Odmietame kvóty pre migrantov

Kontaktujte autora petície

Táto diskusná téma bola automaticky vytvorená k petícií Odmietame kvóty pre migrantov.


Hosť

#801

2015-06-15 18:21

Nebudem kŕmiť zo svojich daní ďalšiu háveď, dosť, že kŕmim tú cigánsku...a ak tak strašne túžia naši politici po migrantoch, nech si ich nasťahujú k sebe do víl a nech ich živia, ale potom nech sa strachujú o svoje deti a ženy, lebo z tohto nič dobré nevzíde...Maja

Hosť

#802

2015-06-15 18:26

pretoze chcem chranit nasu krajinu pred imigrantmi, pred znicenim a pred zotrocenim nasich ludi

Hosť

#803

2015-06-15 18:31

nech si ich zoberú politici do svojich lukratívnych víl a apartmánov!


Hosť

#804

2015-06-15 18:34

Máme dosť vlastných problémov, nepotrebujeme ich ešte viac.
Marek . K .

#805

2015-06-15 18:38

  Po- Moc     Nech mi nikto nehovorí Že nenastal skrat vo vedení Biznisman ľudí normou v práci morí A štát je čím ďalej viac zadlžený   Systém je chorý, vzbuďte sa odbory Inak náš Slovanský národ o chvíľu vyhorí!!!   Koluje svetom názor neodborný Trh o všetko sa postará Najťažšie si žije ten, kto je plodný A zrazu Európa je stará!!!   Čo bolo choré je dnes normálne Rodinné väzby rozbité na kúsky márne Rúcajú sa hodnoty ....kultúrne aj morálne Aj globálne oteplenie sa dotklo hlavne ľudí ....pohlavne A to všetko iba  preto, aby nás okradli a zotročili  poriadne!   A nakoniec čierny mak , zlaté žitko vykorení aj v našej zemi Keď budeme kráčať touto cestou, ktorú razia biznismeni Iba dve veci nás zachránia, od nepokojov a zdierania Keď nám Boh pomôže a do jednej ríše.... spoja sa Slovania.   Čosi  je podobné, je si blízke Čo malo svoj kontinent, má dnes len štvť Za svoju rodnú zem a to je viac než isté Som ochotný bojovať a aj padnúúúúť   A keď už budem nútený kráčať so zbraňou Posilním jedine mužstvo bratov Slovanov Moje guľky budú hľadať výhradne iba Tiranou A možno obhájim aj práva v rodnej zemi indiánov     A nakoniec čierny mak , zlaté žitko vykorení aj v našej zemi Keď budeme kráčať touto cestou, ktorú razia biznismeni Iba dve veci nás zachránia, od nepokojov a zdierania Keď nám Boh pomôže a do jednej ríše.... spoja sa Slovania.         Marek . K . 


Hosť

#806

2015-06-15 18:43

nechceme žiadnich emigrantov mame dosť našich ciganov


Hosť

#807

2015-06-15 18:58

lebo s nou suhlasim vo všetkych bodoch !

Hosť

#808

2015-06-15 19:00

Tento stav nie je fakt normálny. Nech si predstavitelia EÚ na čele s J.C. Junckerom urobia aspoň nejaký prieskum verejnej mienky a nech sa konečne riadia aj názorom ľudí v únii a nie svojimi pseudovoľnomyšlienkam. Lenže ono je to ťažké keď JCJ celý život žije v uzavretom svete peňazí a skvelého života, ale ak si JCJ nemyslí že "atómoví fyzici" z Afriky obídu jeho rodné LUxembursko, tak je fakt na omyle.

Hosť

#809

2015-06-15 19:00

Nech žije Slovensko!

Slovensko nestarne ,  o Pravde môjho názoru svedčí aj skutočnosť, že máme viac ako 300 tisíc nezamestnaných , čiže  ak nezamestnaný, tak tojest ľudí v produktívnom veku ,takže nejde o ľudí , ktorý sú v penzii! Neverte všetkému, čo sa píše v médiách! lebo oni chcú obalamuťiť občanov , že sme starnúci národ, čo je nonsense , lebo štatistika z úradu práce hovorí o inom! Ciže ak sem chcú importovať emigrantov pod zámienkou  pracovnej sily, tak my pracovnú silu nepotrebujeme!


Hosť

#810

2015-06-15 19:03

zaviesť vízovú povinnosť! Vstup iba s vízami !


Hosť

#811

2015-06-15 19:13

Máme tu dosť vlastných darmožráčov!!!

