Odmietame kvóty pre migrantov

Kontaktujte autora petície

Táto diskusná téma bola automaticky vytvorená k petícií Odmietame kvóty pre migrantov.


Hosť

#1502

2015-07-04 18:00

Som presvedčený, že tieto machinácie tzv. pomoci pri invázii cudzincov sú len dôsledkom nepredvídavosti a neschopnosti riešiť problémy, ktorých iniciátormi sú sami tí, ktorí reprezentujú ich predchodcov-kolonizátorov.
Katarina

#1503 Re: Re: Re: Re: Re:

2015-07-05 11:47

#1497: Package - Re: Re: Re: Re:  

 Ved ja nevravim, ze nemate zle skusenosti. Cigani su proste ludia. Niektori v pohode, niektori nie. Ale ide o to, ze tych vasich 99% zlych ciganov je strasne prehnane percento.

Co sa deje panovi Dobrovodskemu mi je luto. Preco ich ale jednoducho nezavru ked robia to vsetko o com pise? Takych ludi by som fakt pozatvarala do vazenia, ci by boli bieli, ci cierni, ci ruzovi.

Neporovnavala som vladu a nabozenstvo. Toto "...ak by sa im to nepacilo a bolo by ich dost tak to dokazu zmenit a verte ze je ich dost..ale pretoze su pokrytci a boja sa vlastnych tak su ticho ako vos pod chrastou..." K tomu len toto - kolkym ludom tu u nas sa nepaci slovenska vlada, uplatky, kauzy, schranky, vahostavy a gorily? Ked je zmena tak jednoducha, preco sa stale nic nezmenilo? Asi to nebude tak jednoduche, ze? som pouzila len na ilustraciu toho, ze zmena je tazka. Ludia nemusia byt pokrytci s hnedym v gatiach aby nedokazali presadit zmenu. Zmenu nedokazeme presadit ani my tu na Slovensku. V Syrii je to este tazsie, pretoze akonahle sa niekto o nieco pokusi, zomrie.

A nasla som vam aj par versov z tej "mierumilovnej" Biblie:

Toho dňa bude otvorený prameň domu Dávidovmu a obyvateľom Jeruzalema na očistenie od hriechu a od nečistoty.
A stane sa toho dňa, hovorí Hospodin Zástupov, že vyhladím mená modiel zo zeme, a nebudú sa viacej spomínať, ba aj tých prorokov i ducha nečistoty vypracem zo zeme.
A stane sa, keď bude niekto ešte prorokovať, že mu povedia jeho otec a jeho mať, ktorí ho splodili: Nebudeš žiť, pretože si hovoril lož v mene Hospodinovom, a prekolú ho, jeho otec a jeho mať, ktorí ho splodili, zato, že prorokoval.
A stane sa toho dňa, že sa budú hanbiť tí proroci, každý za svoje videnie, keď kedy ktorý prorokoval, ani si neoblečú plášťa zo srsti, aby klamali.
Ale každý povie: Ja nie som prorok; som človek, ktorý obrába zem, lebo človek si ma kúpil od mojej mladosti.
A keď mu niekto povie: Aké sú to rany na tvojich rukách? riekne: To ma ranili v dome tých, ktorí ma milujú.
Meču, zobuď sa na môjho pastiera a na muža, môjho druha, hovorí Hospodin Zástupov! Bi pastiera, a rozpŕchnu sa ovce stáda, a potom zase obrátim svoju ruku na malých.
A stane sa po celej tejto zemi, hovorí Hospodin, že dve čiastky v nej budú vyplienené a zomrú, a tretia zostane ponechaná v nej.
Ale aj tú tretiu uvediem do ohňa a prepálim ich, ako prepaľujú striebro, a zkúsim ich, ako zkúšajú zlato. On bude vzývať moje meno, a ja ho vyslyším. Poviem: Je mojím ľudom, a on povie: Hospodin, môj Bôh.
Zacharias, 13. kapitola
 
Tu mate, zabit inovercov. Ako s medom.
 
