Otvorený list na ODVOLANIE Oľgy Pietruchovej

Kontaktujte autora petície

Táto diskusná téma bola automaticky vytvorená k petícií Otvorený list na ODVOLANIE Oľgy Pietruchovej.


Hosť

#276

2013-10-23 18:16

Je pre mňa nemysliteľné, aby som na svojich deťoch, či vnukoch praktizoval spôsoby a obsah výchovných metód a osnov, ktoré sa vláda SR pomocou p. Pietruchovej snaží zrealizovať, ako aj ohováračská kampaň proti SR a znevažovanie názorov drvivej väčšiny občanov.

Hosť

#277

2013-10-23 18:19

Toto čo tu obhajuje tato dotična osoba je propagacia hnusu a tieto jej super napady odkukane od zapadu sa už prejavuju vo zvyšenom počte ochoreni na AIDS ktore hlavne v skupinach ktore tato osoba propaguje tvoria najvačšie ryzyka ochoreni tohoto typu hlavne pri nechranenom analnom sexe medzi dvoma mužmi ,takže tento američanmi predpisany dekret na zvyšenie demokracie je len panflet ktory ma rožširit rady smrtelne nemocnych ubožiakov a rozširovat tuto epidemiu .
prezývka

#278 všimnite si priatelia, že v petícii na jej obranu

2013-10-23 19:37

sú skoro všetky príspevky vymazané ... to je pre ňu príznačné ...

Hosť

#279 Re: Nie vymenit - ZRUŠIŤ !!!

2013-10-23 19:58


Hosť

#280

2013-10-24 06:33

Ako je možné, že takéto kreatúry sa dostanú na vysoké pozície tejto vlády?

Hosť

#281

2013-10-24 07:31

Podporujem každú rozumnú petíciu. Na popredných miestach by nemali byť nezrelí a netolerantní ľudia.
RVM

#282 Re:

2013-10-24 08:53

#281: -

Nezrelí ľudia sú tí, čo potrebujú vieru na to, aby našli zmysel života. Netolerantní ľudia sú tí, čo na základe tejto svojej slepej viery chcú diktovať iným ako majú žiť.


Hosť

#283 Re: Re:

2013-10-24 09:25

#282: RVM - Re:

vidíte, v aké hlúposti veríte? tak sa nám nesnažte diktovať, hlavne ak vaše názory su absolutne menšinové.

 


Hosť

#284 Re: Re: Re: Re: Re: pietruchova do basy?

2013-10-24 09:42

#266: ja - Re: Re: Re: Re: pietruchova do basy?

neviem ako ty, ale ja doma bordel nedrzim.....

 

myslel som SAMOZREJME vo VAŠOM krestanskom chlieve ... (a nehraj sa na hlupáka, ... alebo je tu vlastne aj druhá možnosť)

pedofília, sokolove ekonomické a iné praktiky, ekonomické praktiky farára v L. Jáne, kauza ex Bezák, ......

a bolo by tu toho ma niekoľko strán....

to vás kresťanov nijako netrápi však .....

lebo je to vo vašom hniezdočku .....   a to TOHO nás ostatných NIČ samozrejme

tak, že kým si nevyriešite svoje "problémiky" a tie si nevyriešite, lebo na TO NEMÁTE odvahu ...

tak nestrkajte nos do normálneho života a nezasmraďujte NAŠE životy a okolie svojou bigotnou zaslepenosťou...

v prvom rade treba oddeliť štát od cirkvy ..... a potom sa ukáže vaša kresťanská láska pochopenie a porozumenie


Hosť

#285 Re: Re: Re: Re: Re: Re: pietruchova do basy?

2013-10-24 10:01

#284: - Re: Re: Re: Re: Re: pietruchova do basy?

sleduješ koľko ludí sa tu už podpísalo? a sleduješ koľko na podopru pietruchovej? mám ti este vysvetliť, kto tu zasmraďuje spoločnosť? berte sa aj s tým vaším chlievom kade ľahšie


Hosť

#286 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: pietruchova do basy?

