Petìcia za omilostenie Jozefa Andreja z Popradu.

Kontaktujte autora petície

Táto diskusná téma bola automaticky vytvorená k petícií Petìcia za omilostenie Jozefa Andreja z Popradu. .


Hosť

#1601

2015-11-17 07:17

Aj keď neschvalujem jeho čin. Myslím si že pán Andrej už je potrestaný a potreboval by skor lekársku pomoc.
Teraz je veľmi populány -médiá, vyšet rovatelia, odborníci na "komentáre" súdy a "spravodlivosť". A kde boli všetci, keď sa s laskou a oddane staral o svojho syna. Zverejnil niekto ako žili, ako sa citili,aku podporu dostali od štatu? Navštívil ich psychológ? To nieje zujimave. Tabu! Toto je náš systém ...pokrtytecky, skostnately so skostnatelymi pargrafmi zákona a ich vykonávateľmi.

Hosť

#1602

2015-11-21 06:38

Lebo nieco podobne prezivame aj v nasej a mojej rodine, kde sa modcera doslova trapi s dvojickami uz 4 rocnymi a tak silne obrnou postihnutymi...!!!! A su to dve deti spolu, co je nepredstavitelne,, ako sa rodina obetuje a trapi!

Hosť

#1603

2015-11-25 03:23

Môj osobný názor...schvaľujem eutanázie...jeden beznádejne chorý človek ničil životy zdravých ľudí...pričom jeho zivot ani nebol životom....smrť je preňho vykúpením....

Hosť

#1604

2015-11-27 22:56

Plne chápem konanie pána Jozefa Ondreja.

Hosť

#1605

2015-12-04 13:11

Obdivujem toho človeka, sám by som nedokázal toľké roky sa starať o ťažko postihnuté dieťa. Už bol trikrát potrestaný :
- narodilo sa mu postihnuté dieťa
- toľké roky sa o neho s láskou staral
- urobil to, čo urobil a bude ho to do konca života prenasledovať.

Myslím, že je už potrestaný dosť.

Milan

#1606

2016-01-12 12:46

Ten sudca, ktory ho odsudi najprv by si mal vyskusat starat sa o nevladneho syna 24 rokov. Potom by mohol sudit toho otca. Potom by ho oslobodil.


Hosť

#1607

2016-01-16 17:47

Je to veľká ľudská tragédia, preto vyjadrujem podporu p. Jozefovi. a ďakujem všetkým, ktorí tak urobili tiež. A pre tých ostatných - prosím nesúďte, neviete... ďakujte Bohu všetci za to, že máte zdravé deti.

Hosť

#1608

2016-01-17 08:56

Všeobecne som za eutanáziu v odôvodnených prípadoch, čo by malo byť precízne uzákonené, aby sa nemohlo zneužiť. Navyše je tu aj emocionálna, ospravedlňujúca stránka v prospech konania otca. Vražda je usmrtenie proti vôli obete, verím, že keby jeho syn mohol naznačiť svoju vôľu- úpenlivo by prosil na ukončení jeho trápenia a ak by sa mu nevyhovelo- možno to považovať doslova za mučenie proti jeho vôli.

Hosť

#1609 Re:

2016-01-17 09:02

#1581: Rita -  

 Ja som podpísal petíciu, fakty sú  fakty. Aké informácie si sa dozvedela? a sú dôveryhodné? Ber ohľad na silne emocionálnu stránku veci, kde ľudia dokážu byť veľmi zlí, ak považujú konanie otca za zločinné, hlavne niektorí cirkevní fanatici.


Hosť

#1610 Re: Petícia

2016-01-17 09:12

#1563: Biba - Petícia  

 Súhlasím a cítim s Vami, čo dobré Vám mám želať, aby to nevyznelo pokrytecky pri Vašej situácii ?. Tak aspoň pokoj, vyrovnanosť a kus šťastia a radosti hľadať aj v maličkostiach. Držte sa.


Hosť

#1611

2016-03-02 19:35

sucitim s obvinenym,pomohol si ako vedel- dobre urobil.

Hosť

#1612

2016-03-02 19:38

aspon sa chory uz netrapi!

Hosť

#1613

2016-03-28 18:39

Viem sa vžiť do situácie rodičov takto postihnutého dieťaťa. Odsúdení by mali byť tí, ktorí nevytvorili doteraz systém účinnej pomoci takto postihnutým ľuďom, ktorí bez nádeje na uzdravenie roky trpia a s nimi i ich rodičia, súrodenci a blízky.

Hosť

#1614

2016-03-28 18:43

Rodičia postihnutého dieťaťa trpeli 24 rokov. Nie je ľudské ich trestať, aby trpeli ďaľšie roky.
Jaroslav

#1615

2016-04-01 19:41

Pri Všetkej úcte k múdrejším odo mňa.

Na Zemi je všetko podrobené prirodzenému vývoju .Môžeme to vidieť v záhradách ,najprv je semiačko ,potom kliček ,nasleduje kvet -plod,ktorý sa potom rozkladá  ak ho predtým nestihol človek skonzumovať.