Vyplienil som národy, spustly ich uhly, vypustošil som ich ulice, takže nie je toho, kto by išiel nimi; ich mestá sú spustošené, takže nieto človeka, niet obyvateľa.
Povedal som: Istotne sa ma budeš báť, prijmeš kázeň. A reku nebude vyplienený jej príbytok všetkým tým, čím ju ináče navštívim. Ale oni hneď ako vstanú, od skorého rána robia porušene, a také sú aj všetky ich skutky.
Preto očakávajte na mňa, hovorí Hospodin, na deň, ktorého povstanem na lúpež; lebo môj súd je spratať národy, aby som shromaždil kráľovstvá nato, aby som vylial na nich svoj zúrivý hnev, všetku páľu svojho hnevu, pretože ohňom mojej žiarlivosti strávená bude celá zem.
Lebo vtedy národom čisté rty, aby všetci vzývali meno Hospodinovo, aby mu slúžili jako jedno plece.
Zpoza riek Ethiopie, moji modlitebníci, modlitebníci dcéry mojich rozptýlených, donesú môj obetný dar obilný.
Toho dňa sa už nebudeš hanbiť za niktoré svoje skutky, ktorými si sa dopúšťala prestúpenia proti mne; lebo vtedy odstránim z tvojho stredu tých, ktorí plesajú v tvojej pýche, a nebudeš sa už viacej povyšovať na vrchu mojej svätosti.
A zanechám v tvojom strede ostatok, chudobný ľud a núdzny, a budú sa nadejať na meno Hospodinovo.
Ostatok Izraela neučinia neprávosti ani nebudú hovoriť lži, ani sa nenajde v ich ústach jazyk ľsti; ale oni sa budú pásť a kladúc sa budú odpočívať, a nebude toho, kto by prestrašil.
Vyspevuj, dcéro Siona! Pokrikuj radostne, Izraelu! Raduj sa a plesaj celým srdcom, dcéro Jeruzalema!
Hospodin odstránil tvoje súdy, odpratal tvojho nepriateľa; kráľ Izraelov, Hospodin, je v tvojom strede; nebudeš sa už viacej báť zlého.
Sofonias, 3:6-15
 
A zase. Zabit, zabit. A je tam toho este ovela viac. Vy sa v Biblii velmi nevyznate, pravda? Aj znasilnovanie sa najde, aj kamenovanie.
 
A ten prorok alebo ten, komu by sa sníval taký sen, zomrie, pretože hovoril to, čím by vás odvrátil od Hospodina, vášho Boha, ktorý vás vyviedol z Egyptskej zeme a ktorý ťa vyslobodil z domu sluhov, chcúc ťa vyraziť z cesty, ktorú ti prikázal Hospodin, tvoj Bôh, aby si ňou išiel. A odpraceš to zlo zo svojho stredu!
Keby ťa skryte nahováral tvoj brat, syn tvojej matky, alebo tvoj syn alebo tvoja dcéra alebo žena tvojho lona alebo tvoj priateľ, ktorý by ti bol drahý jako tvoja vlastná duša, a povedal by: Poďme a slúžme iným bohom, ktorých si neznal ani ty ani tvoji otcovia,
niektorým z bohom národov, ktoré sú vôkol vás, už či tebe blízke a či ďaleké od teba, kdekoľvek od jedného konca zeme až po druhý koniec zeme,
nepovolíš mu ani ho nebudeš počúvať, ani sa nad ním nezľutuje tvoje oko, ani ho nebudeš šetriť ani ho nezakryješ.
Ale doista ho zabiješ bez milosti. Tvoja ruka bude prvá, ktorá siahne na neho, aby ho zabila a potom ruka všetkého ľudu.
A budeš ho kameňovať, dokiaľ nezomrie, lebo ťa chcel odviesť od Hospodina, tvojho Boha, ktorý ťa vyviedol z Egyptskej zeme, z domu sluhov.
Deuteronomium 13:5-10
 
Znova a znova. Zabi. Ake poucne...
 
takze aj ja som podla vas vyholena hlava?posudzuje ludi len podla toho?zaujimave ze takych odsudzujete (ano su medzi nimi hoveda a vymetenci tak ako vsade) ale takych co dobili ceskeho sofera (a nielen jeho)a ponicili mu majetok tak to nie
 
Posudzujem ludi podla toho, co si myslia a co robia. Ste privrzencom skinheadov alebo priamo jeden z nich? Ano? Odsudzujem vas. Zbili ste niekedy cloveka len tak zo zabavy? Ano? Odsudzujem vas. Dobili ste ceskeho sofera? Ano? Tiez vas odsudzujem. Akoze nie. Nevkladajte mi do ust slova, ktore som nepovedala. Akurat neodsudzujem ludi podla farby, nabozenstva ci narodnosti.
 
