Odmietame kvóty pre migrantov

Kontaktujte autora petície

Táto diskusná téma bola automaticky vytvorená k petícií Odmietame kvóty pre migrantov.

Alex

#1426 Žiadne ďalšie útočiská pre Azylantov v Nemecku!

2015-06-21 08:48

Azylant sa pýta Matky:Mama čo je to vlastne Demokracia a Rasizmus?Takže syn môj,Demokracia je to keď Nemec každý deň pracuje,aby sme tu my mohli zadarmo bývať,bezplatne k lekárovi chodiť,zadarmo jedlo a vreckové dostávať a predsa viac ako títo lakomí nemeckí dôchodcovia.Syn môj to je pravá demokracia!Ale matka nebudú Nemci popri tom všetkom na nás nasraný?Môže byť syn môj,ale to by bol už potom Rasizmus! Nemci toho majú už dosť!Už,aby vyhrala NPD!

Hosť

#1427

2015-06-21 09:02

Preto lebo malé Slovensko má aj tak vela darmožráčov !!!!
Alex

#1428 Multikulti:Plán enormne zadĺženej USA ako zase vyvolať 3sv. vojnu v Európe!

2015-06-21 09:09

Vlády EU,ktoré kolaborujú z USA,podporujú organizovaný zločin,rozkradli štáty a ohrozujú Európu migrantmi si zaslúžia trest smrti!Migranti na Európu právo nemajú!Povinnosťou každej vlády je deportovať ich!A najlepšie do tej najdemokratickejšej krajiny USA!My biely máme na Európu právo skrze krvi našich predkov.Európa patrí nám,Nie zdegenerovaným politikom,mimovládkam, choromyselným sociológom,quazi žurnalistom a islamistom!Samozrejme,že za tým stoja tie skurvené,nekultúrne americké svine,ktoré vytvárajú celosvetové krízy,rozjebávajú štáty po celom svete a bombardujú civilistov zakázanými zbraňami.USA je jedna enormne zadĺžená,špinavá,parazitická kurva,ktorá požiera národy a saje ich krv.Odmietam,aby Európania robili na túto podrasu.Viem presne čím obohatia našu kultúru títo zdegenerovaní vrahovia:Hromadným znásilňovaním,pedofíliou,tým že budú naše dievčatá nazývať štetkami,tým že budú okrádať naše deti;odrezávaním hláv,aby mali títo zdgenerovanci s čím hrať futbal;ničením našich kultúrnych pamiatok,negramotnosťou,nehygienickými návykmi,parazitovaním na sociálnych dávkach,ohrozovaním našej spoločnosti chorobami(HIV,cholera,malária,ebola...).Viem o prípade znásilnení vo Francúzsku-Neger povedal,že týmto spôsobom bojoval proti rasizmu.Učiteľky v Nemecku hovoria,že tie decká sú retardované,nie sú schopné naučiť sa a pochopiť látku.Majú pravdu,je to o genetike,rase a kultúre. Čítala som článok o migrantoch na Sicílii:týpek povedal,že tie kurvy budú denne dostávať vreckové okolo 35€,cigarety,a že to je viac ako on zarobí za celý mesiac.Chudáci Gréci aj Taliani musia trpieť kvôli tejto skurvenej politike.Eu nepomôže vlastným,ale cudzích príjma z humanitárnych dôvodov...Tí blázni na západe aj v Nemecku vyzývajú ľudí,aby si ich brali k sebe domov.A ten žid Gauck stále vykrikuje,že v Nemecku majú placu dosť.Povinnosťou vlády je zabezpečiť hranice armádnymi zložkami a následne deportovať tie kurvy naspäť!Vox Populi,vox dei!

Hosť

#1429

2015-06-21 10:11

Nemyslím si že miešanie kultúr je prospešné.
Marek

#1430 Základné ľudské práva

2015-06-21 10:39

Základné ľudské práva cudzincov niesú len výhody, ale aj povinnosti. Ak nás prídu imigranti ohrozovať domáhajme sa odoprenia práva na azyl. 
Azyl možno odoprieť tomu, kto konal v rozpore so základnými ľudskými právami a slobodami.
 
