Chceme naspäť Kristínu Kormúthovú

Kontaktujte autora petície

Táto diskusná téma bola automaticky vytvorená k petícií Chceme naspäť Kristínu Kormúthovú.


Hosť

#1

2014-05-20 21:32

pokial viem nie je jedina ktora ma z romamy problemy... mala nervy a nedokazala sa udrzat.Neverim ze polovica slovakov nema podobne urazky nanich.
Chappy

#2

2014-05-20 23:25

To že jej kradly odkvapovu rúru nikto nerieši ale to že ona im zato verejne vynadala riešia všetci a ona teraz kvoli tomu príde o prácu ? Chorý svet !!

Hosť

#3

2014-05-21 05:59

Ak chcú byť "spravodliví" tak z rovnakého malicherného pseudodôvodu by mali povyhadzovať z roboty 95% Slovenských zamestnancov.

Hosť

#4

2014-05-21 22:20

:)
Deana

#5

2014-05-22 04:17

Je úplne absurdné, čo sa v tomto štáte deje. Ako je možné, že človek kvôli jednej vete, ktorá nebola vôbec neopodstatnená, príde prácu, je terčom obviňovania a ešte mu hrozí aj súd ???!!!
Čo také spravila ???!!!
- bola nahnevaná, lebo ju práve okradli !!! - preboha, čo mu to mala ísť nebodaj ešte pomôcť aj zvesiť ???
- nazvala cigána cigánom ... veď to bol cigán !!!
- špinavý a zdegenerovaný ??? ... videla ho a počula ho ... jej opis bol predsa z jej pohĺadu na neho v danej chvílke absolútne objektívny, tak ho vnímala. Čo je na tom rasistické ???!!!

Mám pocit, že sa vraciame k obdobiu upaľovania. Nerieši sa skutočný problém, ale stačí, ak sa nájde jedna bosorka, na ktorú sa hodí všetko svinstvo sveta a upáli sa so všetkými ceremóniami pred aj po ... len aby sa nevidelo skutočné zlo.

Ak tento prístup neskončí, vedie to iba k jednému ... Zánik ľudstva - spoločnosti bude viac ako nevyhnutný ... choré, smutné, zvrátené, absurdné ...

Hosť

#6

2014-05-22 04:26

Všetko je pravda, čo v statuse napísala. Naše štátne orgány idú z toho robiť rasistický podtón. Toto nie je rasizmus, ale pravda, ktorú treba riešiť dôrazným spôsobom, pretože už nám to nečinnosťou prerástlo cez hlavu.

Hosť

#7

2014-05-22 04:27

Tu uz zacina hrozit rasizmus voci "bielym" obcanom nasej republiky. Len dufam, ze aj ten rom co kradol neprisiel o pracu...
ja

#8

2014-05-22 04:31

#5: Deana -  

 toto už fakt nie je normálny štát... tak ideme zatvárať bielych a romov budeme ochraňovať, zato, že kradnú náš majetok, zato, že žijú z našich daní.. akože spamatajme sa.. normálne štrajk pred vládu treba.. niekto by mal skoncovať s týmto.. v nemecku cigáni nerobia, tak ich odtiaľ vyhadzujú a tu ich budeme ochraňovať, živiť a ešte sa aj starať aby sme ich neurážali... kde to žijeme?!?

Štefan
Hosť

#9

2014-05-22 04:35

Ja viem kde spravila chybu.Podľa našich "orgánov" mala miesto šoku a strachu, rezko vyskočť z postele,spraviť návštevníkom kávu a chlebíčky a poslať manžela pomôcť im,aby sa náhodou nenarobili.

