Odmietame kvóty pre migrantov

Kontaktujte autora petície

Táto diskusná téma bola automaticky vytvorená k petícií Odmietame kvóty pre migrantov.


Hosť

#876

2015-06-16 07:40

lebo prisťahovalci a kvóty sú začiatkom konca národov Európy a nechceme prežiť život v strachu a chudobe
Rasko
Hosť

#877

2015-06-16 07:41

Lebo nesuhlasim s chovanim a agresiou , utecencov,ako vtrhli do europy ,nicia drancuju.
Je to banda primitivov ,sfanatizovanych moslimov a vrahov!!!!!!
Mame tu predsa uz jednu mensinu!!!!!!!!!! , z ktorou si nevieme rady a my si tu chceme nechat nasackovat bandu moslimov ktory verejne a beztrestne vyhlasuju ze Europa bude do 15tich rokov moslimska  a "nasa EU" sa zmoze iba na diktat pre vsetky krajiny v EU!!!!!!!!!!!!!

Som velmi pobureny aj vyjadreniami nasich politikov (niektorych), Slovensko nieje krajina ktora je schopna niest nasledky ,ktore takyto rasistycky motyvovany utecenci sposobia,ci uz kriminalitou alebo ekonomicky.

DORAZNE NESUHLASIM ABY  EU ZASAHOVALA DO ZVRCHOVANOSTI STATOV A DIKTOVALA IM PODMIENKY AKO A CO MAJU ROBIT.

SOM CLOVEK KTORY RAD POMOZE LUDOM KTORY TO POTREBUJU ALE ROZLISUJEM CI DAM PENIAZE NA JEDLO PRE BEZDOMOVCOV KTORY STOJA PRED TESCOM (LEBO VIEM ZE AJ TAK SI ZA TO KUPIA ALKOHOL  ALEBO DROGY) ,ALEBO  BEZDOMOVCOM KTORY SA SNAZIA SVOJ ZIVOT ZMENIT (AZYLOVE DOMY ALEBO PODPORA ZACLENENIA SA SPAT DO SPOLOCNOSTI).

Myslim  ze hocijaky bezdomovec je lepsim clovekom ako ta banda ...

Viem ze sa medzi nimi najde aj PRAVY UTECENEC ,ale podla mojho nazoru a ich chovania je mezi nimi minimum "slusnych pristahovalcov.

NESUHLASIM!!!!!!!!!!!!!!

MUSIM SA PRIZNAT ZE SOM  V TOMTO CLANKU VELMI TAZKO HLADAL SLUSNE SLOVA NA VZNIKNUTU  SITUACIU.

DAKUJEM ZA VYJADRENIE.


Hosť

#878

2015-06-16 07:56

Pretože nie som ovca ktorá nepoužíva mozog a len preto že sme v EU ešte neznamená že musíme slepo poslúchať každý nezmysel!!!!Už by bolo fajn keby sa aj tí čo sme ich volili konečne spamätali a začali riešiť aj niečo užitočné!!!

Hosť

#879

2015-06-16 08:18

Kde je teraz Aliancia za rodinu? Prečo o nej nepočuť v súvislosti s moslimskými emigrantmi? Prečo teraz nie je iniciátorom referenda na ochranu našej tradičnej rodiny? Nie homosexuálnych partnerstiev sa treba báť, ale partnerstiev a hlavne manželstiev miešaných s moslimami. V náboženstve, kde žena je len bezhodnotný kus niečoho, čo musí trpieť násilie, ponižovanie a diktatúru od svojho muža. Mám obavu, že títo exoti budú veľkou atraktivitou pre mladé dievčatá a budú s nimi plodiť deti. Pamätám si 30 rokov dozadu, boli tu afričania v jednom mestečku, učili ich robiť v strojárňach, baby po nich šaleli, vzťahy, deti a potom násilie a brutalita. Bývali v dvoch bytovkách na okraji mesta. Najprv sekali dobrotu a ked sa udomácnili museli byť pod policajnou kontrolou.


Hosť

#880

2015-06-16 08:50

Dnes sa rozhodne- v Bruseli sa stretnu ( asi po vydierani Talianska) ti idioti politici a budu tlacit na krajiny aby prijali utecencov - cely den sa budem modlit aby aspon raz Fico urobil nieco pre svoj narod a krajinu..... ( odvysielane pred chvilou na TA3)....

Storm26

#881 Re:

2015-06-16 08:52

#3: -  

Přesně tak 


Hosť

#882

2015-06-16 09:07

Nikto ich tu nechce!A nic dobre sem s nimi nepride.Keby im zalezalo na lepsom zivote tak by sem isli cele rodiny no vacsinou su to muzi.A to co robia je chore.

Hosť

#883

2015-06-16 09:16

Nesuhlasim aby na Slovensko prisli imigranti.


Hosť

#884

2015-06-16 09:25

Mám strach o naše životy a pokoj v štáte SR !!!

