Otvorený list na ODVOLANIE Oľgy Pietruchovej

Kontaktujte autora petície

Táto diskusná téma bola automaticky vytvorená k petícií Otvorený list na ODVOLANIE Oľgy Pietruchovej.

ja

#251 Re: Re: pietruchova do basy?

2013-10-23 06:53

#248: bojovnicka1488 - Re: pietruchova do basy?

normalne uvazujem ze podam trestne oznamenie, viem este o dvoch zakonoch, ktore porusila.....

a takato katastrofa sa tu pasuje za bohynu mudrosti.....

.....

#252 psychopati utocia

2013-10-23 07:17

Ludia by mali ist dalej a rozmyslat co by bolo ak by presli zamery pietruchovej a jej sponzorov. Jednoznacne sa jedna o potlacenie prav deti, zien a rodicov v prospech pedofilov a dalsich uchylov. Vysledok by bol ze sa vezmu dvaja pedofili a budu sa vydavat za buzerantov (co aj samozrejme zaroven mozu byt, vobec sa to nevylucuje). Vyhliadnu si nejake dieta, zavolaju spriaznenej uchylacke na urade (na zapade sa uz davno prevalilo aky biznis maju mnohi uradnici s detmi), odoberu matke vytipovane dieta a uchylaci si s nim budu legalne uzivat a ukajat svoje chore chutky kolko budu chciet. Dieta nebude mat nikdy sancu na odpor, znicia mu navzdy zivot. Takze ide tu o jeden obrovsky biznis pre choromyselnych a zaroven agenda na rozklad rodiny a statu. Tychto pedofilov a uchylov je vsade viac nez dost, nemaju to na cele napisane ale staci sa pozriet napr na skorumpovanych europskych politikov. Skoro kazdy z nich je vydieratelny touto agendou, mozno preto je taky tlak aby sa tieto uchylky legalizovali. Takze pietruchova je zastupca psychopatov co chcu porusovat zakony a nicit zivoty ako detom tak aj ich pribuznym len koli tomu aby si ukajali svoju choromyselnost. A to treba zastavit....a samozrejme clovek ako pietruchova nema co hladat v statnej sprave...iba ak z vnutra basy.

Hosť

#253

2013-10-23 09:32

Jednoznačne podporujem!!!

Hosť

#254 Re: LUW

2013-10-23 09:35

#2: LUW - LUW

A ty vieš ako, že som kresťan? To ani náhodou. Len jediný človek z toho ich "aparátu" mi ako-tak konvenoval, ale aj toho odkrágľovali (Bezák)


Hosť

#255

2013-10-23 09:50

Neide tu iba o kresťanov, ide tu o morálku, ktorej už veľa pomylencov šliape po hlave. Na tu sú rodičia, aby poučili svoje deti. a rovnoprávnosť pohlaví, to je už veľmi choré!

Hosť

#256

2013-10-23 09:59

Myslím,že ľudia by sa už mali konečne zobudiť a nebyť len poslušným stádom.Je pohodlnejšie na nič nereagovať a nechať za seba rozhodovať iných

Hosť

#257

2013-10-23 10:04

Som za ľudské práva pre veriacich aj neveriacich. V dnešnej dobe potrebujeme najviac chrániť rodinu a naše deti.

Hosť

#258 Re:

2013-10-23 11:00

#257: -

Veľký súhlas...

RVM

#259

2013-10-23 11:54

Ak skutocne Olga Pietrochuva bojuje proti "spiatocnickym" krestanom, tak je dobre ju v tomto podporovat. Je spravne bojovat proti sireniu zlocineckych ideologii, ktore maju na svedomi mnozstvo ludskych zivotov.
RVM

#260 Re: uchylacka v statnych sluzbach!

2013-10-23 11:55

#22: mamairin - uchylacka v statnych sluzbach!

Pietruchova je platena z mojich dani, tak ako je cirkev platena z tvojich.


Hosť

#261

2013-10-23 12:04

Podporujem túto myšlienku, z dôvodu zaujatosti voči týmto špinavostiam, ktoré sú predkladané osobou, ktorá nemá čo robiť na takých vysokých postoch. A ešte z toho dôvodu, že pani Gabriele Kuby bola aj na našej univerzite a súhlasím z jej názormi. A pani Oľga Pietruchová ju svojimi blogmi napáda čo nebolo v jej kompetencií.

Hosť

#262

2013-10-23 12:42

Ďakujem za vyzvanie na podpis petície.Nemôžeme mlčať,keď ide o hriechy,ktoré nás zotročujú.Alena
Altruist

#263 Re: Katoliban vystrkuje rozky

2013-10-23 12:59

#11: yoolo - Katoliban vystrkuje rozky

Aj Hollywood natočil film The Greater Glory (Pre väčšiu slávu) o boji "pokroku" proti "ubíjajúcej" viere v Boha, o boji proti cirkvi: Film je faktografický a je aj o hrdinstve tých, ktorí kresťanské dedičstvo bránili a ubránili. Film je o Mexiku. Nech aj ateizmus pani Pietruchovej je len činiteľom je väčšiu slávu Božiu!

http://cs.gloria.tv/?media=361476

RVM

#264

2013-10-23 13:29

Akí sú ľudia, ktorí označujú Pietruchovú za osobnostne nezrelú ? Takíto:

http://oi40.tinypic.com/67v3ph.jpg


Hosť

#265 Re: Re: Re: pietruchova do basy?

2013-10-23 14:28

#251: ja - Re: Re: pietruchova do basy?

normalne uvazujem ze podam trestne oznamenie

 

a čo keby si začal čistiť najprv vo vlastnom hniezde (chlieve) ???

ja

#266 Re: Re: Re: Re: pietruchova do basy?