Pardon za dlhy komentar, to tie biblicke citaty.
Package

#1504 Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2015-07-06 16:31

#1503: Katarina - Re: Re: Re: Re: Re:  

 Krasne citaty..len co je pravda...a skoda ze sa tykaju ery pred kristom. z koranu by ste skor povyberali co je dobre ako to co je zle..lebo je tam toho tak malo dobreho.

a este raz opakujem ze tie veci sa pisali vtedy ked take veci boli bezne...akurat to ze krestania su niekde inde a moslimi stale v tej dobe kedy sa to pisalo.cize tak 800 rokov pozadu.a za dalsie v krestanstve mate hlavne 10toro..to by mal kazdy krestan dodrziavat ...a tam ozaj neni nic take ako maju moslimi.ale skoda sa tu hadat a presviedcat kde a kto a ako je na tom lepsie..

ja tvrdim a budem tvrdit ze ziadne nabozenstvo nieje dobre a preto k nijakemu neinklinujem..a ani sa nechystam.

poviem vam len tolko ze je to chyba a je to zle si sem pustat takychto ludi pretoze sa nechcu a nebudu prisposobovat nasim pomerom..ich zmyslanie je uplne ine pretoze je to kulturny a socialny rozdiel...viem to lebo som to zazil na mnohych sluzobkach po celom svete.ako by sa na mna napriklad pozerali v cine ked som tam bol a robil by som tam ako na slovensku?proste oni maju svoju kulturu a svoje zvyky.a ked sa mi to nepaci tak mozem jedine a to odist..pretoze nebudu tolerovat moje..to iste a este prisnejsie v japonsku..tak isto v inych kutoch zeme kde som bol..preco toto nechcete pochopit ze multikulti nieje dobre a nic dobreho to zatial neprinieslo..pozrite si take mulikulti stvrte v FR ci DE alebo inde..videl som to na vlastne oci lebo mam precestovany pekny kus sveta..a poviem vam ze nikde v okoli takychto stvrti vam domaci nic dobreho na tych ludi nepovedia..a preco by sme si to mali robit my tu?nie .nie.nie..este raz vravim nie..skuste si precestovat svet a popozerat ako to funguje..ale nie s cestovkou do FR na eifelovku..ale sukromne len tak prebrazdit pariz ci amsterdam alebo mnichov...budete veeeelmi prekvapena.nebudem sa uz viac vyjadrovat k tomuto falosnemu humanizmu..pozrite si toto video..100% s nim suhlasim..pomoct tam kde su a nie premiestnit len zopar vyvolenych ..co budu mat to stastie.video https://www.youtube.com/watch?v=KPgKGQrzoDU

Katarina

#1505 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2015-07-07 19:30

#1504: Package - Re: Re: Re: Re: Re: Re:  

 Nuz, ja sa krestanstva nezastavam. Len tvrdim, ze nie je az take rozdielne od islamu. Co sa mna osobne tyka, som agnosticka, aj ked podla toho, nad cim rozmyslam v poslednej dobe, uz dost inklinujem k ateizmu. Na osel.cz prave vysiel pekny clanok o tych 10-tich prikazaniach. Odporucam precitat ak vas take veci zaujimaju.

V suvislosti s tou "nadherou" co som citovala predtym toto vyzera dost odstrasujuco:

Nemyslite si, že som prišiel zrušiť Zákon alebo Prorokov; neprišiel som ich zrušiť, ale naplniť.
Veru, hovorím vám: Kým sa nepominie nebo a zem, nepominie sa ani jediné písmeno, ani jediná čiarka zo Zákona, kým sa všetko nesplní.
Evanjelium podla Matusa 5:17-18

Co sa tyka toho videa, cakala som viac. Dobre, podme im pomoct tam, kde ziju... kazdy si zbali kalacha, nejake jedlo, a ideme vystrielat ISIS aj ISIL. Ked uz budeme tam, dojdeme aj na navstevu do Eritrei a rozbijeme ten diktatorsky rezim, co tam vladne. Takto to myslite?

