Chceme naspäť Kristínu Kormúthovú

Kontaktujte autora petície

Táto diskusná téma bola automaticky vytvorená k petícií Chceme naspäť Kristínu Kormúthovú.


Hosť

#26

2014-05-22 05:54

Je to absurdné. Napísala len pravdu. Ako bol potrestaný cigáň, ktorý kradol súkromný majetok.
Mal by ju zamestnať Kotleba a získal by preferencie do eurovolieb. Potom sa budú všetci čudovať prečo.
djx

#27 Re:

2014-05-22 05:56

#7: -

Neboj, ten o pracu neprisiel, kradne dalej...

 


Hosť

#28

2014-05-22 05:56

absurdné,aby to narástlo do takýchto rozmerov. A čo im mala poďakovať a pozvať ich na ďalšiu " návštevu "?

Hosť

#29 Re: pekne napísané :-), trefa do čierneho-všetko pravda,len škoda, že to nevidia a neriešia najvyšší

2014-05-22 05:58


Hosť

#30

2014-05-22 06:14

Prajem kazdemu kto ju za toto sudi aby tí farební navstívili aj jeho domcek....

Hosť

#31

2014-05-22 06:15

Je absurdne, aby v tomto state boli prenasledovani slusni ludia a zlocinci sa im vysmievali do tvare.

Hosť

#32

2014-05-22 06:17

Kristína povedala pravdu a v tejto krajine sa pravda trestá.

Hosť

#33

2014-05-22 06:24

Je nemysliteľné, aby ľudia boli perzekuovaní za názor, aby nám niekto určoval, čo je správne a čo nie! Toto už nielen zaváňa, toto už je TOTALITA!!!

Hosť

#34

2014-05-22 06:28

Už by sa mala riešiť aj rasová diskriminácia na bielych od cigánov a hlavne od našej vlády (zadarmo byty,sociálne výhody,výhody v školách a pod.)
donny1965

#35

2014-05-22 06:29

Ja navrhujem dať do zákona, že ak váš navštívi neprispôsobivý občan a začne Vám kradnúť váš majetok , tak budete povinný mu pomôcť zbaliť ukradnuté veci a potom ho pozvať domov, tam ho pohostiť, dať mu duplikát klučov od domu alebo bytu a k tomu pribaliť bankomatovú kartu aj s pinom. Kto toto nevykoná potrestá sa odňatím slobody na 25 rokov alebo doživotie. Je tragedia ako sa toleruje diskriminácia a rasizmus voči väčšine ktorá ticho mlčí. Asociáli neplatia žiadne dane a tým pádom nie su nijakým prínosom pre tento štát. Všetko dostanú od tohto štátu zadarmo. My mlčiaca vačšina si musíme na všetko zarobiť prácou. Toto nikto nevidí ? Pozrite sa správanie týchto ludí od utleho veku...v školách robia neporiadok, kradnú, neučia sa a tým padom si sami zapríčinia že sú nevzdelaní. Potom to s nimi ide dalej, nedostanú žiadnu kvalifikovanú prácu, resp. nedostanú žiadnu prácu. Nastáva čas na trestnú činnosť lebo tiež sa potrebujú z niečoho živiť. Pozrite do vazníc až 90 % je tam týchto neprisposobivých občanov. A čo sa týka spolužitia s týmito asociálmi v jednom bytovom dome...tak to je čistý horor...doprial by som tuto skusenosť niektorému členovi vlady a asi by zmenil svoj názor na túto problematiku. No a na záver keď prichádzajú do dôchodkového veku tak im štát vyráta v niektorých prípadoch dôchodok vyšší ako tomu čo celý život pracoval ale mal smolu že mal nízky príjem.... Je mi z toho smutno ako toto neriešenie problému môže vyústiť do konfliktov ktoré môžu nabrať dramatický charakter...snaď sa príjmu kroky ktoré tejto tragédii zabránia. Rasista nie som, som len realista.
miro

#36 Re:

2014-05-22 06:32

#35: donny1965 -

pravda no bohuzial tu to takto je

neuveriteľné čo sa tu deje........?????

#37 Re: nuž

2014-05-22 06:46

#1: -

Najdôležitejšie teraz je, aby páni kompetentní požiadali EU o väčší finančný príspevok na stavbu nových väzníc.

zuana

#38

2014-05-22 06:48

Všimnite si, ako si pred voľbami prihrieva svoju polievočku Monika Flašíková-Beňová... Ešte prednedávnom nadávala demoštrantom a proti cigánskej kriminalite a pánovi Dobrovodskému, ktorého zúfalú situáciu všetci poznáme, do fašistov, rasistov, nacionalistov a zrazu pred voľbami chápe vyostrenú situáciu... Farizejka chameleónska!!!
ja

