov !!! Nie tí degeši !!! Tí Vas neživia !!!

Hosť

#134 Re:

2014-05-23 12:35

#1: -

veru, a ked romovia nadavaju na bielych to je v poriadku, to sa moze, zachvilku z normalnych ludi bude v sr uz len mala komunita, a to nevravim o zivote v osadach, ako tam trpia zvierata, ako ich tyraju,  a nebojim sa nahlas povedat, ze ide o zdegenerovanu cast obyvatelstva nasho statu, ktorym podpory a nicnerobenie zial nepomozu, cest vynimkam, a tym romom, ktori ziju slusne


Hosť

#135

2014-05-23 13:07

Kristína si zaslúži vrátiť sa naspäť na obrazovky podľa mňa napísala len pravdu a tento názor ma viacero ľudí som si istá

Hosť

#136

2014-05-23 16:49

ten .ujo,co o nej rozhodol,za odmenu na lunik9.min. na rok,nech si uzije svojich.


Hosť

#137

2014-05-23 17:19

väčšina cudzincov na nás, Slovákov, hovorí že sme rasisti, sebecký, arogantní a podobne. musím uznať že z časti je to pravda, ale prečo? pretože politika. akí poslanci takí občania. musíme sa podriaďovať tomuto debilne nastavenému systému a zakaždým sa domáhať spravodlivosti. toto je tak strašne na hlavu postavené až to bolí, cigáň ktorý ju okrádal je bez problémov na slobode a obvinenia a ona čo napísala jeden status má pohnojený celý život. najhoršie na tom je že to síce napísala v množnom čísle no myslela to len na cigáňov práve tohto typu, ktorí okrádajú... naozaj nechápem prečo sa do toho miešali ostatní cigáňi, ktorí sú na scéne významnejší. oni veľmi dobre vedia ako to táto (bohužiaľ) bývalá moderátorka myslela, lenže opäť ľudská vypočítavosť sa nezaprie a dobre sa im to hodilo aby bolo o nich aspoň čo to napísané. veď popularita sa hodí. navyše na takýto účet. takže môj verdikt k celej udalosti:

- prijať ju naspäť do roboty na post, ktorý robila do vypuknutia tohto problému
- TRESTNE STÍHAŤ CIGÁŇA, KTORÝ JU OKRÁDAL
- VEREJNÉ OSPRAVEDLNENIE TEJTO DIEVČINY CIGÁŇOVI ZA STATUS
- všetci významní, ktorí nafukovali túto problematiku do absurdných rozmerov, no ich sa potrestať nedá, ale MÔŽU SA HANBIŤ, PRETOŽE TO BOLO TAK NESKUTOČNE TRÁPNE, aby si získavali popularitu na takomto prípade, pričom veľmi dobre vedia aká je situácia na Slovensku a ako tento problém vznikol
- ukončiť tento rasizmus, rasizmus nie je len keď bieli utláčajú tmavších, ALE AJ KEĎ TMAVŠÍ UTLÁČAJÚ BIELYCH

takže asi toľko k tomuto. naozaj mi je na grc z toho jak je tu všetko nespravodlivé.

ps: vzhľadom k tomu, že má zbrojný preukaz, je jasné že nie je rasistka, inak by neprešla testami. a vzhľadom k tomu, že ho neodstrelila rovno jak ho tam zbadala tak to tiež dosvedčuje o tom že v hlave asi niečo má.
ps: dúfam že ma nezbijete, nezavriete alebo nebudem trestne stíhaný za to že som napísal cigáňi namiesto rómovia, ale slovo rómovia mi tu podčiarkuje ako gramaticky nespisovné, pričom pri slove cigáni mi to nepodčiarkuje.

Hosť

#138

2014-05-23 19:09

Držím Vám palce, aby jste nejen dostala práci zpět, ale i odškodné. Chci věřit ve spravedlnost.
mona

#139

2014-05-23 19:45

chcela by som vidieť teraz v médiách čo bude s tým cigánom čo kradol tú rínu
Luboš

#140 čo máte voči Ficovým voličom ?

