Odmietame kvóty pre migrantov

Kontaktujte autora petície

Táto diskusná téma bola automaticky vytvorená k petícií Odmietame kvóty pre migrantov.

katolik

#826 Re: Re:

2015-06-15 20:07

katolik

#827 Re:

2015-06-15 20:09

#25: -  

  Ty chuju, znas ze za toto zhoris v pekle? Dze tvojo Miluj bliznoho svojeho?


Hosť

#828

2015-06-15 20:10

Chcem aby sa naša kultúra nevytratila.

Hosť

#829

2015-06-15 20:18

chcem zachovat nasu kulturu buducim generaciam.. myslim si ze casom imigranti budu cicat nas socialny system .. zo zahranicia idu spravy ze su netoletantny

Hosť

#830

2015-06-15 20:26

Nic ve zlem proti turistum, když se sem chtej podivat, jenze neni možní tady žit a tady pracovat . (Orlík )

Hosť

#831

2015-06-15 20:33

Nech si imigrantov zoberú tie štáty,čo im vybombardovali krajiny a zasiali tam násilie a chaos.Keď im to dajú do poriadku,môžu ich zaviesť späť a naučiť ich slušne žiť,vzdelávať sa a pracovať.Nechcem nadvládu Američanov nad celým svetom!Nechcem ich tzv.demokraciu šírenú zbraňami!Chcem krásne a pokojné kresťanské Slovensko pre svojich potomkov.Pre všetkých slušných ľudí v našej krásnej i keď nie veľmi bohatej vlasti!

Hosť

#832

2015-06-15 20:39

Plne súhlasím s obsahom petície!

Hosť

#833

2015-06-15 20:43

ako aj vsetko aj toto bude zrejme zbytocne. vrchnost si robi co chce a je im lahostany osud Slovenska. uz davno maju vily na Bahamach.

Hosť

#834

2015-06-15 20:52

Nechcem ich tu ani vidiet ....mam dve deti a zenu a strach o nich uz mam aj tak....kebyze tu prisli este tamty to by som ich uz z bytu ani nepustil!!!!!

Hosť

#835

2015-06-15 20:58

preto že mám strach že tu bude o chvilu viac utečencov ako nás Slovákov,moslimovia mi nahánajú strach,bojím sa o svoje deti a rodinu!

Hosť

#836

2015-06-15 21:12

Nemam pocit,ze by nas stat mal zivit dalsich nezamestnanych,apropo nezamestnani maju najnizsiu davku v celej Europe a na kazdeho emigranta ma byt pridelenych az 1500 eur na osobu a mesiac !!!!! tak kde sme?Ztohto statu treba zmiznut cim skor,lebo ani vas dom nebude vas ale ho pridelia emigrantom..je to uplne hnusne a nebudem tu rozvadzat dalsiepriklady a dovody....je mi z tohto statu zle!!!!!!!

Hosť

#837

2015-06-15 21:15

Tak ako ste písali v tomto článku,nie som rasista ale máme dosť problémov z našov existenciov myslím si Slovákov a žijúce menšiny po staročia na terajšom území Slovenskej Republiky z existenciov na Slovensku a nie to aby sme podporovali neprispôsobivých emigrantov tu u nás doma na Slovensku.Nech pomáhame humanitárnov pomocov v ich rodnej domovine .Toto nieje riešenie emigrácia do Europy ale do budúcna veľký problém.

Hosť

#838 Re:

2015-06-15 21:16

#92: -  

 

RemyZet

#839

2015-06-15 21:24

Pretože vidíte čo sa deje v Taliansku a na francúzskej hranici. Toto nie sú všetko mierumilovní ľudia. Toto sú vojaci, ktorý budú bojovať o prežitie. Zaberajú aj obývané domy / byty - To čo je toto?! Nie som rasista ale biely človek bude makať na okrem cigáňov aj na prisťahovalcov? Prečo by mali oni niečo robiť? Nepoznajú našu kultúru + budú poberať pekné dávky a bojím sa, že štát sa im ešte aj prispôsobovať bude a vzniknú tu multikultúrne zariadenia a miesta a nebodaj stúpim obutý na nejakú posvätnú trávu a zrazu ma tu nejaký Allah Akbar odstrelí alebo lepšie - podreže tupým nožom. Neprosím ďakujem. Europoslanci schvália hocičo, veď oni majú denné diéty vo výške cez 150 € a platy ako nikto na Slovensku. Oni si tam v Bruseli pekne žijú, im je jedno čo bude s nami. Ale ja nechcem aby mi tu nejaký migrant robil bordel v meste, znásilňoval ženy, prenášal rôzne choroby a zvyšoval kriminalitu! Toto všetko tu robia Cigáni. A to STAČÍ. Veď ani s nimi si nevieme poradiť. Každý kto ich označí za neprispôsobivých je hneď Rasista, ale to že vám oni vezmú celý odkvap z domu, ktorý stál cez 600 € je v pohode. To že kradnú drevo z lesa a pília stromy pomaly od polovice kmeňa, je v pohode. Nebodaj si postavia dom na cudzom / štátnom pozemku = Bieleho by kľudne zrušili - vysťahovať, dom Zbúrať BEZ NÁROKU NA NÁHRADU. Cigáňovi prosím pekne - ODPREDAŤ PôDU na ktorej stojí nelegálna stavba za SYMBOLICKÚ CENU!!!! - a my si sem dobrovoľne chceme pustiť ďalších takýchto. Vidím to na nedostatok peňazí v SR KASE takže prídu VYŠŠIE ZRÁŽKY Z PLATOV na "ODVODY", príde aj DPHčka a iné DANE + zavedenie NOVÝCH DANÍ! to je jasné... čakám na nejakú 5% z platu - nejaká MIGRAČNÁ DAŇ.