Hosť

#812

2015-06-15 19:13

Nechcem aby prišli migranti na Slovensko

Hosť

#813

2015-06-15 19:15

Naši občania nemajú prácu,socialne podmienky pre nás nie sú vytvorené tak aby občan tohto štátu mal neaké istoty a budeme sa starať o ľudí ktorích vyháňajú zo svojich domovov za vidinou bohatstva? Veď je to celé choré,kde tí ľudia vzali toľko peňazí aby sa dopravili do Europy?Nech EU rieši mierovú situáciu u nich doma,podáme pomocnú ruku,veď náš národ je nápomocný vo veľa situáciach.  Nie udeluje nariadenia,nadelia aj peniaze na ich starostlivosť?????Kto zabezpečí keď tu budú že nevzniknú nepokoje?Ako sa to bude riešiť potom?Nás vysťahujú kam???Je to potrebné vyriešiť teraz a nie potom keď tu budú vznikať nepokoje.

Koľko naších ľudí žije v biede a kto sa o nich stará,kto v EU rieši našich ľudí bez domova.Mnohí prišli o strechu nad hlavou len preto že sú choré zákony.Pracovali celý život a keď už majú byť na dôchodku tak musia ešte pracovať aby prežili alebo sa stanú bezdomovcami lebo nemajú s čoho platiť nájomné.To ale nikoho netrápi.Prečo keď nás prijali do svojho spolku tak nám nevytvorili rovnaké podmienky ako majú ostatní členovia?Sme pre nich lacná pracovná sila ktorá na ich blahobyt prispieva a kŕmia nás odpadom zo svojho stola.Som s toho znechutená.


Hosť

#814

2015-06-15 19:35

Bojím sa o svoju rodinu, blízkych aj kamarátov, ktorí vždy stoja pri mne.

Hosť

#815 Re:

2015-06-15 19:38

#779: -  

 čo vznikne, keď sa čierne zkríži s hnedým?

 


Hosť

#816

2015-06-15 19:38

my si pomôžme našim vlastným nezamestnaným ,aby mali prácu amohli si založiť rodinu a aby sa Náš Národ v našej populácii zvyšoval! Mna zaujíma moja poulácia, môj Národ . Som Slovák a preto ma zaujíma zvyšovanie Slovnskej poppulácie! Prečo by ma mala zaujímať mne cudzia populácia? Ja sa mám starať o svoju populáciu, aby prospeorvala, aby sa zvyšovala pôrodnosť môjho Národu!Ja sa mám zaujímať ,aby sa darilo v mojej domovine! Každý nech si háji vlastnú genetiku! Ja som so Slovákmi jedna genetika a preto mám v záujme túto svoju domácu genetiku gény tradiciovať a zveľadovať!!!!


Hosť

#817

2015-06-15 19:40

Je to petícia za správnu vec, Brusel a niektorí euro politici stratili úplne zdraví rozum a ženú Európu do katastrofy. Ak nie sú migranti spokojní so situáciou vo svojich krajinách nech si tam urobia poriadok sami.

Hosť

#818

2015-06-15 19:43

Slovák má záujem o množenie svojich genetických , kmeňových , vlastných potomkov!


Hosť

#819

2015-06-15 19:48

Som proti migrantom nech si riesia svoje problemy vo svojich krajinach

Hosť

#820

2015-06-15 19:50

Je na čase otvorit oči..a uvedomit si ze co nas caka ak to tu zaplavia "chudaci utecenci"...peklo na Zemi..
Ak chcu pomoc nech ju ziadaju od Ameriky
Europa je uz dost zdecimovana vsetkou tou pomocou tretiemu svetu!!!

Tento príspevok bol odstránený jeho autorom (Show details)

2015-06-15 19:52


mamina

#822 Re: Re:

2015-06-15 19:54

#34: milan - Re:  

 Pán Milan,vy kde žijete? Prečo by si Lýbiu rozbombardoval jej tzv diktátor,keď sa ju snažil zvelaďovať?Kadáffy už nechcel USA papieriky.Chcel menu,krytú zlatom a vyrovnanie dlhu od amíkov.Chcel spojiť Africké štáty.To nevoňalo USA.A v Sýrii sa začalo bombardovanie  na povel tej trubky Cllintonovej.Tak nefantazírujte.Kto krajiny zničil,nech sa stará o imigrantov.Posadiť na lode a odviezť späť.A od USA.Francúzska,V. Británie a pod.mierumilovných štátov žiadať,pomoc

a znovu vybudovanie krajín,ktoré ich ,,úžasná" demokracia zničila!

 


Hosť

#823

2015-06-15 19:59

Máme tu existenčné problémi, rómsky problém... Ale keď si toto vpustíme na Slovensko , môžme učiť naše deti nie Bibliu ale ako si nabiť zbraň a nebáť sa ju použiť !!!

Hosť

#824

2015-06-15 20:00

#822 mamina plne s tebou súhlasím, pekne čisto vidíš do zákulisia!

Tento príspevok bol odstránený jeho autorom (Show details)

2015-06-15 20:05