2013-10-24 10:03

#285: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: pietruchova do basy?

zaslepenec ......

sleduješ ...že by som v niečom nepísal pravdu ....

ak máš ODVAHU odpovedz, KEDY budete riešiť SVOJE kauzy ???

a ako sa o TO konkretne zaslúžiš TY, aby bol aj váš svet čistejší a spravodlivejší ..

nie len sa slepo pridať k stádu ako to robíš doteraz ...

mohol si sledovať protest kresťanov v Brne a hlavne, ako sa ten Váš "predseda" tváril ...  neexistuje na to slušné slovo...

(velmi mierne povedané "kašlem na Vás, aj tak si budem robit len to čo ja chcem ... a vy len slepo, hlucho a hlúpo počúvajte")

ovečky (a barani)


Hosť

#287 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: pietruchova do basy?

2013-10-24 10:21

#286: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: pietruchova do basy?

:-))))))))) k tvojej mudrosti a tolerancii len usmev :-))))))))))))))


Hosť

#288 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: pietruchova do basy?

2013-10-24 10:27

#287: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: pietruchova do basy?

napísal by som, že mi je smutno z tvojej hluposti a zadubenosti,  ale kedže som tolerantný aj k tebe

a zastávam názor, že KAŽDÝ má právo na svoj názor,

tak TO nenapíšem

ALE ...venuj sa mojím otázkam a nie len prázdne drístaj ....

zatial TU nik nenašiel ODVAHU, na ozaj SVOJ názor .... ŽIAĽ

a to je obraz celej vašej cirkevnej doktríny ...  SMUTNÉ

slepo a hlucho memorovat naučené frázy a hlavne nevybočovať z radu ...


Hosť

#289 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: pietruchova do basy?

2013-10-24 10:35

#288: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: pietruchova do basy?

tu prejavilo svoj názor už 5852 ludí. nevšimol si si? :-)))

mimochodom blahoželám ti k dokonalosti. a toto poznáš? ak na niekoho ukazuješ prstom, tri prsty ukazuju na teba. rád ukazuješ na chyby iných však? :-)


Hosť

#290 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: pietruchova do basy?

2013-10-24 10:40

#289: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: pietruchova do basy?

nie NEPOUKAZUJEM, ale netvárim sa, že ja som v živote TEN jediný dobrý, správny, dokonalý .....  a hlavne bez chyby ...

ALE 2, skús odpovedať na nejakú z mojích otázok ... !!!!


Hosť

#291 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: pietruchova do basy?

2013-10-24 10:47

#290: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: pietruchova do basy?

kde si si vsimol, žeby som tvrdil, že som dokonalý? nevkladaj mi do ust to, čo som nepovedal. neexistuje človek bez chyby, neexituje dokonalé spoločenstvo ludí a to platí aj o spoločenstve ludí v cirkvi. ak chcceš poukazovať na chyby týchto ludí nezabudaj že ty sám máš chyby. ak vidíš cierne, prezradím ti že existuje aj biele....


Hosť

#292 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: pietruchova do basy?

2013-10-24 10:56

#291: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: pietruchova do basy?

to DOKONALÝ samozrejme patrilo na cirkev a ty to velmi dobre vieš, len "úspešne" kľučkuješ a zahmlievaš ...

lebo pravda, nie je v tomto momente vhodná ... (PRE VÁS)

čítaj pozorne, napísal som a aj si za tým stojím:

ale netvárim sa, že ja som v živote TEN jediný dobrý, správny, dokonalý .....  a hlavne bez chyby ...

(to som písal o sebe)

ale cirkev (pozor nie náboženstvo, ale cirkev = zmanipulovaná skupina ľudí)

sa takto tvári a prezentuje, čoho dôkazom je TO čo som opísal vyššie a NIKTO z vás,

(teda pardon až na malú skupinku, ktorá ma odvahu na to poukázať),

nenájde v sebe TOLKO ľudskej (kresťanskej) slušnosti a odvahy, presne tak ako TY, aby dokázal jednoducho povedať pravdu

a nejaká konkrétna odoved na moje otázky ??   to asi NIE ...však ...

Kalimero

#293 Re: všimnite si priatelia, že v petícii na jej obranu

2013-10-24 10:56

To je ta siroka diskusia v jej podani o potrebe ktorej rozpravala v slobodnom vysielaci.

