Chceme naspäť Kristínu Kormúthovú

Kontaktujte autora petície

Táto diskusná téma bola automaticky vytvorená k petícií Chceme naspäť Kristínu Kormúthovú.

Branko

#76

2014-05-22 09:48

RTVS a jej podobní otvorene podporujú kriminalitu. Mala páchateľovi požičať rebrík, podržať ho, otvoriť bránku a požičať vozík.Ináč je to rasizmus. Hanba a posmech! A vyberiem si prezývku, nie prezívku!
študent ´89

#77

2014-05-22 10:06

Vážení,zbytočne obraciame svoj hnev na ciganov,aj ked so všetkym čo tu bolo o nich popísané suhlasim.Teraz je obdobie vyplacania dávok,takže sa momentalne za naše idu sťať pod obraz a väčšina z nich aj keby chcela si to ani nevie prečitať.Je treba odstraniť pôvodcov,ktorí ich tímto manierom naučili a ktorí stoja za populačnou exploziou ciganskeho etnika.Takto si vytvorili ľahko ovládateľnú voličskú obec,čo myslíte prečo má štátostrana take preferencie a ešte predstierajú, akože tento problem riešia.V skutočnosti akurat tak zvyšili pôrodne a materske dávky.A čo vy babky demokratky,čo ste prešli od mečiara,ktorý toto populačne svinstvo naštartoval,k ficovi,ktorý v tom pokračuje.Vás neserie,že nebudete chovať vlastne vnúčata,lebo vaši potomkovia si nemôžu založiť rodinu,pretože ked poplatia všetko boľševickym privatizerom,ktorím tu patrí od poisťovní po bytove podniky všetko,na deti z tích príjmov jednoducho neostane.Môžete sa hambiť,že podporujete tíchto neznabohov a ich bezcharakternú politiku,ktorá sa týka aj ochrany a pestovania ciganskej populácie.No čo už,vždy si môžete ak sa vo vás ozve babičkovsky inštinkt zájsť po nejake to vnúča do cigánskej osady.šťastnú cestu!

Hosť

#78

2014-05-22 10:11

Mohol by som sa rozpísať aj na 2 strany, ale to by som len zhrnul predošlé komentáre do jednej myšlienky. Preto len stručne napíšem, že to, čo sa jej stalo je nespravodlivé a že je v tejto kauze obeťou. A som skutočne znechutený z toho, v akom svete žijem...

Igor

#79 Re:

2014-05-22 10:18

#7: -

Tak tak. Snad chudacik rom, kroty LEN kradol a nechcel NIC ZLEHO, nepride o SVOJU PRACU, ktoru si vazi, za ktoru studoval skolu. A takisto nedajboze nepride o svoj byt, ktory si poctivo postavil za vlastne na vlastnom pozemku !


Hosť

#80

2014-05-22 10:20

... čo spravila zlé ...

Hosť

#81

2014-05-22 10:23

Som zvedavá ,ako by reagovali kompetentné úrady,ak by sa takto vyjadril niekto z romskej menšiny na adresu niekoho iného.Odobrali by mu sociálne dávky?Súhlasím s tvrdením,že diskriminoví sme už dlhšie my ostatní,ktorí vytvárame pre štát hodnoty ,teda aj z našich daní idú príspevky na sociálnu podporu

Hosť

#82

2014-05-22 10:29

Aj takto sa dá potlačať pravda!!!!!!

Hosť

#83

2014-05-22 10:39

Na Slovensku je to tak. Normálni ľudia pikajú za hajzlov a nepryspôsobivých.Keď sa mi občania ozveme tak sme rasisti,ale keď sa oni ozvú tak s nimi jednajú v rukavičkách. Fúúúj policajný štát. Vyhadzov za pravdu,o čom to všetko je? Nemám slov!

Hosť

#84

2014-05-22 10:49

Za to, že sme nechali rómsku (cigánsku) problematiku zájsť až takto ďaleko, môže ficovláda, ktorá za celý čas vládnutia neriešila a nerieši predmetné udalosti o napádaní a urážaní či parazitovaní cigáňov na slušne pracujúcom národe. Celú vládu je treba postaviť pred súdny tribunál a bude sa zodpovedať za danú situáciu nielen v cigánskej oblasti ale aj v zdravotníctve a školstve. Jednoducho povedané, ak sa nájde silný vodca, ktorý by tento národ viedol s rozumom a bez toho aby vtom hľadal výhody, a vydrží až do konca, veľmi rád ho podporím!!!

Hosť

#85

2014-05-22 11:01

Bolo by vhodné verejne oznámiť adresy riaditeľa RTVS a prokurátorok v Bratislave aj so zozamom medeného a železného materiálu na ich domoch.
Spoluobčania sa ľahšie zorientujú.

