Petícia za zvýšenie rodičovského príspevku a prídavku na dieťa!


Hosť

#401

2016-01-10 14:11

Lebo co sa v nej piše je uplne naprosto pravda ked mám syna a tiez je tazko zit z 203eur je to hrozne:-(

Hosť

#402

2016-01-10 14:18

Lebo tiez čakám bábätko a materskú tiež nedostanem len ten smiešny rodičovský príspevok budem.


Hosť

#403

2016-01-10 14:27

Lebo dcéra tiež čaká bábätko a materskú nedostane kvôli tomu lebo nemá odrobene na slovensku 1 rok,a to ze robila v anglicku 8 rokov to nikoho nezaujíma.
Eja

#404 Nehnevajte sa,ale to čo ste tuto napísali svedčí len o jednom,že ste riadna trubka..

2016-01-10 16:38


Hosť

#405

2016-01-10 17:53

Mám dve deti vo veku dvojročného syna a ročného syna poberám 203 eur plus rodinné prídavky spolu je to 250 eur. Chcela by som vedieť ktorý s politikou by vyzili z takejto sumi ani jeden.je to veľmi smutné

Hosť

#406

2016-01-10 20:06

203€ je naozaj smiešna suma. Keby sme niekomu tam zhora dali 203€ na mesiac, s prepáčením by si ani neprdli. Mali by si to fakt všetci vyskúšať s takou sumou a videli by sme koľko vydržia. Zrazu zistia, že si nemôžu nič na seba kúpiť, lebo je tu to dieťa, o ktoré sa treba postarať. Je tu ten dom, ktorý treba platiť - plyn, voda, kúrenie.....strava, človek má aj nejaké hygienické návyky a tiež na to potrebuje niečo - šampón, sprcháč, dieťa musí mať zasa detské... Všetko niečo stojí a určite to nejde iba s 203€. Osobne si myslím, že tam hore to dokážu zmeniť a o Hodne Veľa. No ako sa hovorí, každému sa to vráti. Teraz nechcem byť zlá ani nič také. Ale nikdy neviete čo sa môže stať v rodine. A človek si povie, on bol chorý lebo to a to. No nemyslím si, že je to tak, ale je to o tom, že každému sa to vráti, ale ináč, iným spôsobom. A tak im treba. Ja osobne takých ľudí neľutujem. Toto je môj názor.

gabcika

#407 Re: Re:

2016-01-10 20:16

#382: Jana - Re:  

 Nemám slov...Toto je úbohé čo ste tu napísali. Že vás huba nebolí. Byť vašou mamou tak sa za vás hanbím. Tých vašich 3500 vám určite dá toľko lásky a úsmevu....veď vy sa ani sama nemáte rada podľa toho čo píšete. Len aby sa to neobrátilo proti vám niekedy.


Hosť

#408

2016-01-10 22:20

S 203 euro sa neda vobec vyzit mam tiez dve malinke deticky a viem co to je nech si to skusia oni ci by to zvladli


Hosť

#409 Re: Re:

2016-01-10 22:51

#382: Jana - Re:  

 Vy ste dobre trapna a ako vidim tak aj bez rozumu zato co tu pisete  ze vas huba neboli sa mozete hambit je mi z vas na grcanie fujjj hnusss keby ste tak chceli dojst o tu vasu slavnu robotu.Byt matkou je to najkrajsie v zivote ale vy to neviete vas zaujima len ta vasu j*****a kariera.A co sa tyka toho ze my matky nic nerobime doma a ako vyzeraju nase byty sa v prvom rade kuknite na seba a to svoje a potom tu ponizujte pani zlata.Vy ste jedna nevychovana hnusna drza samoluba a podotykam bezdetna zena


Hosť

#410

2016-01-11 00:21

Lebo mi záleží na mojich detoch a z tej almuznej sa fakt nedá vyzit.
0306

#411 Prispevok

2016-01-11 06:58

Nas stat je len hambou v EU...Chcela by som vidiet ktory politik vyzije s 203 eur!Vzdy to je malo pre To dieta,musite si dobre rozmysliet ci mu kupite plienky 20 eur(1 balenie)mlieko ktore stoji okolo Cca 12 eur (krabica).....oblecenie,hygiena,a kde su drobnosti ako hrkalky,ved to male. Chce aj spoznavat....atd...a pre istotu s tohu musite aj odlozit,napr pre pripad ze Vam male ochorie!!!Kto Vam da?Mamicky si musia iba poziciavat,a stresovat odkial to zoberu...Kym deti politikov maju uz zivot zabezpeceny...Takze mili politici ,nase babetka urcite za mesiac nespapaju jedno mliecko a nevydrzi im jedno balenie plienok na  mesiac..Tak si spocitajte kolko nas to asi mesacne vijde,urcite suma 203 eur nestaci na potrebne. naklady...Skuste vyzit Vy s takej smiesnej sumy a som zvedava ci to zvladnete!!!Pretoze sa nenarodil clovek ktory by s takej smiesnej sumy vyzil!!!