Rovnaké je to s plodom stvorenia nazvanom človek .

To čo vidíme človekom v svojej podstate nie je ,je to len jeho telesná schrána ,ktorá  slúži k vývoju jeho ducha /alebo známejšiemu pojmu duša/,ktorý v tej telesnej schráne prebýva.

Platí jedná zákonitosť,že tu na Zemi má sa všetko nechať na prirodzený vývoj ,bez umelého ,čiže neprirodzeného napomáhania.

Ak sa umelo tzn .neprirodzene napomáha plodu v niekde na plantáži ,tak je z toho plodu nechutná poživatina.ktorá nikomu neprospeje.

Ak sa umelo neprirodzene pomáha pri prirodzenej životnej ceste človeka od jeho narodenia ža po prirodzenú smrť ,takým spôsobom ,že jeho telesná schrána je držana pri živite nasilu,kôli tomu ,že veda vynašla prístroje ,ktoré to dokážu.,tak je to nielenže neprirodzené ,ale je to proti zákonitostiam tohto stvorenia a tejto Zeme.

Kto je schopný pripustiť ,že vyššie napísané je Pravdou ,tak mu z toho zákonite vyplynienielen to ,že u pána Jozefa v tomto smere niet ani prášku viny a že je úplne nevinný.

Všetci duchovne cítiaci ľudia to vyjadrili v diskusiach.

Mal by byť ihneď prepustený na slobodu ,mallo by mu byť vyplatené vysoké odškodné ,mal by byť poslaný do kúpeľov a malo by to byť takto vysvetlené aj jeho manželke a príbuzným ,aby sa očistilo jeho meno..

 

 

 

 

Jaroslav

#1616

2016-04-01 19:48

Doplnenie ...............duch ,ktorý je v takomto tele útelesnom obale úuväznený nemá už žiadnu možnosť sa duchovne vyvíjať -napredovať..

 

No ješitnosť vedy nielen pri genetických manipuláciach ,výrobe zbraní a ďalších ješitnostiach sa chcela aj tu postaviť  nad prírodné zákony 


Hosť

#1617

2016-04-02 09:06

Vinni su politici a tato spolocnost, ktori odmietaju uzakonit eutanaziu ako castokrat jedine spravne, mozne a dostojne riesenie bezvychodiskovej situacie.

Hosť

#1618

2016-04-07 16:36

- Nezmyselnost predlžovania dlhodobého utrpenia pacienta resp. poškodeného vdaka použitiu neprirodzenej umelej ventilacie
- Absolútna nedostatočná podpora najbližším v oblasti starostlivosti zo strany štátu v takýchto prípadoch

Hosť

#1619

2016-04-07 19:45

Ten clovek si urcite nezasluzi takito trest

Hosť

#1620

2016-04-07 20:04

Lebo si nedokazem ani len predstavit co ten clovek musel prezit ... Klobuk dole. Nechcel by som byt ani prokurator ktoremu toto skoncilo na stole a musel ist podla zakona...

Hosť

#1621

2016-04-08 06:28

Lebo si myslím, že rodina a najmä otec si vytrpeli s opaterou syna za 24 rokov akurát dosť. Aj keď je to kruté, tak sa synovi stalo lepšie, aspoň netrpí, lebo to čo on viedol, nebol život ale živorenie.
tinka48

#1622 Re: Re: Ťažko je niekoho súdiť keď nežijeme jeho život.

2016-04-08 06:41

#1318: - Re: Ťažko je niekoho súdiť keď nežijeme jeho život. 

 Keby mali od začiatku 4 opatrovateľky na služby, tak by žili normálny život. Takto sa obetovali a ich syn možno z toho vnímal velmi málo....


Hosť

#1623

2016-04-08 07:01

Jednoznačne som za eutanáziu, ktorá by mohla práve takéto ťažké prípady riešiť bez toho, aby ľudia, ktorí nepoznajú trápenie rodinných príslušníkov a ťažko chorých a trpiacich,týchto trpiacich ľudí odsudzovali.

Hosť

#1624

2016-04-08 07:49

Pretoze si viem predstavit, akym utrpenim si presli obaja rodicia a obdivujem silu otca, kt. v podstate rozhodol za seba, syna aj manzelku, aby uz toto nezmyselne utrpenie skoncilo. To nebol zivot, ale zivorenie pre vsetkych zucastnenych...

Hosť

#1625

2016-04-08 08:42

Utrpenie ľudí s ťažko postihnutým dieťaťom nikto nereflektuje a nikto im nepomáha inštitucionálne ani ľudsky. Umiestnenie chlapca do ústavu by znamenalo oveľa väčšie štátne výdavky. Ak si ho nechajú rodičia doma, nedostanú ani tú sumu, ktorú ušetria štátu, ani napríklad jej 2/3. Mali pomoc od svojho cirkevného zboru? Od miestneho úradu? Aby mohli žiť aj svoj život plnohodnotne? Tieto otázky treba zodpovedať, kým človeka - otca odsúdia na doživotie.



Platená reklama

Túto petíciu budeme propagovať pred 3000 ľuďmi.

Dozvedieť sa viac...