7.   Právo na azyl (čl. 53):
  • cudzincom prenasledovaným za  uplatňovanie politických práv a slobôd.
  • Azyl možno odoprieť tomu, kto konal v rozpore so základnými ľudskými právami a slobodami.

 


Hosť

#1431

2015-06-21 10:55

Vlada nemá finančne prostriedky pre vlastných občanov a chce poskytnúť pomoc emigrantom?!!!
Aj hlúpy by pochopil, ze treba najprv pomôct krajine tak, aby vlastni neutekali za prácou do zahraničia!!!!!!! A nie stale ako u debilov!...všetko robia naopak, len aby sa zviditeľnili vo svete. Aj tak nikto nevie, kde leží Slovensko!!!!! Zobuďte sa! Kazdy vie, kde je Česko, aké je hlavne mesto a oni ani neprijali euro. A maju sa lepsie ako my !!!!!!!!!!


Hosť

#1432

2015-06-21 12:15

treba už konečne tých ryťovlezou z parlamentu vyhnať a netreba žiadne petície

Hosť

#1433

2015-06-21 12:37

Tu nejde o azyl pre utečencov, ale plánovaný scenár na rozdúchanbie vášní a otvorených konfliktov medi moslimami a kresťanmi. Je to sionistický scenár pri nastoľovaní NWO.

Hosť

#1434

2015-06-21 13:51

Európa ma dosť svojich vlastných problémov, aby riešila ešte aj toto, rovnako ako aj preto lebo Európa čím ďalej tým viac stráca svoj vlastný charakter. Možné ďalšie riziká ohľadom násilia, chorôb, vyciciavania krajiny sú samozrejmosťou. Keď ma EÚ takú silnú solidaritu a potrebu pomáhať, nech sa angažuje doma a pre svojich občanov.


Hosť

#1435

2015-06-21 15:16

Lebo sa chcem cítiť bezpečne vo svojej krajine!!!!!!

Hosť

#1436

2015-06-21 17:52

pretože mám rovnaký názor, než stojí napísané v texte petície, som za humanitárnu pomoc rôzne odkázaných ľudí - migrantov, azylantov, či akokoľvek inak nazvaných ľudí, ktorí utekajú zo svojich domovov, ale nech sa im pomáha na území ich krajiny, tam sa cítia byť doma, tam rozumejú reči, zvykom, môžu praktizovať svoje náboženské slobody, jesť to, čo sú zvyknutí, nie v cudzine, kde všade budú len a len cudzincami

Hosť

#1437

2015-06-21 18:22

mam strach, ako, myslim, vacsina ludi...

Hosť

#1438

2015-06-21 19:05

súhlasím s názorom autorov petície ohľadom bezpečnostných rizík.

Hosť

#1439

2015-06-21 22:45

Agresívny a konfrontacny duch prezentovany rôznymi skupinami militantného charakteru akoby popieral vývoj vyspelosti a to je negatívna črta nejednoznacneho vykladu duchovnej kultúry. Prezentuje sa ako konfliktny typ filizoficko duchovného smerovania bez zaruk na neposobenie negativneho vplyvu na svoje okolie.
Miloš

#1440 Re: Re: Re: / #12

2015-06-22 05:15

#363: Tatranka - Re: Re: / #12  

 Keď zosumarizujeme naše dva názory, môžeme povedať, že na Slovensku je dosť ľudí, ktorí už nemôžu začínať znova kdesi v exile a nemajú kam utiecť. Netešia sa na ubytovňu s 1000 emigrantami oproti svojim bytom a prípadne aj za dverami v spoločných priestoroch panelákov, kde budú imigranti  tancovať a vystrkovať deti z okna, hroziť, že ich vyhodia, ak ich príde umravniť polícia. Čo s nesvojprávnymi, prípadne duševne chorými imigrantami?Azda 2-3 opatrovatelia?

Stačí, keď si jeden bezdomovec urobí na medziposchodí  paneláku brloh a o obohatený život je postarané, ešte si napojí aj  vyhrievač v pivnici, kam sa presťahuje, keď ho deložujú z medziposchodia. Ani v tomto jednoduchom príklade sa nedá zaujať pozícia cnostného humanistu, pretože  problém  skrytej chudoby  sa  nevyrieši na najnižšej lokálnej úrovni, ale prednosť pri riešení musia mať domáce sociálne prepadliská.