Ti utecenci o ktorych ide teraz u nas v Europe, nie su ekonomicki imigranti! V ich krajine je vojna a smrt. To je to, pred cim utekaju. Zo samotnej Syrie utieklo uz skoro 4 miliony ludi. Pomoc ludom, ktori vo vojne prisli o vsetko nie je falosny humanizmus. Uz to konecne prestante ignorovat a omielat stale to iste o ekonomickych migrantoch kade-tade po svete!

Prepacte, ze na vas takto pisomne kricim, ale zakazdym tu vojnu odignorujete a idete dalej svoje. Skuste radsej vymysliet, ako sa tym utecencom da pomoct takym sposobom, aby ostali vo vojnovej oblasti, ked ich uz tak odmietate. Mna nic nenapadlo, okrem intervencie. A to potom bude zase kazdy nadavat na USA ako vyvazaju demokraciu. Lenze... co teda robit?

 

Package

#1506 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2015-07-07 20:43

#1505: Katarina - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:  

 Ti utecenci o ktorych ide teraz u nas v Europe, nie su ekonomicki imigranti!

toto je strasne velika loz...min 90% je ich prave takych...

Katarina

#1507 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2015-07-08 00:51

#1506: Package - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:  

 Takze ked vo vojne pride o rodinu a o strechu nad hlavou, je to ekonomicky imigrant? Nie vojnovy utecenec?


Hosť

#1508

2015-07-08 05:55

Pretože sa držím hesla: Nerob zlo, nečakaj zlo.

Hosť

#1509 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2015-07-08 06:09

Package

#1510 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2015-07-08 16:54

#1509: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:  

 no ???vyzeraju???vobec...ja byt na mieste utecenca tak som rad za kus zvanca a strechy nad hlavou.a som rad ze mozem niekde byt a mat klud...a nie vyhukovat alah akbar..a ine nezmysly...hadzat kamene a dozadovat sa odvozu do GB a podobne..


Hosť

#1511

2015-07-09 12:30

Chcem aby sa tito ludia vratili do svojich statov a zacali tam pracovat. Nesuhlasim s podporou pre tychto ludi. od EU. Nikto z nich pracovat nebude.. Ten kto ich oklamal teraz nech sa o nich postara. Myslim si , ze je to sposob islamizacie Europy , Negramotnych a chudobnych mozes lahko manipulovat takze toto je vysledok . Ti slavny Europania co im chcu pomoct nech im daju z vlastnych bankovych uspor- tomu sa hovori humanost a pomoc biednim nikdy nerobioacim ludom.
a

#1512 a

2015-07-09 20:28

Pekne nás ten fico o*ebal ... kvóty sme síce neprijali ale utečencov áno takže brusel je spokojný utečenci sú spokojní a aj slováci lebo druhý protest sa už ťažko zorganizuje a všetko sa premlčí ... je to špunt nepodarený ten fico


Hosť

#1513

2015-07-10 08:48

Vlada SR by mala pocuvat nazory obcanov. A nie nazory z Bruselu. Aka je tu teda demokracia?

Hosť

#1514

2015-07-10 13:17

Za boha za národ!
Na stráž!

Hosť

#1515

2015-07-11 11:53

Lebo nas stat sa ma viac starat o nezamestnanych,o slovakov bezdomova,o dochodcov ktori nemaju scoho zit.a nie rozdavat emigrantom trikrat vyssiu penaznu podporu nez nam.

Hosť

#1516 Re:

2015-07-13 18:07

#25: -  nie ze katolikov ano a inych nie. Ziadnych neprijat! Nam na deti ked pracujem daju 22€ mesacne,kolko nas mesacne stoja ciganske deti a kolko nas bude stat den pobytu migranta? Vsetko je to chora politika zapadu ako nas dostat do nehoraznej krizy a presadit tak svoj Novy svetovy podiadok poslusnosti. Necaka nas nic dobre. Zakladne NATO,migranti,Ukrajina...a svaty Fico so svojou druzinou.Stale bude Merkelovej zobat z ruky.