Andromeda

#10

2014-05-22 04:50

Poviem pravdu ani sa jej nečudujem. Ja nie som rasista, dokonca mám priateľov medzi rómami, no aj tak s ňou súhlasím. Mne tiež pár neprispôsobivých mladistvých rómskej komunity vykradlo celú záhradku. Celý rok som sa starala o jahody, paradajky a mala som z nej prd. Sused má na záhrade broskyňu a v čase dozrievania sedí celý čas pod stromom pomaly s puškou. Je to normálne? Do okien autobusov v osadách hádžu vodičom kamene. Pri nehode, ktorú spôsobí dieťa z osady (podotýkam, že sa spúšťalo z kopca na bicykli bez reťazí) je nakoniec ešte poťahovaný políciou vodič auta, lebo v hneve povedal, že ak zistí čie dieťa to bolo tak ho zmláti jak žito? A podotýkam, že keď to povedal tak ho rómka prelátala nejakou latou po chrbte, no opletačky mal len on a keď zisťoval, že ktorá ho "drbla" po chrbte tak minimálne 20 ich odprisahalo, že nikto z nich. Ak niečo spravia rómovia, nájde sa v osade 100 svedkov, ktorí dosvedčia, že v tom čase bol inde. A nakoniec spravodlivosť slovenskej vlády! Celý život pracujeme, oni váľajú šunky pri "kolibách", z detí si spravili výhodný biznis ako prežiť a na dôchodku dostanú dôchodok z priemernej mzdy v národnom hospodárstve v priemere tak akolo 400 - 500,-- EUR a ľudia, čo celý život pracujú a odvádzajú dane musia vyžiť po 30 a viac rokoch práce z 270 - 300,-- EUR. Prečo im dávky nevypočítajú zo životného minima? To my sme diskriminovaný a nie oni! ! !


Hosť

#11

2014-05-22 04:53

Chcem sa opýtať koho by to nenaštvalo, ak Vám kradnú z domu.
Moderátorka reagovala tak ako by to urobili mnohí z nás. Ja určite ešte horšie.
Źe róm prepadne v noci dôchodcu ako to bolo nedávno v Kecerovciach a sekerou dobyje starčeka ktorý neskôr zomrel TO JE V PORIADKU?
Ja vidím problém v tom, že každý končí sociálnu prácu, ale nikto nepracuje s neprispôsobivými občanmi v teréne. Bolo by to na veľkú diskusiu.
Držím palce moderátorke

Hosť

#12

2014-05-22 04:58

Nebudem komentovať, lebo čokoľvek by som napísala, nevyjadrilo by to dostatočne moje pobúrenie!!!
anonymka

#13

2014-05-22 05:04


Slovník slovenského jazyka
z r. 1959 – 19681. Viac informácií.

cigán (kraj i cigáň1), -a (v antropologickom zmysle), Cigán, -a, najmä v mn. č. Cigáni, -nov (v etnografickom zmysle, národnosť) m.
1. príslušníci antropologickej (etnickej) skupiny indického pôvodu rozptýlení po svete a sčasti dodnes vedúci potulný život: kočovní, valaskí c-i;
hovor. čierny, opálený, kučeravý ako c.;
pren. hovor. človek niečím pripomínajúci cigánov, napr. tmavou pleťou, túlavosťou, líškavosťou ap.● hovor. ako u c-ov o neporiadku;


Krátky slovník slovenského jazyka 4
z r. 2003. Viac informácií.

cigáň -a m. hovor. klamár, luhár: c. cigánsky nadávka;

cigáň mn. N a A -e m. zviera tmavej al. čiernej farby (napr. kôň, pes);

cigánka2 -y -nok ž.;

cigánsky2 príd.;

cigánstvo -a -tiev s. lož; klamstvo, luhárstvo

cigán -a m. (v etnickom zmysle Cigán)
1. príslušník spoloč. skupiny ind. pôvodu žijúci miestami ešte potulným životom, novšie Róm: valaskí c-i;
pren. hovor. expr. kto niečím pripomína cigána (tmavou pleťou, prítulnosťou): čierny, opálený ako c.

http://slovnik.juls.savba.sk/?w=cigan&s=exact&c=Maeb&d=kssj4&d=psp&d=scs&d=sss&d=peciar&d=ma&d=hssjV&d=bernolak&d=obce&d=priezviska&d=un&d=locutio&d=pskcs&d=psken&d=noundb&ie=utf-8&oe=utf-8
miro

#14

2014-05-22 05:11

do kedy budeme na Slovensku trpieť týchto parazitov čo kradnú,bijú starých ľudí čo celý život pracovali a odvadzali tomuto štátu dane na našich rómskych spoluobčanov
Im sa nič nestane len berú socialne dávky rozkradaju
Co slusny obcania tohoto statu?Niekto povie pravdu co ostatny aj v parlamente a vlade vedia no nic s tym nerobia a ona chudinka pride o pracu a este pojde do basy zaco?
Tento stat je chory