Hosť

#885

2015-06-16 09:25

Este stale sme nedoriesili romsku problematiku,a uz ideme riesit dalsiu mentalitu a myslime si,ze sa migranti prisposobia nasim zakonom? To v ziadnom pripade, ved pre nich ani zena neznamena nic,,,pozrime si priklady v Skandinavii a UK,kde im otvorili naruc a ako dopadli...

Hosť

#886 Re:

2015-06-16 09:28

#862: -  

 vyjadruj sa slusne niesi v afrike!!!!!


Hosť

#887

2015-06-16 09:30

Urobiť to tak, ako rakúšania, ani jedného aj pod hrozbou uzavretia hraníc!!!


Hosť

#888

2015-06-16 09:37

lebo u nas ženy mali plodiť deti ,aby sme boli aspon pol milarda!!!!!!!!!!

a keby každá žena u nás mala 17 detí ako kedysi, tak by sa nemala bať o seba, lebo vždy by bol pri nej niektorý zo 17 detí!!

Lebo sme sa jednotne nespojili!! lebo romovi aj sociálna poisťovňa prestavala kúpeľňu ,auto kúpila a mne ,čo som na vojne bol operovaný a dostal prechodné  ochrnutie ľavej ruky, od zápalu prínosových dutín, mne ani kúpeľe nevybavili a ani odškodné , hoci sľubovali ! Ale černému aj kúpeľnu biely prestavali!!!

Biely prečo nedostane benefity , čo čierny ?????

Cerný prečo môže páchať kriminalitu napr. imigranti v taliansku , prenich prečo neplatí nulová tolerancia!!!

 

 


Hosť

#889

2015-06-16 09:38

lebo nechcem, aby tu v pokojnej krajine nastal taký nepokoj a zabíjanie ako je v ich krajinách a pred ktorým aj "oni" - utečenci utekajú

Hosť

#890

2015-06-16 09:52

Konečne niekto už začal niečo robiť proti tomu aby nás tu migranti nezahltili. Aj tak to ich situáciu nerieši. Treba ich poslať domov a v ich domovine treba riešiť problém.

Hosť

#891

2015-06-16 09:54

Mám pocit, že im tam u nich niekto platí tento výlet a rozdáva  im po 10 000 a doslova ich sem posiela. Chcem vedieť, kde sa k toľkým peniazom dostali tí frkani, ktorí asi všetko, čo vedia robiť je narábať so zbraňou. To nie sú emigranti, to sú mladí vojaci, legálne vpustení teroristi do Europy a takýmto primitívnym spôsobom obídu aj najprísnejšie kontroly. Sprísňuje sa bezpečnosť na letiskách kvôli teroristom a oni to vyriešia takto jednoducho.


Hosť

#892

2015-06-16 09:56

Som veľmi nešťastná pre to čo sa deje. Je to ako mor. Bojím sa o svoje vnúčatá a všetkých ľudí v Európe

Hosť

#893

2015-06-16 09:59

lebo nemám zaujem o migrantov na slovesnku, stacii nam to co mame.

Hosť

#894

2015-06-16 10:07

Preto, lebo mi už tu proti svojej vôli máme neprispôsobivých parazitov - cigánov a tento štát nie je schopný riešiť tieto otázky.
prijatie "iba" 800 migrantov by znamenalo otvorenie pandolínej skrinky.
Ja hovorím NIE, NIE, a ešte raz NIE.
Nech si ich zoberú tí čo ich ožobračili. USA a ďalší......

Hosť

#895

2015-06-16 10:08

Zijem momentalne v Linzi v Rakusku a zije tu plno kosovskych albancov.turkov a inych moslimov.Ked vidim co dokazu tu a to maju pracu neviem si predstavit co sa stane s nasim Slovenskom ked si ch pustime do nasej krajiny bez akehohokolvek zaujmu o nasu krajinu a o jej buducnost.

Hosť

#896

2015-06-16 10:11

pamätám si ked som bol na letisku v Nottinghame a prišli ku mne poliši a prehladávali my batožinu pracovnú obuv  a všeličo možné, hoc som bielej rasy  a teraz už akosi im na bezpečnosti nezáleží? Pýtali identifikačné údaje a dali my úradnú radu ,aby som opustil letisko, ukázal som im letenku, že kedy som ochotný opustiť letisko , až ked odletím, ved preto je stanica!

 


Hosť

#897

2015-06-16 10:29

Prosim ludia pisete aj ficovi na stranku Smeru, to co sa teraz deje v Europe je sialenstvo politikov ( ktory ked bude najhorsie stadial utecu aj s velkymi kontami  a co my a vsetko co nasi predkovia vybudovali?)

kto tuto hrozu konecne zastavi?


Hosť

#898

2015-06-16 10:30

Preto že mi záleží na budúcnosti tejto krajiny a bezpečnosti mojej rodiny.

Hosť

#899

2015-06-16 10:34

Pretože som toho názoru,že Europa ma ostať europanom a mám strach z islámskeho násila a vraždenia.

Hosť

#900

2015-06-16 10:38

pretože sa bojím o bezpečnosť svojej rodiny okrem iného