 

MV

#1517 Re:

2015-07-20 13:44

#1515: -  

 Jasné, Kurd  sa v televízii hneval, že dostáva len 290e mesačne  a Afganec nám na TA3 vysvetlil, že aj keď imigrantov nechceme, musíme ich vziať  lebo sme v Európskej únii.

Od revolúcie som čakal, že ozajstní odborníci budú lepšie zaplatení, ale zbytočne, stali sa z nich ťažné kone, kde po ich odchode do dôchodku  museli na ich miesta prijať dvoch. Tak neviem, čo tu chcú imigranti  robiť? Asi si myslia, že traja nekvalifikovaní plne nahradia vysoko kvalifikovaného odborníka?  Pani Merkelová by  asi mala podrobnejšie  vysvetliť objav sociálnej solidarity pri prerozdeľovaní chamrade z celého sveta.


Hosť

#1518

2015-07-21 08:20

Situácia migrantov sa musí riešiť na ich území.
MV

#1519 Re:

2015-07-22 11:45

#703: -  

 Je to pokus o vygumovanie našej kultúrnej stopy v Európe - aj tak o nás nikdy, nikde na Západe nenapísali nič pozitívne a to je ich mentalita. Oni touto formou teraz dvíhajú vnútornú železnú oponu a pomáha im v tom aj rozhlas šírením pozitívneho obrazu o vysokvzdelaných privandrovalcoch, bez ktorých vraj nebude mať kto na Slovensku pracovať. Pekná dezinformácia. Funkciu protislovenských agentov preberajú stále výdatnejčie rôzne mimovládne organizácie. Myslím, že je to hlavne predpríprava na drancovanie a privatizáciu prírodných zdrojov pomocou importovanej lacnej pracovnej sily - pomaly nám budú predávať vodu ako ropu.

Miloš

#1520 Re:

2015-07-22 21:29

#741: -  

 Najprv musí jestvovať  schválený všeobecný európsky mechanizmus ako sa z Únie dá  legálne vystúpiť a potom, nech sa o tom rozhodne v referende, rád  voľbu prenechám  mladým ľuďom nech sa rozhodnú ako budú žiť, keď  sa všetky agitky skončia, vyrabujú mastenec, urán, zlato, vodu... a zostane len lacná pracovná sila a pretlak ešte lacnejšej africkej  pracovnej sily.


Hosť

#1521

2015-07-23 08:26

Pre istotu :)

Hosť

#1522

2015-07-24 12:20

Nebezpečenstvo pre nezávislú existenciu Slovákov je enormné, je to časovaná bomba, ktorá už vybuchuje všade! Kam budeme potom utekať my a kto nás prijme?

Hosť

#1523

2015-07-24 13:27

Moslimovia a čierne rasy za 20-30 rokov budú v kresťanskej Európe tak rozmnožení, že naši potomkovia budú musieť z vlastnej krásnej slovenskej zeme utiecť - ale kam? Pseudo humanisti (myslím niktorých našich politikov a rozne nadácie napr. Šimečkova )nás žiadajú o ľudskosť za ktorú oni skrývajú ich vlastný egoizmus a túžbu po ziskoch. ich krátkozraký pohľad do budúcnosti a vidina nárastu eur na ich kontách ich natoľko oslepila, že sú ochotní obetovať aj svoje potomstvo. Je toho veľa, čo mám na srdci, ale viem že na slovensku nie som sám... Jurkovič
MV

#1524 Re:

2015-07-25 17:32

#16: -  

 Nemám žiadnu pochybnosť, že je to organizované pre superlacnú pracovnú silu a vládnutie cez náboženstvo ako to bolo celé tisícročia. Naše budúce  problémy organizátorov tohoto sťahovania národov nezaujímajú a som prekvapený postojmi aj domácich  slovenských politikov, ktorí sa hrajú na cnostných humanistov . Európa nemôže  uživiť všetky lúzerské národy, ktoré ešte včera behali s holou riťou po Sahare a pre  celodenné modlenie sa nemali čas ani pomyslieť na prácu.

Miloš

#1525 Re:

2015-07-25 17:40

#1455: -  

 Rozhlas by mal zelenú vlnu nahradiť čiernou vlnou...