Demonštrácia proti kvótam pre imigrantov na námestí SNP v Bratislave tiež ukázala ako výrazne  manipulujú s pravdou médiá hlavného prúdu (pochopiteľne ani slovo o petícii), bolo tam dosť obyčajných ľudí- žiadni násilníci, ktorých si nevšimli ani zmienkou a tak by zostali prehliadaní, keby bolo treba ochraňovať ich domovy pred imigrantami a možno by skončili pred súdom, ak by  prešli do samoorganizovanej  aktívnej obrany. Na tom však nikomu nezáleží, témou dňa je odbytová kríza, deflácia, lacná pracovná sila, zjednodušovanie výrobných operácií tak, aby ani nepotrebovali  druhú signálnu sústavu človeka a možno aj súkromný príjem z dotácií pre imigrantov.

Prečo si neporadia priamo v Afrike, ak si odmyslíme terajší vojnový konflikt?

Napríklad Nigéria má také prírodné bohatstvo, že Slovensko  nie je ani chudobný píbuzný, ale preľudnenosť,  náboženská krátkozrakosť  spoľahlivo bráni prežiť plnohodnotný život.


Hosť

#1441

2015-06-22 05:20

Pretože systém povinných kvót nerieši problém migrantov, skór ho rozriedi a nie je vóbec dotiahnuté čo s migrantmi ďalej, keď by u nás zostali natrvalo...kto im zabezpečí prácu a bývanie?!

Hosť

#1442

2015-06-22 05:22

Nepáčia sa mi hromadné nariadenia, sú neosobné a neprehľadné.
Každá krajina by si mala rozhodnúť na čo má a na čo nie.

Hosť

#1443

2015-06-22 07:21

Slovensko nemá peniaze pre Slovákov, tak prečo sa starať o cudzích? Chceme bezpečné Slovensko pre naše deti!

Hosť

#1444

2015-06-22 08:01

Nech sa o migrantov postaraju krajiny ktore sposobili tuto situaciu,vydrancovali ich a profitovali z toho.

Hosť

#1445

2015-06-22 08:31

Protože chcem dožit klidné stáří.

Hosť

#1446

2015-06-22 10:56

amerika cez eu sa stará do europy, do ukrajiny, do ruska, prečo sa nestará do rozvojových krajín tretieho sveta ???? tam by asi nemala tak veľké zisky !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Hosť

#1447

2015-06-22 12:58

...z vlastneho vnutorneho presvedcenia, logicky ziskaneho z informacii na nete a utajovania skutocnej situacie verejnopravnymi mediami!

Hosť

#1448

2015-06-22 13:24

Súhlasím je to hnus ako verejnoprávne média klamu a zavádzaju verejnost, raz som zabludila na stranku Europarlamentu a tam medzi dokumentmi ( pristupne pre verrejnost), bolo vyhlasenie vyboru, ze ich zistenia vedli k zaveru: ze agresia pristahovalcov voci povodnemu obyvatelstvu z roka na rok rastie, ze kriminalita zo strany pristahovalcov rastie a ze politici s tym nic nerobia len sa tvara ze tieto problemy neexistuju a vobec ich neriesia ...dnes lutujem ze som si ten dokument neskopirovala do PC..... politici v Bruseli, mimovladky, a dalsie organizacie vidia zlo iba na jednej strane ( extremizmus, rasizmus) a zlo na druhej strane je nepotrestane ( nenavistne kazne v mesitach, kriminalita, znasilnovanie,geta kde sa zena boji vojst lebo je nezahalena, agresia,atd) a potom kto je na vine -  na vine su politici, mimovladky lebo prava jednych povysuju nad prava druhych....a bude to coraz horsie a horsie....politici ale maju prachy aby usli na nejake pekne miesto ale co mi ostatní?

Tento príspevok bol odstránený autorom petície (Show details)

2015-06-22 14:51



Hosť

#1450

2015-06-22 18:54

Záleží mi na blahu celej Európy. !!!!!

Nich si robia bordel doma !!!