2013-10-23 14:43

#265: - Re: Re: Re: pietruchova do basy?

neviem ako ty, ale ja doma bordel nedrzim.....

ta zena evidentne porusuje viacere zakony - to ta zjavne netrapi, jej ideologicky (rozumej fanaticky) rozmer je prednejsi - povedal si o sebe viac ako si chcel....


Hosť

#267 Re: Re: Re: Re: pietruchova do basy?

2013-10-23 15:13

#265: - Re: Re: Re: pietruchova do basy?

a ty začneš vo svojom hniezde /chlieve/?


Hosť

#268

2013-10-23 15:50

pripájam sa k petície a protestujem aj takouto formou proti vyjadreniam a ideológii, ktorá sa prezentuje

Hosť

#269

2013-10-23 15:54

Žiadam o odvolanie pani Oľgy Pietruchovej z funkcie, lebo ju nesmie zastávať,oprávňuje ma na to skutočnosť,že za boj proti boľševickému režimu a za samostatnosť Slovenska,som bojoval od r.1945,a Krajský súd v Blave rozsudkom č.1T39/55 ma 1.10.1955 1.10.1955odsúdil na doživotné odňatie slobody a odsedel som vyše 13.rokov väzenia v Ilave,Leopoldove po prepustení z väzeania dodnes pokračujem v boji za kresťanské a národné práva milovaného slovenského národa. Bol som pripravený skôr zomrieť, ako sa vzdať slovenskej samostatnosti. Len stretnutie veľmocí vo Viedni v r.1955 ma zachránilo od popravy,lebo všetky pagrafy, z ktorách ma Krassjký súd v Bratislave uznal za previnelého zneli na trest smrti.

Hosť

#270

2013-10-23 16:21

Prečítal som si materiály ktoré sú pripravované pod patronátom p. Prietruchovej http://www.rodicovstvo.sk/sexedu/Prac_listy_pre_ziakov_teoria.pdf - sú veľmi manipulatívne a demagogické, napr. výraz "Svety žien a mužov
nie sú všade rovnaké, aj keď ich telá áno." je úplne zavádzajúci, dovolím si tvrdiť že úmyselne, pretože slovo "rovnaké" sa môže viazať na telá (čo ostatne mnohí stúpenci genderovej indeológie aj tak hlásajú) a zároveň sa môže viazať aj na "všade", takže ten kto takéto bludy hlása je zároveň krytý. Takýto dvojzmyselný štýl je však napr. na Wikipédii uvedený ako neenczklopedický.
Tvrdenie "So svojou sexuálnou orientáciou sa človek rodí." nemá žiadnu oporu o vede, v skutočnosti najnovšie výskumy z decembra píšu v intenciách "nedokážeme podať definitívne dôkazy" ("we cannot provide definitive evidence"). Texty úplne potláčajú alternatívne vedecké vysvetlenia: http://conservapedia.com/ABC_Theory_of_Emotion.
Ako aj základné poučky odborníkov hlásajúcich že deti sa stávajú takými za aké ich považujeme. S p. Prietruchovou som mal niekoľko diskusných výmien v jej naklonených liberálnych médiách v ktorých mi boli mazané príspevky a na niektoré otázky ako napr. o rozhonutí Ústavného Súdu ak sa jej to nehodilo mi ani neodpovedala. Nechcem žiť v takej spoločnosti kde sa také veci dejú a možnosť vyjadriť sa a diskutovať ostáva len na papieri v polohe deklarácie ktorá sa nedodržiava.

Hosť

#271 Re:

2013-10-23 16:50

#269: -

vzdávam vám úctu. Nech vás Boh zehná.


Hosť

#272

2013-10-23 16:56

Je mi ľúto našej mládeže, ktorá zažíva toľko neslušnosti a všetko nasáva ako špongia.
Judita

#273 Treba ju trestne stíhať !

2013-10-23 16:59

Pietruchová nielenže ohovára (čoby štátna úradníčka štát a občanov, ktorých zastupuje a ktorí ju platia zo svojich peňazí), ale:
- roznecuje nenávisť medzi jednotlivými sociálnymi skupinami navzájom (jednu časť národa búri proti tej, čo bola na národnom pochode),
- navádza ženy k nenávisti k mužom (viď článok o stereotypoch na jej blogu), teda navádza k nenávisti proti rodu "mužskému" - čo je v rozpore s Ústavou, trestným právom, aj medzinárodným dohodám,
- neakceptuje slovenské zákony a názor národa ... vnucuje našim deťom cudziu ideológiu v rozpore s nami, rodičmi,
- kradne nám deti, keď ich chce vychovať v rozpore s tradíciami, ktoré si mi ctíme (deti vychované s inými hodnotami, než sú naše morálne, si nebudú vážiť a ctiť rodičov, ktorí majú iný názor, než oni samy = kradne nám deti),
- nemá úctu k národu, tradíciám, Ústave, rodine, rodičom, deťom, inému názoru než jej vlastný,
- zreteľne porušuje Ústavu, trestné právo, aj medzinárodné dohody,
.
.
.
Nájde sa niekto, kto podá na túto, čo by rada przniť naše deti a budúce generácie, trestné oznámenie za porušovanie zákonov a ľudských práv?
Janka

#274 Re: Re: Re: pietruchova do basy?

2013-10-23 17:02

#251: ja - Re: Re: pietruchova do basy?

Prosím, podaj trestné oznámenie a daj ho médiám - špeciálne magnificat.sk - na uverejnenie, aby štátna mašinéria toto podanie nestopila zo sveta.


Hosť

#275

2013-10-23 17:25

nedajme sa!