Petícia za zvýšenie rodičovského príspevku a prídavku na dieťa!

Quoted post


Hosť

#409 Re: Re:

2016-01-10 22:51

#382: Jana - Re:  

 Vy ste dobre trapna a ako vidim tak aj bez rozumu zato co tu pisete  ze vas huba neboli sa mozete hambit je mi z vas na grcanie fujjj hnusss keby ste tak chceli dojst o tu vasu slavnu robotu.Byt matkou je to najkrajsie v zivote ale vy to neviete vas zaujima len ta vasu j*****a kariera.A co sa tyka toho ze my matky nic nerobime doma a ako vyzeraju nase byty sa v prvom rade kuknite na seba a to svoje a potom tu ponizujte pani zlata.Vy ste jedna nevychovana hnusna drza samoluba a podotykam bezdetna zena

Replies

Tento príspevok bol odstránený jeho autorom (Show details)

2016-01-11 09:02:37


Jana

#425 Re: Re: Re:

2016-01-11 19:41:51

#409: - Re: Re:  

 Jój moja zlatá najprv sa naučte gramatiku a potom tu niekoho urážajte lebo s takouto gramatikou Vás zamestnajú jedine tak kravám hnoj kydať :-D :-D :-D Ja vôbec nie som nevychovaná ani drzá ani samoľúba len si nedávam servítku pred ústa a poviem to tak ako si to myslím :-D Bola som na pár návštevách u ľudí čo majú deti a vyzeralo to tam ako po V. svetovej vojne, takže kľud .. Dobre všetci vieme, že matkám na materskej na poriadku nezáleží. Ja mám doma tak čisto, že Vaše decko by sa mohlo najesť aj s podlahy alebo toalety a také sú čisté (viete každé dva roky meníme komplet celé zariadenie domu, ups neviete lebo na to nemáte :-D :-D :-D ). A čo sa týka práce (nie robota sme na SR tak spisovne :-) ). Aj kebyže o ňu prídem, tak sa nebojte zamestnanám sa hneď lebo ženu, ktorá je bezdetná, má niečo v hlave, neplánuje deti, je šikovná vo svojom odbore a ešte dobre vyzerá chcú hneď. Naproti tomu ženu po materskej príjme máloktorá firma :-D A byť matkou je krásne prvé 3 roky kedy ste doma a kedy Vám komplet zmäkne mozog potom už nie verte mi :-)