2014-05-23 23:18

Veď to sú iba slušní,mierumilovní ludia. Dokonca podnikajú . Nielen u nás,ale aj v zahraničí. V Británii pasú děvky a v CZ si robia z bezdomovcov novodobých otrokov.
Práve včera 23.5.2014 vo večerných správach na Nove vysielali reportáž. Jednalo sa o " cudzincov "
ktorí berú bezdomovcom osobné doklady,nútia ich podpisovať nejaké doklady a využívajú ich ako "biele kone" pozn.
Pozerám na tých cudzincov a nechápal som až dokial neprehovoril - po Slovensky :-)
Jedná sa o manželov s dcérou.
Kurvy špinavé,robia hanbu po celom svete. Akoby nám tá hanba nestačila,od politikov...
hosť

#141

2014-05-24 09:24

Milí Slováci
Napísali ste milion komentárov,sťažujete sa na národ,na vládu na systém dokonca na cigáňov,ktorí z tejto kauzy vyťažili
najviac,nikto však nepoukázal na niekoho,kto to proste spáchal.Slečna moderátorka má predsa nad sebou neviem kolko nadriadených,ktorí hodnotia jej talent, profesionalitu jej práce, sledovanosť a popularitu vysielania v ktorom účinkuje.Celý tento aparát je platený z koncesionárskych poplatkov,ktoré vo veľkej miere platia slušní ľudia tohoto nášho národa,ktorím proste záleží kvalite života a jeho budúcnosti.Preto si myslím,že treba pomenovať konkrétnu osobu,ktorá jej za dobre alebo zle odvedenú prácu v televízii dala výpoveď.NEVIŇTE prosím pani upratovačku s platom nejakých 400€, ktorá je platená za upratovanie špiny na PODLAHE.Tá slečne
Kormúthovej výpoveď nenapísala


Hosť

#142

2014-05-24 19:07

Neviem čo by robili tí , ktorí ju odsúdili ak by sa im to stalo.
AMACH

#143

2014-05-24 23:12

Najkrajšia moderátorka je naša! Chceme ju späť, lebo má 100% pravdu ! Slováci ! Prebuďme sa už konečne ! Nenechajme sa terorizovať aziatskými príšelcami neandertálskej mentality ! Dokedy ešte budeme čakať ? Kým ich nebude viac ako nás ? Kým sa z nášho nádherného Slovenska nestane Romistan ? Som za radikálne riešenie tejto problematiky. Ozbrojené zložky by mali stáť na našej
strane a nestarať sa o to, kam ich pošle NATO. Tu ide o naše životy a o naše živobytie !
žumpár

#144

2014-05-25 00:36

Ale Kristínka ! Prečo strieľať a míňať na taký odpad drahé strelivo! Do plynu ? Tiež nie, veď teraz hrozí, že bude drahý. Tak čo s nimi? Nuž žúmp máme dosť, utopiť ich v sračkách a hotovo !
Keď sa v Moldave utopilo v žumpe ich mláďa, hovorím si prečo to neskúsiť aj s ostatnými z kmeňa.
dancu

#145 Re:

2014-05-25 13:15

#2: Chappy -

Okkvapová rúra v zberných surovinách, ale to je v poriadku, škodu nemá už kto nahradiť a vinníka nieto.


Hosť

#146

2014-05-25 20:32

Palec hore , nech to vyjde !

Hosť

#147

2014-05-26 20:21

Viete ako sa hovorí cigánovi v obleku ? "Obžalovaný vstaňte!" Slovo Róm údajne v ich jazyku
znamená človek. Koľko jedincov z tejto komunity si zaslúži toto pomenovanie ? Nanajvýš 10%, teda
tí, ktorí sa dokázali prispôsobiť a správajú sa slušne. Zvyšných 90% si nezaslúži iné pomenovanie ako CIGÁNI !

Hosť

#148

2014-05-30 03:53

Rasizmus a diskriminacia voci bielym: este nikdy sme nedostali zadarmo pozemok na postavenie chatrce...... Ak bielemu povie niekto :"cierna svina "tak to nie je take ako ked to povie niekto ciernemu?? Co taky zlty?? Cerveny??? To uz biely nema pravo na vyjadrenie farby pleti??? Akoze ma niekto moze ukracovat v pouzivani slova cierny??? Aj cierna je farba a ak povie biely bielemu??? No nechapem ked sa nechcu volat cigani tak potom nepatri im ta nadavka..... Ked nas sused choval cierne svine tak asi im nebudeme vraviet svine

Hosť

#149

2014-05-30 07:40

Je to nezmysel, podobny skrat ako ked nahnevany poviem na niekoho zabijem ta.

Hosť

#150

2014-05-30 08:44

Ja len ako som uz vela krat pisala od roku 1989 do roku 2 000 sa na Slovensko pristahovalo 100 000 uvadzala tuto statistiku Francuzska TV Nikdy nemuseli dokazovat ze niekde pracovali!!