Hosť

#15

2014-05-22 05:17

Stalo sa mi že ma vykradli na chalupe pri šetrení prisahali/tí diskriminovaní/že 5kg medi majú zo svojho starého vysávača.
rogi

#16 rasizmus

2014-05-22 05:22

Prečo len Slovensko je rasistické? Taký Francúzi vyhodili rómov z krajiny bolo bububu a už je ticho. Angličania aby sa ich zbavili im adoptujú deti do anglických rodín. V Libanone pre veľkú kriminalitu je pre cigánov resp. palestínčanov jedno sídlisko oplotené 3-metrovým betónovým múrom strážia ho ozbrojený vojaci na transportéroch. /mesto Saida/ Von sa dostanú len tí ktorí majú prácu a po 22 hodine musia byť všetci v gete. Tam nie je rasizmus len na Slovensku. Lebo Slovensko je "Lídrami EU" určené ako raj pre všetkých cigánov z Európy??

Hosť

#17 Re:

2014-05-22 05:34

#2: Chappy -

dokonca ani nie verejne ! bol to len status prístupní jej priateľom na fb !!!

Miloš Adámek
Hosť

#18

2014-05-22 05:39

Kika neospravedlňuj sa, nemáš sa začo. Nech sa hanbí a ospravedlní Slovenská republika svojim občanom, kde až dokázala ustúpiť kakaovej menšine. Drzosť a nepostihnuteľnosť niektorých "smradľavých údenáčov" už presahuje všetky medze. Cigáň sa do TV vyjadrí, že účastníka autonehody, mimochodom policajta, ktorý nehodu nezavinil, treba "podrezať ako šviňu" a to nikto nerieši. Malé cigánčatá hádžu skaly do áut - to je OK, sústavné krádeže všetkého cigáňmi sú tolerované s poznámkou , že to je ich mentalita. Dokedy?????
PS. Nie je to o farbe pleti. Je to o správaní sa, nedodržiavaní zákonov, neprejavení žiadnej úcty voči tým , čo na nich robia a ich  arogancii voči ostatným obyvateľom SR, ako aj o páchaní kriminality veľkými skupinami cigáňov. Tí Romovia čo dodržiavajú pravidlá spoločnosti sú vítaní a nielen u nás, ale aj vo svete, tí ostatní svoju cigánčinu nezakryjú sprostými naučenými rečami o "Ďiskriminácii..."


Hosť

#19

2014-05-22 05:42

Dúfam, že táto petícia určite zeberie u kompetentných.

Hosť

#20 ...

2014-05-22 05:44

...tento svet je už naozaj chorý, za nejaký čas bude trestné aj to keď si niekto prdne na záhrade a tým hrubo urazí suseda. Dostane za to 2 roky na tvrdo.
Borco

#21 Absurdne

2014-05-22 05:44

Je to smutne a absurdne, ked sa zasa raz musi lud zastat toho, na kom sa pacha nasilie - co take zle vlastne urobila? Pomenovala nieco spravnym vyrazom? Kompetentni (co asi nemaju co ine na praci z nasich dani), chodte do haja... alebo robte nieco pre ludi, nie proti nim. Dokedy sa tu este v statnom sektore budu robit kvacky za (blbu) aktivitu namiesto poriadnej a profesionalnej prace v prospech ich zivitelov - platicov dani?

Hosť

#22 Re:

2014-05-22 05:46

#2: Chappy -

dokonca ani nie verejne ! bol to len status prístupný jej priateľom na fb !!!

cernoch

#23

2014-05-22 05:50

.. by ma este zaujimalo, kto to z toho jej statusu vynuchal a bol taky laskavy dobrak, ze to vytiahol na svetlo sveta. dotycna osoba musi byt fakt kamarat, asi by mala zvazit, koho na tom "skvelom" FB ma v particke... a zazalovat FB, to je take americke, ked sa im uz aj v tom rasizme chceme podobat...

Hosť

#24

2014-05-22 05:53

je to absurdné, a že vraj demokracia, toto je tvrdý kapitalizmus, však komunisti boli oproti tomuto anjeli

Hosť

#25

2014-05-22 05:53

Napísala to čo si myslí 99% ľudí.
Ona pyká za zlodeja a on sa smeje. Je to neskutočné čo sa tu deje.
Mária