Chceme naspäť Kristínu Kormúthovú

Kontaktujte autora petície

Táto diskusná téma bola automaticky vytvorená k petícií Chceme naspäť Kristínu Kormúthovú.

Dido

#51 Re: A čo iné

2014-05-22 07:41

#38: zuana -

sa dalo od členky SMERu čakať. Veď oni nás majú zaškatuľkovaných, že sme sprostí a nepamätáme si, čo tliapali pred týždňom, mesiacom, rokom. Doma tárať tak, vo svete inak, aby nevyzerali ako tupci. Ich fuhrer v tom vyniká

Moňa

#52 Deana

2014-05-22 07:48

Dobrý deň...nedá mi nereagovať na Váš názor, s ktorým sa na 100% stotožňujem....kam to spejeme,o chvíľu nám budu rozkazovať smradi cigánsky.... a čo ten cigáň čo kradol, toho nikto nerieši ?  Naša vláda sa potom čuduje že odchádzame z našej republiky...bola by som zvedavá čo by urobili všetci sudcovia keby im niekto kradol vlastný majetok.....dokedy budeme toto cigáňom tolerovať.....samozrejme že sa nájdu aj veľmi slušný ,,česť výnimkam...Monika


Hosť

#53

2014-05-22 07:49

Aspoň vidíme tu pravú Slovenskú demokraciu. Kde neexistuje sloboda slova, sloboda vlastného názoru a hlavne okradnutý človek bude obvinený a potrestaný.

Hosť

#54

2014-05-22 07:52

FUJ!!!Je to hnus!Ked Vás okradne hajzlík ktorému sa hodí Váš okap, tak Vy dokazujte,že ste neporušili zákony ked bránite svoj majetok.Dokonca Vás môžu stíhať väzením...No hotový Eugiášou chliev!!!!A upratovať treba začať čo najskôr!!!!!!!

Hosť

#55

2014-05-22 07:54

Nemam slov ....som zhrozena co sa deje v tomto state..nevinna je obvinena vyhodena z prace ..a zlodej je este chudak ??a nerozumiem preco sa znamy romovia vyjadruju ..hadam sa stotoznuju so zlodejmi ??a to iba pre to ze su romovia ?je jednoci som biela alebo cierna alebo fialova ..ked niekto kradne je zlodej a ma byt potrestany ...

Hosť

#56

2014-05-22 07:55

To čo koluje medzi ľuďmi a je verejne známe, tak chceme za to niekoho trestať, že to vyjadril aj písomne? Chceme trestať toho, ktor bol poškodený kriminálnym činom niekoho a čo ten kriminálnik? Ako ho potrestali? Máme si nechať skákať po hlavách a cigáni sa nám budú rehliť do tváre. Prichytíte ich pri čine a oni vám budú tvrdiť že to nie oni a ani nie cigáni. Mám s nimi skúsenosti. A to dosť veľa.

Hosť

#57

2014-05-22 07:58

To dokedy bude toto trvat?Nielen,ze devastuju,co ti "zli"komunisti vybudovali,dehonestuju uz dlhe roky aj slovensky narod!
Cigani mozu proste vsetko,na Luniku jazdia vodici v strachu o vlastny zivot,v skolke potrebuju sekuritakov.Policajti sa pozeraju ako kupcia s drogami,a kedze neexistuju na nich ziadne paky-nerobia proti tejto genocide Slovakov nic.Mam strach iba z toho,ze toto sa dobre neskonci,a zasa doplatime my!Drzim Kristine palce,ale napriek tomu mam pocit,ze na jej pripade budu chciet exemplarne dokazovat EU,ako sa nieco take """strasne""" u nas tresta!

Hosť

#58

2014-05-22 08:00

Myslim si,že nie je o čom,x krát pisane a povedane,mala pravdu,stoji za ňou drvivá vačšina obyvatelov Slovenska,dokonca aj v Čechách jej fandia,,v pripade,ak by ju náhodou uznali vinnou zo spáchania trestneho činu,som ochotný aj vyjst protestovat proti tomuto rozhodnutiu do ulic a demonštrovat svoju nespokojnost so vzniknutou situáciou...

Hosť

#59

2014-05-22 08:04

To, co napisala, si mysli vacsina slovakov, vsetci to vieme, takze nechapem, komu zas o co ide.

Hosť

#60

2014-05-22 08:17

Mňa by veľmi zaujímalo, ktorá sviňa ju rýchlo bežala natrieť-zrejme má "super" kamošky.A zaujímavé, že nikto už nerieši, že tam naozal niekto kradol a maximálne rušil nočný klud.
apa

#61 Predmet

2014-05-22 08:25

Nestačím sa čudovať kde to až zašlo už vraj začala konať polícia a prokuratúra ako keby nemali dosť

inej práce to potom by páni Slota a Kotleba by museli byť každý deň na polícií a vysvetľovať svoje

výroky,ktoré povedali na cigáňov.
elmuska

#62 nedajme JU

2014-05-22 08:36

Ako by dnes zvolal Juro Jánošík z pod šibenice....hore hlavu bedač, na fórach statusy svietia.