SLOVENSKO PROSÍM OTVOR OČI !!!!!


Hosť

#840

2015-06-15 21:38

Mám dôvodné obavy o svoj život a o život mojej rodiny.

Hosť

#841

2015-06-15 22:01

Nesúhlasím s tým,aby sa do našej krajiny nasťahovali utečenci.
842

#842

2015-06-15 22:58

Ludia bez identity su nelegalni, svojim vstupom na podu Europy bez viz spachali trestny cin a nemalo by sa to ani trochu zlahcovat. Charta ludskych prav ma ochranovat obidve strany, nie iba jednu. Toto nie je bezpecna cesta. 


Hosť

#843

2015-06-15 23:02

dnes mi doslo,ako to v skutocnosti je. Ide tu hlavne o ROPU. Kedze zapad je naladeny momentalne protirusky, a Rusi maju ropu, zapadny politici zapredali Europu, kvoli rope. Kvoli rope z Blizkeho vychodu. Je to siroko daleko ropa, ktora zasobuje Europu. Islamisti polozili podmienku: dame vam ropu, ale len pod podmienkou, ze budeme posielat k vam nasich imigrantov. Preto sa imigranti smeju a slubuju, ze za 15 rokov oni budu vlastnit tieto uzemia. A ono to tak bude,pretoze ti mladi chlapci tu budu za nase peniaze byvat a skolit sa budu na extremistov,ktori budu rozvracat europske staty a hlavne zlikviduju krestanstvo a zavedu islam. Kolonizovat Europu sa snazili uz odjakziva a nasi predkovia sa ubranili. To je vsetko,tak to je. Sme zavisli na ich rope. Je tu jedna moznost, ako odrovnat islamizmuz a imigrantov z Europy. Dat svetu VOLNU ENERGIU!!!! Ale je to vsetko o ludoch. A o peniazoch...bohuzial...Je tu jedna moznost,ako to zmenit...ist do ulic a vyuzit prednost DEMOKRACIE...POSTAVIT SA proti mocnym,ktori tisicrocia rozhoduju vo svojom zaujme a nie v zaujme LUDU. DEMONSTROVAT ZA NAS! ZA NASE UZEMIA, ZA NAS ZIVOT V MIERI.

Hosť

#844

2015-06-15 23:31

Nie som neonacista...som proti násiliu...som za to aby si ľudia pomáhali ale toto je veľa...dovlečú svoju (pošahanú) kultúru, choroby bordel a bohvie čo všetko...keď mali problém mali ho tí ľudia riešiť a nie nechať sa zdierať!! Je ich viac ako tých blbcov zo zbraňami...teraz radšej ujdu...nie som proti!! Už len kvôli budúcnosti slovenska

Hosť

#845 Re:

2015-06-15 23:32

#12: -  

 


Hosť

#846

2015-06-15 23:47

chcem sa svojim vnukom pozriet do oci za 30 rokov, aby namna neukazovali strednym prstom hore ......to co prave robia ,,,Francuzski..... vnuci svojim starym rodicomm !!!!

Hosť

#847

2015-06-16 01:39

Chcem bezpecnu domovinu aj pre nasledujuce generacie.

Hosť

#848

2015-06-16 02:54

dufam ze to pomoze!!! urobme vsetko pre to aby sme zabranili katastrofe

Hosť

#849

2015-06-16 03:13

Chranim svoje deti,rodinu, ich buducnost ako aj buducnost svojej vlasti

Hosť

#850

2015-06-16 04:15

Kvôli bezpečností a rozdelnej kultúre.