Odmietame kvóty pre migrantov

Kontaktujte autora petície

Táto diskusná téma bola automaticky vytvorená k petícií Odmietame kvóty pre migrantov.


Hosť

#926

2015-06-16 12:08

Som proti pretoze je ohrozena bezpecnost nasich obcanov a to sa tyka aj zdravotnej stranky. Nie sme ani taka bohata krajina aby sme tu zivili dalsie hladne krky. Ked chcu poslat z Bruselu peniaze tak nech ich daju nasim ludom, ktory to skutocne potrebuju!!!

Hosť

#927

2015-06-16 12:09

Pretože migrácia je organizovaná a cielená na destabilizáciu
Európy /jej zničenie/ o ktorú usilujú USA.

Hosť

#928

2015-06-16 12:13

Mame dost vlastnych problemov. V pozadi imigracie stoja silne zaujmove skupiny krachujucej americkej ekonomiky ktore potrebuju svoje problemy prekryt preniest a tym odviest pozornost. Nesuhlasim s tym ako sa manipulije so svetovou verejnou mienkou a umelo sa vytvaraju konflikty po celom svete.
Anna

#929

2015-06-16 12:19

Toto nie je pomoc, toto je naša záhuba. Nikto nevie koľko skrytých teroristvov medzi nimi príde a my im máme otvárať ešte aj bránu? Naša vláda sa zbláznila!!! Ochvíľu si tu budú stavať svoje  mešity (a to vo veľkom, lebo sa nekontrolovateľne množia) a nakoniec budú naše deti, vnúčence v menšine a ich područí ( a kto nekonvertuje na islám, bude automaticka zavraždení alebo umučení?!) Je to iná mentalita, ktorá je s našou nezlúčiteľná. Treba sa pozerať aj na to, čo  to prinesie o 20, 30, 40 rokov. Verte mi, že nič dobré. Veď aj samotní islamisti sa netaja tým, že zaplavia a pohltia celú Európu. Čo nepôjde násilím a krvouprelievaním, to si zabezpečia cez plodnosť svojich žien.

europan

#930 Re:

2015-06-16 12:36

#879: -  

 tu istu otazku si davam ja na ukor medii ako sme ktore sa trhali s clankami proti referendu kde su teraz ked tato peticia potrebuje ich podporu ...


Hosť

#931

2015-06-16 12:42

pre svoj zdravý rozum

Hosť

#932

2015-06-16 12:51

Nesuhlasim s tym aby do nasej krajiny prisly ty moslimovia ved je to zjavne aky je ich zamer nicia ine krajiny je to zberba .Nechcem sa bat o moje deti a ani o nas su zvrateny a chori to nieje ziadna viera co oni uznavaju

Hosť

#933

2015-06-16 12:53

Som za zavedenie trestu smrti za zločin rozvracanie republiky, pomocou cunami utečencov,
ktorých vyhnali z ich obydlí NATO bombardéri,
do bombardovania Líbye, Iraku, Sýrie, mali, Somálska, Eritrei..., volali ľudsko-právne organizácie

Hosť

#934

2015-06-16 12:54

Prtetože plne s vami súhlasím

Hosť

#935

2015-06-16 13:00

Toto by malo byt ako referendum a nie ta kravina o rodine!!!...ludia nech si ziju ako chcu popareni,ale nech ziju bezpecne a s vedomim ze ked robim pre stat,tak na oplatku sa stat postara o moju bezpecnost!!!!

Hosť

#936

2015-06-16 13:08

Pretoze mozu mat vazne ochorenia ktore nam slovakom mozu vazne ohrozit nase zivoty

Hosť

#937

2015-06-16 13:15

Pretoze chcem zit v mieri a v pokoji,a tito ludia co sa k nam hrnu nemaju vobec dobre umysly!!!!