 

RVM

#294 Re: Re: Re:

2013-10-24 11:14

#283: - Re: Re:

To, ze su nejake nazory vacsinove, este neznamena, ze su spravne. A mimochodom, co z toho co som napisal, je hlupost a preco ?

matka

#295 Re: Re: 282 Netolerantní ľudia sú tí, čo na základe tejto svojej slepej viery chcú diktovať iným ako

2013-10-24 11:17

#282: RVM - Re:

Rozdiel je v tom, že Boh nám dáva slobodnú vôľu žiť podľa jeho zákonov, avšak zákony schválené vládou SR nám na výber nedávajú. A preto musíme byť rozumní a bojovať proti prijatiu zlých zákonov.

Danka L.

#296 Re: LUW

2013-10-24 11:32

#2: LUW - LUW

aj ja mam pocit, ze tu manipuluje druha strana, Pietruchova to prehana, ale necudujem sa jej pri takych protiutokoch, umelo to zvelicuju a manipuluju vsetkych, a podla mna keby bol hocikto na pozicii petruchovej, tak by na neho utocili, proste to maju dobre vymyslene

MD

#297 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: pietruchova do basy?

2013-10-24 11:44

#292: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: pietruchova do basy?

Ak môžem...  myslím si, že táto petícia nie je o viere v Boha, či inom druhu presvedčenia, ale o ľudských hodnotách, ktoré, ako sa zdá, sú v tejto dobe otrasené vo svojich základoch tak ako asi nikdy predtým.

Takže ak chceš polemizovať ohľadom opravdovosti či dokázanosti tej-ktorej ideológie, toto miesto asi nebude tým správnym, lebo sa skutočný zámer tejto aktivity minie svojho cieľa. Tak ako kresťania, prichádzajú sem i neveriaci, či ľudia z iných konfesií a podľa mňa by tu mal takýto status aj zostať. Nie je predsa dôležité, či sa dopady rozhodnutí, podnecované určitými osobami, premietnu na životoch veriacich alebo neveriacich rodín, dôležité je, aký charakter tieto dopady budú v konečnom dôsledku mať. A o tomto táto petícia je. Na diskusie ohľadom háklivých otázok bude ešte určite priestor a tam si to potom môžete "rozdať".

takisto matka

#298

2013-10-24 11:48

Pripájam sa k 295. Cirkev nie je skupina dokonalých ľudí, ale ľudí, ktorým bolo odpustené. Je pravdou, že mnoho ľudí hlásiacich sa k cirkvi skutočne Boha nikdy nepoznali, ale kto Ho pozná a má s Ním skutočný živý vzťah, ten nejedná v nenávisti. Zároveň však vie jedno. Ak je Boh, je aj diabol. A ten pôjde vždy proti Bohu a Jeho deťom. Ak národ schváli zákony, ktoré sú v rozpore s Božími, kedy má byť človek Bohom chránený, otvára dvere diablovi. A potom sa nepýtajme, prečo to alebo ono Boh dopustil. Boh chráni tých, ktorí si Ho volia za Kráľa. Diabol si povolenie nepýta. A či už tomu veríme alebo nie, ak NIE SI BOŽÍ, TVOJ ŽIVOT JE POD OCHRANOU ZLÉHO. Ja som si pre svoj život a život svojich detí zvolila Ježiša Krista. A nikomu to NEDIKTUJEM, ale za Božie zákony v mojej krajine bojovať budem.

Hosť

#299 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: pietruchova do basy?

2013-10-24 11:52

#297: MD - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: pietruchova do basy?

vysvetli mi prosím Ťa, akým právom môže niekto, kto nedokáže a ani nechce pozametať pred vlastným prahom,

odsudzovať, odvolávať, vypisovať peticie .... za čokoľvek čo sa mu nepáči ....

potom on sám je BUĎ:

- pokrytec

- "zaslepenec", neschopný prijať iný názor ... (a vlastne ani mať svoj, len niečo dookola opakovať)

a TOTO mi vadí na presadzovaní "Vašej aktivity"

a ešte, ??? prečo ??? sa nikto, dokonca ani autor tejto petície, nepokúsil odpovedať na žiadnu z mojích otázok ???

zda sa ti to správne ??, alebo dokonca normálne ??   MNE TEDA NIE ...

a to ma len utvrdzuje v nazore, že ide o cielene zmanipulované konanie ...


Hosť

#300 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: pietruchova do basy?

2013-10-24 11:56

#299: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: pietruchova do basy?

prepáč, takisto možem hodnotiť teba. ibaže by si bol dokonalým clovekom bez chýb