Petícia za milosť pre neprimerane tvrdo potrestaného umelca .

Quoted post

nech tam zhnije

#41 Re: Re: cinky

2012-12-06 16:25

Nepoucil sa a tak mu treba..opravujem.nrspachal priestupok ale tredtny cin.druhy lrat to iste....nenapravil a preto ho aj opustila zena..a nie,nedokasali mu ze to aj varil..ale to mmozstvo je dokaz...vyrabanie a didtribucia...pri takom mnoxdtve dokazovat nic nemusia..ja keby dom mal ,5,,kil heroinu tiez mi daju vyrobu a dodtrobuciu...pan andy hric,snad si nemyslite ze take mnoxdtvo mal pre vlastnu spotrebu.je to smraflavy diler a moji znami predavali drogy ktore on vyrobil....ja kebt som to urobil a najdu pri mne take velke mnozstvo,tiez by ste pisal za mna peticiu,,,?????viete kolko ludi rocnr takto,a pre taketo dovody sud odsudi ludi ako je on?,

Replies

antimudrci

#150 Re: Re: Re: cinky

2012-12-06 20:47:44

#41: nech tam zhnije - Re: Re: cinky

Dovolte mi dať dve otázky.

1. Ako viete, že sa s ním žena rozišla??? Hádam im držíte sviečku ???

2. Ako viete, že predával drogy, aj keď mal 5 kíl  doma???? Hádam ste boli pri tom a videl ako chodí sockovať po susedoch??? Chcela by som vidieť, koľko liekov, koľko marihuany a iný drog máte doma, ak tak presne viete, čo, kde, kedy  a ako Cinkota robit.

 

A ďalšia vec, obávam sa, že nie ste celkom v pohode, keď ako vidím, ani písať neviete poriadne.

Tento príspevok bol odstránený jeho autorom (Show details)

2012-12-07 12:53:35


reakcio

#472 Re: Re: Re: cinky

2012-12-07 20:30:37

#41: nech tam zhnije - Re: Re: cinky

Na tvoje :" a nie,nedokasali mu ze to aj varil..ale to mmozstvo je dokaz...vyrabanie a didtribucia...pri takom mnoxdtve dokazovat nic nemusia.." - ale musia, u nás platí prezumpcia neviny - nie je vinný ak mu to nedokázali, a ked vieš o tvojich známich čo páchajú trestný čin predajom "drogy ktore on vyrobil..." páchaš aj ty trestný čin a si horší ako on, ak by ich aj vyrábal, ty dovolíš, aby sa drogy dostali do obehu....takže opatrne s kydaním na iného, ak máš na rováši viac ako on....

duno

#475 Maroš Mlynárčik

2012-12-07 20:45:19

#41: nech tam zhnije - Re: Re: cinky 

 Je mi ťa ľúto že tak uvažuješ. Trošku ho poznám a nie je všetko tak  ako počuješ. A ten názov?