Hosť

#63

2014-05-22 08:42

Myslim si , ze jej to miesto nevrati , pretoze by rtvs musela verejne priznat,ze je tento problem tu je. Ale ide o princip,podpisal som to preto , lebo ma pravdu. To , ze ma takeho super priatela na fasbuku to je jej problem. Ale myslim si , ze v inych demokratickych krajinach by majitel pri ochrane svojho majetku vytiahol zbran a bolo by mu jedno ci je biely , cierny , zlty , hnedy. Chranil by si svoj majetok a sud bymu dal za pravdu. A rasizmus by urcite neriesil.

Hosť

#64

2014-05-22 08:43

Honba na čarodejnice ...

Hosť

#65

2014-05-22 08:48

Dokedy si budú beztrestne cigáni robiť čo chcú ... kolkokrát sa cigáň verejne vyhrážal bielym a nikto to neriešil ... Načo máme v parlamente 150 darmožráčov keď sa nič nedeje ... Toto je rasizmus páchaný na nás bielych ...

Hosť

#66

2014-05-22 08:54

Som rada, že vznikla
spravodlivosť

#67 Re: Re:

2014-05-22 08:56

#17: - Re:

...tiež si myslím, že možno, bohužiaľ jej priatelia na fb majú v udaní prsty! Inak dúfam, že v tomto prípade zvíťazí zdravý sedliacky rozum a bude sa pátrať po pravom vinníkovi: zlodejovi


Hosť

#68

2014-05-22 09:02

Pani Kormúthová bola potrestaná za svoj status na FB stratou zamestnania, teraz ju bude vyšetrovať polícia, a to iba za to, že v afekte napísala niečo, čo už oľutovala a sa ospravedlnila. A tí, čo vnikli na jej súkromný pozemok a snažili sa ukradnúť jej súkromný majetok, tí sú ako potrestaní?
kaplan

#69

2014-05-22 09:08

„Pripomínate mi správanie niektorých nacistov, ktorí mali židovských predkov a dokázali sa podieľať na vraždení nevinných detí, žien, starcov v koncentračných táboroch, len aby dokázali vernosť fašizmu,“ povedal Lipšicovi Harabin.

To je to, čo nie je vidieť.

Povedal to 9.10.2008. Po 4955 dňoch je stále predsedom Najvyššieho súdu.
Prečo mlčala Generálna prokuratúra mlčí dodnes ?
http://pavolkaplan.blog.pravda.sk/2014/05/21/som-skormuthovany-mierou-akou-vy-tlieskate-harabinovi-kotlebovi-ficovi-a-mikovi/
Tajtrlík

#70 Re:

2014-05-22 09:14

#10: Andromeda -

Súhlasím s tým, že sme diskriminovaní. Rómka si dávala prefocovať materskú knižku, aby dostal ďalší príspevok - na cestovné do poradne, lebo keď nebude chodiť, nedostane pôrodné. Kto sa stará o bielych, či majú na cestovné? Kedy sa konečne vláda a poslanci rozhodnú prijať také zákony, pred ktorými budeme rovní s Rómami.  Nech sa niekto z nich presťahuje na Gemer, aby každý deň zisťoval, čo mu zmizlo z dvora, alebo či sa mu nevlámali aj do domu či hospodárskych budov. A keď na nich povieme krivé slovo, tak nás vyhadzujú zo zamestnania a trestne stíhajú. Vo svete stíhajú a trestajú a deti, u nás ich v krádežiach i ďalších trestných činoch podporujeme až do dospelosti...

lala

#71 Re:

2014-05-22 09:16

#7: -

nemal o aku

jj

#72

2014-05-22 09:35

Znicia nas. Totalne nas zlikviduju...

Hosť

#73

2014-05-22 09:38

RTVS a jej podobní takto otvorene podporujú kriminalitu! V USA by podľa farmárskeho zákona páchateľa odbachli ako prašivého psa, bez ohľadu na farbu pleti. Keď mu nepožičala rebrík, nepodržala ho, nepožičala vozík a neotvorila bránku, tak je to rasizmus. Je to hanba a posmech!
Branko

#74

2014-05-22 09:43

Prezývku - s ypsilonom!
opička

#75

2014-05-22 09:45

Ľudia to čo sa deje na Slovensku sa už nedá uniesť, dokedy budeme čakať a iba konštatovať? Všade inde vo svete sa ľudia za svoje práva bijú, idú do ulíc, veď nás je vätšina.