Hosť

#938

2015-06-16 13:16

Ked to vlada schvali nech si ich nastahuje k nim domov. Maju ich za co zivit.. My pracu potrebujeme aj uchranit svoje majetky a zivoty..
MsPc

#939

2015-06-16 13:16

Dlhodobo zijem v UK a vidim na vlastne oci co dokaze islam. Koncom roka sa stahujem natrvalo na Slovensko a pevne verim ze tu chorobu ,nazyvanu viera, sa nam podari zahnat minimalne za nase hranice. Ak nie teraz tak uz nikdy. Su to len parazitujuce kobylky ktore sa na zaciatku tvaria ako chudiatka co pre vytvorenie lutosti pod podmienkou azylu u nas europanov su schopne prehrabavat nestravenu kukuricu v hovne pred nasimi ocami a na konci z nasich dani sa im budu stavat mesity a budeme mat moslimskeho predsedu vlady a aj prezidenta a nakoniec budeme my Slovaci len spominany v historickych knihach a aj to len malymi pismenamy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Hosť

#940

2015-06-16 13:25

Niet prace pre nasincov,nieto este pre imigrantov.A dost dolezity dovod je,aby nasa kultura nebola nahradena moslimskou a ich extremizmom.Nedajme si zobrat slobodu.

Hosť

#941

2015-06-16 13:28

rozstrieľať na hraniciach!!!!

Hosť

#942

2015-06-16 13:32

lebo som slovák , katolík, a nech je slovensko zostane také aké do strednej europy patrí

Hosť

#943

2015-06-16 13:35

Prečo podpisujem túto petíciu???? Lebo sa mi nepáči ako sa prenášajú problémy iných kontinentov na Europu, prichádzajú z východu, prichádzajú z juhu,,, a nikto sem neprichádza pracovať a prispôsobiť sa, každý tu bude natŕčať prázdne ruky, starajte sa !! sú väčšinou bez vzdelania, znalosti jazyky a ani sa ho nebudú učiť, budú si tu presadzovať to svoje.... tak ako moslimovia minarety, tak černosi za chíľu neviem čo.... nemáme tu dosť nevzdelaných, neprispôsobivých čo natrčajú holé paprče a pýatjú sociálne dávky a po zničení bytov pýtajú a dostanú nové !!!!! nemáme tu dosť sociálnych rodín ktoré potrebujú pomoc, našu pomoc ??? či sú to už starí ľudia, ale rodiny v núdzi. Nesúhlasím so žiadnymi kvôtami, nesúhlasím aby sem prišli a roznášali cudzokrajné choroby a robili tu neporiadok, zlobu a nedajbože kriminálnu činnosť, lebo nemajú peniaze ale mačety si priniesli so sebou !!!!! Bojím sa o seba, moje deti a moje vnúčatá !!!!! Nech sa veľká Afrika postará o svojich, ved tam je kopa štátov čo sú bohaté, prečo nevyzvať tie k pomoci svojim ľudom, prečo všetko Europa. A nakopať do riti europoslancov, ktorí s týmto súhlasia, nech si ich Beňová všetkých nasťahuje do dvora..... a jej podobní !!!!!!!

Hosť

#944

2015-06-16 13:37

Náš sociálny systém nepomáha ani občanom SR ktorí sú na tento odkázaní. Plní sa z našich daní a naši důchodcovia nemajú na základné živobytie. Podľa mňa 70 % našich občanov žije od výplaty k výplate vo všetkej skromnosti.
Utečenci, ktorí sem tiahnu nie sú chudobní - je to stredná trieda, ktorá má na kontách viac peňazí ako sa nám sníva a ešte budú zneužívať náš systém do ktorého prispievajú občania SR. A ešte nám to EU nanúti zákonom !

Hosť

#945

2015-06-16 13:40

Nechcem na SR ziadnych imigrantov.To aby sa človek bal pustit na ulicu deti a ist vysypat smeti či čo?v žiadnom pripade..naložit ich opat a vysadit straaasne daleko

Hosť

#946

2015-06-16 13:40

nesúhlasím s udeľovaním azylu pre utečencov moslimského vyznania!

Hosť

#947 Re:

2015-06-16 13:44

#929: Anna -  

 pravda :(


Hosť

#948

2015-06-16 13:48

Čiernych imigrantov treba otočiť a poslať naspäť odkial prišli a nie privážať ich do Europy.

Hosť

#949

2015-06-16 13:51

Nič dobré sem nedonesú, nech zostanú doma

Hosť

#950

2015-06-16 14:09

Lebo chcem aby aj naše deti a ich deti a všetky naše budúce generácie mohli slobodne žiť bez strachu