Hosť

#86 Re:

2014-05-22 11:03

#38: zuana -

tiež som to čítala, no čo na to povedať  HNUS . . . a takáto xxx nás zastupuje v Strasburku...

pfui taibl

Ingrid
Hosť

#87

2014-05-22 11:14

Absolútne absurdné!!!! Povedala, čo si myslí väčšina národa!!! Kým sa na Slovensku neurobí poriadok s neprispôsobivou menšinou, budú systematicky šikanovaní tí, ktorí vo svojej krajine slušne žijú. Nech ide do prdele celá EÚ aj s jej "segregáciou a rasizmom" !!! INGRID MIKULOVÁ, ŽILINA

martin

#88

2014-05-22 11:21

mna by zaujimalo ci by sa ospravedlnovala a uchadzala sa o svoje pracovne miesto aj keby bola kucharka,upratovacka,sestricka....dáme je zjavne luto iba postu moderatorky,platu a hyriveho sposobu zivota.Slovensky narod sa rozhodol ze bude humanny..zrusil sa trest smrti,znizili sa tresty...kazdy politik..zlodej..smrad a kurva su tymto statom chraneny.....tak potom sa nikto nemoze divit ze su vyvodene dosledky....slecna je mlada..urcite si najde nejaku fajn pracu niekde v potravinach za 300 €.
Ingrid
Hosť

#89

2014-05-22 11:26

A keď už sme pri facebookových statusoch, nech naša slávna polícia rieši prejavy rasizmu, extrémizmu či ,,prejavov podpory a propagácie skupín smerujúcich k potlačeniu základných ľudských práv a slobôd" na profiloch všetkých ľudí, a nie iba mediálne známych! Je mi z tohto štátu zle. Presne ako napísala slečna Kormúthová - ... ako škodnú!


Hosť

#90

2014-05-22 11:31

Všetci ktorí máte niečo spoločné s týmto " tzv. " prípadom sa preberte. To, že niekto dal status, nebude hádam verejne trestaný a pred ostatnými ľuďmi zhadzovaný ako najväčší " zlodej ". To, že ona pár rokov pre nás niečo robí a zrazu jej prácu zatiéni jeden status, smutné aký ste vy niektorí ľudia zaslepený. Myslím tých, ktorí sa začali do toho starať. Veľmi rád by som sa osobne s tými ľuďmi stretol osobne a povedal im niečo ! Pevne dúfam, že sa to vyrieši a nebude páchané zlo na nevinnom a bezbrannom človeku !
Ingrid

#91

2014-05-22 11:44

Na akejkoľvek sociálnej sieti či fóre si každý môže vyjadriť svoj názor, a ak sa zdá zamestnávateľovi, či orgánom s veľkým K neprimeraný, či dokonca rasistický, potom treba exemplárne trestať aj ostatných, čo podobné myšlienky na sociálnej sieti verejne prezentujú. A že ich je!!! Zaoberať sa však budú akousi moderátorkou, iba preto, lebo MÉDIÁ urobili teáter. Idem si radšej pustiť Simpsons, aby som aspoň na chvíľu zabudla, v akej poj****j krajine to žijem.

Hosť

#92

2014-05-22 12:09

Ak sa bude pokračovať takýmto nesprávnym smerom, holokaust sa blíži. Ľudia, občania, zabráňme tomu. Politikov o to nežiadam. Lebo nie sú to ani ľudia ani občania. Sú to bábkoherci. Dejiny nás učia, dejiny sa nemýlia.
Anna

#93 Re:

2014-05-22 12:14

#14: miro -

suhlasim a držim Kornuthovej palce


Hosť

#94

2014-05-22 12:41

celé je to choré, moderátorka v stresovej situácii povedala len to, čo si myslí polovica tohto národa, keby som si mohla vybrať, tak určite by som tejto televízii neplatila koncesionárske poplatky, aj tak ich vôbec nepozerám ...

Hosť

#95

2014-05-22 12:44

Nakoľko sa pani Kormúthová verejne ospravedlnila za status, ktorý vznikol na istej sociálnej sieti, nevidím dôvod, prečo by sa to malo ďalej rozvádzať. Tí, ktorí nechápu, že bola v tom momente v šoku, to pocítia, keď ich príde niekto okrádať... A pani Kormúthovej odporúčam zbaviť sa facebooku. Facebook pomáha, ale aj ničí medziľudské vzťahy. A prajem jej všetko dobré.
2106

#96 Re:

2014-05-22 13:00

#8: ja -

to je tak keď tu ochraňujeme darmožráčov a nie slušných ľudí

Tento príspevok bol odstránený jeho autorom (Show details)

2014-05-22 13:04


ivana

#98

2014-05-22 13:25

toto už fakt nema obdobu...a to preto že povedala pravdu???...tak to by nás väčšinu mali zavriet...lebo máme na nich rovnaky názor...na tych našich "spoluobčanov"...fakt keby ich nebolo tak neviem neviem...

Hosť

#99

2014-05-22 13:28

myslim, ze ludom treba davat 2.sance
KF

#100 KF

2014-05-22 13:38

Bez hanby by som napisal to iste! Tato chamrad ciganska smradlava neprisposobiva by mala byt pozatvarana v rezervaciach tak ako su indiani pozatvarany v amerike. Tam co nekricia o rasizme? EU nam na nich dava dotacie aby ostali pekne tu a nerozliezali sa im do ostatnych krajin tak si ich tu smradov hyckaju ako prasata v zite. Keby som ja zabral pozemok a postavil tam dom a bez platenia cohokolvek tomuto statu - som zvedavy kolko by ma tam nechali byvat...Je nacase aby sa tu veci zmenili!

 

Tak a teraz nas dajte na sud vsetkych lebo 90% slovenskeho naroda su podla Vas rasisti a to len preto lebo poukazuju na narastajuci problem! Ako to mame inak povedat ked nas tu nikto nepocuva?! Sk....ny STAT! HANBA!!!