Chceme naspäť Kristínu Kormúthovú

Kontaktujte autora petície

Táto diskusná téma bola automaticky vytvorená k petícií Chceme naspäť Kristínu Kormúthovú.


Hosť

#151

2014-05-31 06:32

Na Slovensku máme problém, ktorý nikto nerieši a presto stále narastá...otázka je - dokedy?

Hosť

#152

2014-05-31 07:16

myslím si,že viacerý majú rovnaký názor ako p. Kormúthová, len tej sa to podarilo povedať nahlas. úplne súhlasím s jej názorom, lebo nie ani sú diskriminovaný ale to my sme diskriminovaný a nikto s tým nič nerobí....

Hosť

#153

2014-05-31 14:20

V rozprávke o cisárových nových šatách,kde bol král nahý a iba dieťa sa odvážilo skrýknut,že král je nahý hladajme inšpiráciu aj dnes.Kto nemá osobné skúsenosti s cigánmi tak si bude otvárať papulu o ludských právach.Keby mu ale ukradli bránu z pozemku a on by si ju musel nazad kúpiť v zberných sur.asi by ináč kvákal.O nejakom pocite viny,že bránu ukradol a že pár centov za ňu prepil a prefajčil nemôže byť ani reči.Mal som niekolko rokov brigádnika rómika a naposledy bol rýlovať záhradu vlani.ˇˇZene som dal peniaze,nech ho vyplatí.Vyplatila ho ale ho nechala volne,a tak chudáčisko čo mal robiť,ukradol mi tašku aj s náradím,letovačkou a porúčal sa.A to bol ako dlhoročný spolupracovník a 20eur za pár hod.denne som mu platil mesiace.Takže zdravím Bratislavských teoretikov a želám im aby sa im vlčia tma z očí nestratila,lebo pravda by im asi ublížila-cisár je nahý.

Hosť

#154

2014-05-31 14:53

Všetci vieme, že Kristína K. napísala pravdu pravdúcu, o našich cigánskych spoluobčanoch a jej vyhadzov bol rýchlym pätolízačským gestom jej nadriadených. Toto že je sloboda prejavu a demokracia!!!??? Je to sprostá diskriminácia majoritného obyvateľstva. Hanba takémuto štátu.

Hosť

#155

2014-06-01 10:46

Pýtam sa: Je rasizmom pomenovanie konkrétneho zlodeja a príživníka, alebo oficiálne ospravedlňovanie jeho protiprávneho konania chudobou danej komunity? Oficiálne inštítúcie tým vlastne nepriamo vyzývajú chudobných, aby kradli, lúpili, či inak porušovali zákon. Normálny človek sa s niečim takým nemôže stotožniť.
mmisanko

#156

2014-06-01 17:18

Som zvedavý,čo by pán Mika robil,keby mal otca po porážke a niekto by ho okradol.....A ak dávajú v RTVS nejaké správy o Rómoch,len tie zlé.....V Banskej Bystrici som vyštudoval právo,mojim spolužiakom bol jeden Róm,štúdium úspešne ukončil,ale RTVS informuje len o rómskych zlodejoch,úžerníkoch,násilníkoch,bitkároch,obchodníkoch s ľuďmi,ale nie o Rómoch,ktorí žijú slušne a navyše niečo dokázali........Bol by som rád,keby všetky slovenské televízne stanice dávali nejaký priestor aj tejto časti tejto etnickej skupiny.....

Tento príspevok bol odstránený jeho autorom (Show details)

2014-06-01 17:20



Hosť

#158

2014-06-01 17:24

P.S.Ten Róm pracuje v Spojenom kráľovstve ako právny poradca a na Slovensko sa vrátiť nechce,lebo je naštvaný na ten prebytok právnikov.

Hosť

#159

2014-06-03 05:40

To čo si Židia na Slovensku dovoľujú už hraničí s otrokárstvom.
Zároveň za vyhodenie KK požadujem preskúmať, či riaditeľ RTVS neporušil Chartu občianskych práv, ktorej je SLovensko signatárom.
Je to otrasné, kam sa SLovensko dostalo.

Leo Podstanický
Marek Sukeľ
Hosť

#160

2014-06-03 17:19

Je to smutné,že musela prísť o prácu.Keď v afekte povedala svoj názor.To by som bol zvedavý,kto by na Slovensku pracoval ak by každého vyhodili pre názor zo zamestnania.Túto prácu mala ozaj rada.Hoci je verejneznáma osoba a musela dodržiavať nejaké pravidlá aj v súkromí,ale to to!? Mohli to ináč trošku poriešiť.Ale pevne verím,že sa jej naskytne nejaká príležitosť znovu sa realizovať.Veď na to má....


Hosť

#161

2014-06-06 10:32

Vy sa tomu všetci čudujete, veď tu sa darí tým, čo kradnú, tým sa nič nedeje...
a má slobodu slova, je demokracia, tak čoooo???
je pravda, že je vo verejnoprávne tv a mala by sa držať trošku skrátka, ale chcela by som vidieť, keby okradli P. Miku, či by ich chválil a ďakoval im, že mu ukradli rýny-napríklad...myslím, že upomenutie by bolo namieste, ale nie vyhadzov...
Michal Sykora
Trnava

#162 DOTA

2014-06-06 21:30

Rad podpisem aj peticiu za zrusenie tohto debilneho a choreho rezimu, ktory sa neviem akym pravom nazyva demokraciou.

