Odmietame kvóty pre migrantov

RemyZet

/ #839

2015-06-15 21:24

Pretože vidíte čo sa deje v Taliansku a na francúzskej hranici. Toto nie sú všetko mierumilovní ľudia. Toto sú vojaci, ktorý budú bojovať o prežitie. Zaberajú aj obývané domy / byty - To čo je toto?! Nie som rasista ale biely človek bude makať na okrem cigáňov aj na prisťahovalcov? Prečo by mali oni niečo robiť? Nepoznajú našu kultúru + budú poberať pekné dávky a bojím sa, že štát sa im ešte aj prispôsobovať bude a vzniknú tu multikultúrne zariadenia a miesta a nebodaj stúpim obutý na nejakú posvätnú trávu a zrazu ma tu nejaký Allah Akbar odstrelí alebo lepšie - podreže tupým nožom. Neprosím ďakujem. Europoslanci schvália hocičo, veď oni majú denné diéty vo výške cez 150 € a platy ako nikto na Slovensku. Oni si tam v Bruseli pekne žijú, im je jedno čo bude s nami. Ale ja nechcem aby mi tu nejaký migrant robil bordel v meste, znásilňoval ženy, prenášal rôzne choroby a zvyšoval kriminalitu! Toto všetko tu robia Cigáni. A to STAČÍ. Veď ani s nimi si nevieme poradiť. Každý kto ich označí za neprispôsobivých je hneď Rasista, ale to že vám oni vezmú celý odkvap z domu, ktorý stál cez 600 € je v pohode. To že kradnú drevo z lesa a pília stromy pomaly od polovice kmeňa, je v pohode. Nebodaj si postavia dom na cudzom / štátnom pozemku = Bieleho by kľudne zrušili - vysťahovať, dom Zbúrať BEZ NÁROKU NA NÁHRADU. Cigáňovi prosím pekne - ODPREDAŤ PôDU na ktorej stojí nelegálna stavba za SYMBOLICKÚ CENU!!!! - a my si sem dobrovoľne chceme pustiť ďalších takýchto. Vidím to na nedostatok peňazí v SR KASE takže prídu VYŠŠIE ZRÁŽKY Z PLATOV na "ODVODY", príde aj DPHčka a iné DANE + zavedenie NOVÝCH DANÍ! to je jasné... čakám na nejakú 5% z platu - nejaká MIGRAČNÁ DAŇ.


SLOVENSKO PROSÍM OTVOR OČI !!!!!