Petìcia za omilostenie Jozefa Andreja z Popradu.

Petícia za omilostenie Jozefa Andreja z Popradu. 

 

   My, občania Slovenskej republiky, žiadame slovutného pána prezidenta Slovenskej republiky Andreja Kisku o milosť pre 46-ročného Jozefa Andreja z Popradu, ktorý dňa 29.09.2015 odpojil svojho 24-ročného syna Dominika od podporných prístrojov, čo viedlo k zástave dýchania a následnému uduseniu a smrti.

 

Dominik trpel od ôsmeho mesiaca života detskou obrnou, čo malo za následok celkovú paralýzu a neschopnosť akejkoľvek interakcie s okolím. 

 

To, čo sa stalo, bol zúfalý čin zúfalého rodiča, ktorý sa musel spolu s manželkou 24 hodín denne a 7 dní v týždni starať o bezvládne telo svojho syna. Manželka pána Jozefa je momentálne hospitalizovaná na psychiatrickej klinike. To, čo urobil, chcelo veľa odvahy a aj keď to znie akokoľvek zle, urobil to z lásky k nemu. To, čo urobil, bolo pre Dominika obrovským vykúpením z trápenia, ktoré bolo nepretržitou súčasťou jeho "života". 

 

Zároveň chcem upozorniť, že po vynesení právoplatného rozsudku,  bude petícia vytlačená a zaslaná do kancelárie prezidenta SR Andreja Kisku na adresu:

 

Kancelária prezidenta Slovenskej republiky

 

Hodžovo nám. 1

 

P. O. Box 128

 

810 00 Bratislava 1

 

Zároveň Vás všetkých žiadam, aby ste nezabudli zverejniť Vaše meno a mesto, v ktorom bývate, pretože Váš podpis inak nebude dostatočne dôveryhodný. 

 

 

 

 

 


Jaroslav Katunský    Kontaktujte autora petície

Podpísať túto petíciu

Svojím podpisom súhlasím, že Jaroslav Katunský bude môcť vidieť všetky informácie, ktoré poskytnem v tomto formulári.

Vašu e-mailovú adresu nebudeme verejne zobrazovať online.

Vašu e-mailovú adresu nebudeme verejne zobrazovať online.


Udeľujem súhlas so spracovaním informácií poskytnutých v tomto formulári na nasledujúce účely:
Platená reklama

Túto petíciu budeme propagovať pred 3000 ľuďmi.

Dozvedieť sa viac...