#39 dada

2014-05-22 06:49

je to smutne. ta bagaz sa uz neboji nikoho. a jej novinarsky kolegovia jej kopu hrob. ved je to senzacia

Hosť

#40

2014-05-22 06:52

Vrchol čo si tu dovoľujú, a všetko tej čiernej bande prechádza, a ešte ich treba ľutovať. Čo robia policajti? kde boli? pri meraní na cestách sa nenarobia a zarobia ,čo si budú špiniť rúčky s čiernymi.
elmuska

#41 nesúhlasím s postupom RTVS

2014-05-22 06:54

áno možno to Kika tocha prehnala ale VY ktorí ste ju odsúdili a prepustili zamyslite sa nad celou situáciou !!! Kto z Vás by bol taký frajer a vyliezol z domu chrániť svoj majetok... ruku na srdce, ani jeden, veď čo ak by sa jedna ušla po papuli alebo aj niečo horšie. Verím, že ak by bol jej otec zdravotne v poriadku, vyriešil by sitáciu aj sám. Viem, čo je to komunikácia s rómami, mám viac ako 10 ročnú prax a veru, žiaden med lízať. Keď Vám podáva občiansky preukaz ( neidetifikovateľné údaje skoro) máte strach že dostanente nejakú homporu. Ešte že nás v práci očkovali proti žltačke. Klobúk dolu pred Rómami ktorí sa snažia pracovať a slušne sa starajú o svoje rodiny ale to len preto, že dostali šancu a zamestnali sa. Je to nekonečný kolotoč nemajú prácu, robia deti aby mohli žiť zo sociálnych dávok, deti nechodia do školy nemajú vzdelanie a teda ani uplatnenie na trhu práce, veď načo by pracovali keď ani rodičia nepracujú- kradnúť je ľahšie a ešte nás v tom aj úrady a inštitúcie podporujú!!!!! DOKEDY????? Vôbec sa nečudujem, že v Amerike za takýto čin dostane zlodej guľku do hlavy, veď tam nemal čo hľadať, len na Slovensku sa to rieši a kauza nafukuje. Kristínka má moju veľkú podporu a hoci som momentálne na MD zaplatím na FB 5,18 eur, nech ľudia vidia a zdieľajú ako sa k Vám zamestnávateľ zachová, keď poviete niečo v návale zlosi a strachu o holý život!!!!


Hosť

#42

2014-05-22 06:54

Držím jej palce a chcem veriť, že sa príslušní zástancovia "čiernej čvargy" spamätajú...

Hosť

#43

2014-05-22 06:56

Drzim tejto sympatickej zene palce, je vrchol, kam ludsku sudnost zmanipulovali VRAJ UTLACANI ROMOVIA...

Hosť

#44

2014-05-22 07:09

Konecne ludia davaju najavo, ze v tomto state nieco smrdi


Hosť

#45

2014-05-22 07:14

Naše zákony sú diskriminačné voči majoritnému obyvatelstvu.Je nutná zmena zákona o ochrane vlastníctva aj s možnosťou si ho brániť trebárs aj s použitím zbrane ako je to v USA.

Hosť

#46

2014-05-22 07:23

Ak niekto podá trestné oznámenie na túto ženu, potom ja podám trestné oznámenie na Zdenu Studenkovú, ktorá sa opakovane verejne vyjadrila o "nesprispôsobivých" občanoch s rasistickým podtónom. Nikdy to neoľutovala, nikdy sa neospravedlnila. Pre ňu sú dvere všetkých televízií otvorené,z divadla (SND) ju nik nevyhodil. Nejde o súkromné divadlo, ale o národnú kutúrnu inštitúciu riadenú Ministerstvom kultúry SR. Tak je to. Čo je dovolené bohovi, nie je dovolené volovi.

Hosť

#47

2014-05-22 07:26

Pre boha ľudia podpisujte, robme niečo veˇ%d ju tento štát ukameňuje pre toho cigaňa čo ju okradol

Hosť

#48

2014-05-22 07:31

Hanba pre tých, ktorí toto rozbehli a hlavne do takýchto absurdných rozmerov!!!
elmuska

#49 ľudia preberte sa, nabudúce ste možno na rade aj VY

2014-05-22 07:33

to SLovensko naše posiaľ tvrdo spalo, ale blesky hromu vzbudzujú ho k tomu, aby sa prebralo.

Hosť

#50

2014-05-22 07:39

Spoločnosť sa dostala až do takého úpadku že utláčaná je večšina a ja by som sa za to neospravedlnil byť na jej mieste... Možno je to smutné ale nemám sa za čo ospravedlňovať povedala svoj názor s ktorým je väčšina spoločnosti stotožnená a ja tak isto... Volám sa Tomáš Janata a vyjadrujem podporu pani moderátorke a tak isto dôchodcovi ktorý sedí v base za to že si nechcel kúpiť kyslé hrozno!!!