Hosť

#163

2014-06-08 06:26

ak je toto priorita policie sr, tak sme teda pekne dobacovali.

Tento príspevok bol odstránený jeho autorom (Show details)

2014-06-08 11:11


shipka

#165

2014-06-08 11:27

Nech je p. Kristína Kormuthová trestaná za nedostatky v svojej práci , ak nejaké boli, ale nie za rozhorčenú reakciu na adresu kriminálníka, ktorý sa v nočných hodinách dopustí neoprávneného vstupu na jej pozemok, poškodenia a odcudzenia jej majetku!!!
Shineez

#166 Re:

2014-06-08 16:53

#2: Chappy -

Poburuje ma skutočnosť, že súkromná osoba (osoba nie je v zamestnaní) urobí vyhlásenie na "súkromnom" chat-e a vyjadrí svoje oprávnené rozhorčenie nad kriminálnym správaním skupiny ktorá je priamo vedená ku takémuto správaniu bezbrehou ignoráciou kriminálneho správania a to priamo vládnou garnitúrou a v "demokratickej" spoločnosti je jej súkromá pošta / chat monitorovaná a sú robené proti tejto osobe kroky v jej profesnom živote..... Má to snáď znamenať, že naši zamestnávatelia sú už v pozícii Big Brother a môžu monitorovať a aj zasahovať do nášho súkromného života???? Chcú nám snáď politici dať na javo, že sme už v pozícii otrokov, ktorí nemajú právo na súkromie a súkromný život???


Hosť

#167

2014-06-08 21:08

Hanba Slovenskej vlady ze sa nevie vysporiadat s ciganmi uz 25 rokov. Problem sa neriesi, len odsuva na neskor a tym narastol nekontrolovatelne.
Javor

#168 Re: Predmet

2014-06-09 14:25

#61: apa - Predmet

Presne tak. Ako vždy dovolia si len na ženu. Slota je na pokoji aj s Kotlebom


Hosť

#169

2014-06-14 19:15

RTVS,pamatajte ze fungujete z penazi obcanov Slovenska...90% ludi je proti odvolaniu moderatorky...akoby nestacilo ze tak bohapusto klamete o situacii na Ukrajine teraz este toto..spamatajte sa konecne a zacnite brat v uvahu nazor toho z koho penazi vas platia-z penazi obcanov tohto statu...

Hosť

#170

2014-06-14 20:54

No,stalo se co se stalo, ale takový přísný trest si určitě nezasloužila.Svou práci milovala. Kdyby dostala nějakou podmínku a časem se mohla vrátit...Ale takto ?!

Hosť

#171 Re:

2014-06-15 16:25

#1: -

"z romamy" :DD  ako vidim tak ty tiez niesi jediny co ma problem z slovencinou

cigan som cigan ostanem

#172 Re: ivan cigan

2016-11-25 03:57

#111: -  

 keby vas napadol volaki kadzo co sa naozaj moze stat....lebo napadnut vas moze kazdy aj v tedy by ste sa oozivali??? tu nejde o to ze ci vas napadol cigan...ide o vase povolanie lebo vas mohol napadnut hoci kto....ale pre ciganouv mate seci velke oci

cigan som cigan ostanem

#173 Re: all

2016-11-25 04:01

#154: -  

 a povecte teda ake opatrenia bi ste spravili....to som zvedavy...

Vlasta

#174 Re: Vlasta

2017-07-14 11:25

Vlasta Oláhová

 Tak sbs oc mlyny su dovidenia dnes mi sbskar chytil syna za krk a vyhodil von z mlynou ze uz sa tam dlho pozera na lietadla pritom syn nic nerobil iba cakal na mna a otca pokial nakupime v bille.Pan Sbs Španik mozte sa hanbyt a ked sme sa s manzelom za vami rozbehli uteciete a skovate sa.Robte si poriadky s tymi co tam robia zle a kradnu a nie male 9 r dieta bezdovodne chytite za krk a vyhodite,mate štastie ze som vas s manzelom nechytila ze ste sa skoval.Že sbs a dosrany zo zivota uteka sa skovat pred pravdou.!!!!Fuj naplut vam do Xichtu.!!!!A nenecham to len tak mozte sa tesit podavam trestne oznamenie na vas.

Vlasta

#175 Re: Vlasta

2017-07-14 12:32

Vlasta Oláhová

 Tak sbs oc mlyny su dovidenia dnes mi sbskar chytil syna za krk a vyhodil von z mlynou ze uz sa tam dlho pozera na lietadla pritom syn nic nerobil iba cakal na mna a otca pokial nakupime v bille.Pan Sbs Španik mozte sa hanbyt a ked sme sa s manzelom za vami rozbehli uteciete a skovate sa.Robte si poriadky s tymi co tam robia zle a kradnu a nie male 9 r dieta bezdovodne chytite za krk a vyhodite,mate štastie ze som vas s manzelom nechytila ze ste sa skoval.Že sbs a dosrany zo zivota uteka sa skovat pred pravdou.!!!!Fuj naplut vam do Xichtu.!!!!A nenecham to len tak mozte sa tesit podavam trestne oznamenie na vas.Takze az sa takto chvate vsetci sbs tak sa necudujem ze vas cigan napadol.Dnes ma uz hoci aky trulko sbs kurz lebo to aj zadarmo robia na up a takto to potom vypada nevie ako sa chvat k detom  a ked ma byt tam kde sa nieco deje radsej utecie