Hosť

#412

2016-01-11 07:13

pretože som bola na rodičovskej dovolenke a žila som ako žobrák, ktorý si nič nemohol dovoliť, ani sebe, nieto ešte dieťaťu. 


Hosť

#413

2016-01-11 07:19

Som urcite za zvysenie,nakolko som momentalne na rodicovskej dovolenke.Aby sa nam lahsie zilo a nie zivorilo!!!

Hosť

#414

2016-01-11 08:56

Podporil som vašu petíciu, samozrejme mladé rodiny treba všemožne podporovať. ALE prosím aj vás, podporte petíciu, ktorej som spoluautorom, o záchrane biotopov v Kremnickom pohorí pred barbarmi. Aj toto je súčasťou budúcnosti našich detí či vnúčat. Ak im tu nezostane živá príroda, budú všetky peniaze už na nič. Voľne citujem Einsteina..., "ak vyhynú na Zemi včely, do dvoch rokov zahynie aj ľudstvo...!"

Tento príspevok bol odstránený jeho autorom (Show details)

2016-01-11 09:02



Hosť

#416

2016-01-11 10:01

Preto, že suma príspevku nie je ani na plienky na mesiac a kde je ešte ostatné, čo dieťa potrebuje

Hosť

#417

2016-01-11 11:55

Som tehotná, slobodná mamička. Zvýšenie pomôže môjmu dieťaťu.

Hosť

#418

2016-01-11 12:37

Podpisala som preto, lebo žijem sama.Mam tri deti,moj druh zomrel.Musim sa starat o vsetko a naozaj si musim často požičat. Rodičovsky prispevok je veľmi maly, o pridavku na dieta ani nehovoriac.Dakujem.
Učiteľka SJ

#419

2016-01-11 12:38

Prosím vás kto je autorom tejto petície? Hneď v prvej vete chyba ako hrom. :-D A čoby len v prvej, skoro v každej vete chyba. Dnes si už každý myslí, že môže napísať petíciu. Čo takto dať si ju najprv skontrolovať a potom takéto niečo vypustiť do éteru? Toto teda bude mať vážnosť. Prečítala som prvú vetu a koniec. To sa nedá čítať. A o vašich komentároch radšej pomlčím. Štekáte tu, že vychovávate budúcu generáciu a 99% vás je negramotných čo nevedia čítať ani písať. Čo komentár to chyba. 

P.S. Gramontnosť je veľmi dôležitá, tak sa ju prosím naučte :-) 

Tento príspevok bol odstránený jeho autorom (Show details)

2016-01-11 16:05


mama s dvojčatami

#421

2016-01-11 16:07

Pridávam sa a poradte mi,ked matka nedokáže vyžiť s jedným dieťaťom z 203 eur, ako mám potom ja vyžiť s dvojčatami z 250 eur??? To druhé má ako žiť z 50 eur navyše??!!!

 


Hosť

#422 Re:

2016-01-11 17:37

#1: -  

 podisane


Hosť

#423

2016-01-11 17:55

Pretože nechcem živoriť ale žiť !!

Hosť

#424

2016-01-11 18:39

Moja dcera je tiež na materskej ,,dovolenke",zatial dostava matersky prispevok 320 eur,len tak tak im to na mesiac stači,este ,že dcera dojči inak by mali problem vyžit,kedže by musela babetku kupovat tie drahe mlieka.Od februara bude mat rodicovsky 203eur,malička zacina papat aj inu potravu ako mamičkine mliečko....držim palce nech si tuto peticiu pred volbami niekto všimne a s tym prispevkom nieco robi :)
Jana

#425 Re: Re: Re:

2016-01-11 19:41

#409: - Re: Re:  

 Jój moja zlatá najprv sa naučte gramatiku a potom tu niekoho urážajte lebo s takouto gramatikou Vás zamestnajú jedine tak kravám hnoj kydať :-D :-D :-D Ja vôbec nie som nevychovaná ani drzá ani samoľúba len si nedávam servítku pred ústa a poviem to tak ako si to myslím :-D Bola som na pár návštevách u ľudí čo majú deti a vyzeralo to tam ako po V. svetovej vojne, takže kľud .. Dobre všetci vieme, že matkám na materskej na poriadku nezáleží. Ja mám doma tak čisto, že Vaše decko by sa mohlo najesť aj s podlahy alebo toalety a také sú čisté (viete každé dva roky meníme komplet celé zariadenie domu, ups neviete lebo na to nemáte :-D :-D :-D ). A čo sa týka práce (nie robota sme na SR tak spisovne :-) ). Aj kebyže o ňu prídem, tak sa nebojte zamestnanám sa hneď lebo ženu, ktorá je bezdetná, má niečo v hlave, neplánuje deti, je šikovná vo svojom odbore a ešte dobre vyzerá chcú hneď. Naproti tomu ženu po materskej príjme máloktorá firma :-D A byť matkou je krásne prvé 3 roky kedy ste doma a kedy Vám komplet zmäkne mozog potom už nie verte mi :-)