Odmietame kvóty pre migrantov

Kontaktujte autora petície

Táto diskusná téma bola automaticky vytvorená k petícií Odmietame kvóty pre migrantov.


Hosť

#1451

2015-06-22 19:40

Muslimovia z Afriky nas potom budu napadat a staviat mesity ! Nechcem to vydiet na nasom krasnom Slovensku !

Hosť

#1452

2015-06-23 06:05

Som mlada mamička s 3 deťmi, bojím sa nie o svoj život ale o život svojich malých detí! Nevidím zmysel pomáhať utečencom v našej krajine, náš štát ohrozuje vlastných občanov. Dávam si otázku aká solidarita a morálna povinnosť? Politici vedia o čom rozprávajú? Prečo by sme im mali pomáhať? Kto pomôže nám ak by na nás utečenci zaútočili? Kto z toho najhoršie ostane? No predsa My! My budeme odsúdení za rasistov... Kto tu bude diskriminovany? No predsa My! Veľké rybky nasadnu na svoje vrtuľníky a nás v tom bahne nechajú..Som za pomoc ale v ich krajine!

Hosť

#1453

2015-06-23 08:35

Prajem si pokoj v našej krásnej vlasti. Pomáhať chcem inou formou, pretože naši mladí i starí ľudia nemajú ľahký život a nie sme bohatá a pripravená krajina, aby sme ich mohli ubytovať, nakŕmiť, obliecť. Našich bezdomovcov je dosť a nemajú primeranú starostlivosť. Potom vidím, že sa bude viac kradnúť a strieľať. Hlad a neprimerané bytové podmienky nie sú dobré podmienky na privítanie utečencov. Pripravenosť musí byť na úrovni. Ďakujem za pochopenie. Marta
pajko

#1454 Re:

2015-06-23 11:08

#3: -  

 100x radšej slovenský cigáň ako moslimský imigrant


Hosť

#1455

2015-06-23 11:20

Imigranti sú väčšinou bez vzdelania. Prišli sem akože za "blahobytom" a "mierom". Stačilo nám, keď sa rozčuľovali v zberných táboroch, že nemajú viac ako dvakrát denne teplú stravu a že ani tá im nechutila. Medzi nimi môže byť množstvo nasadených vojakov islamského štátu. Za pár rokov ich tu budú desaťtisíce. Prichádzajú väčšinou muži v rozpuku veku (rozsievači semena). Nemáme dosť svojich cigánskych darmožráčov...? Panebože, načo vôbec k tomuto chcete komentár. NIE!!!!!

Hosť

#1456

2015-06-23 12:22

Chcem zit bezpecne a bez strachu...

Hosť

#1457

2015-06-23 13:41

Pretože miesto toho aby vyspelé štáty ako USA, Veľká Británia, Belgicko, Holandsko, Nemecko, Francúzsko, Taliansko a iné ktoré kolonizovali africké štáty a ťažili nerastné bohatstvo miesto toho, aby z tých ziskov ktoré nadobudli pomohli v týchto štátoch vybudovať potravinársky a ľahký priemysel a infraštruktúru vrátane školstva, zdravotníctva tieto štáty priviedli k hladomoru k biede a zúfalstvu. Petícia musí jednoznačne poukázať na vinníkov a zaviazať ich k riešeniu tejto situácie. Prijatím tejto teórie kvót priznáme spoluvinu na súčasnom stave v Lýbii, Egypte, a v strede Afriky a oligarchovia a nadnárodné pažravé korporácie vyjdú bez zodpovednosti a budú páchať tento chaos a neporiadok ďalej.
Felix

#1458

2015-06-23 18:15

Nech si ich zoberú americký kovboji ktorí toto všetko zapríčinili spolu s francúskymi žabiakmi,za pomoci anglánov a v spolupraci zo zločineckým NATO.Preč z EU a NATO,pokial nie je neskoro!!!!

Katarina

#1459

2015-06-23 18:33

Vsimol si tu niekto, ze tam, skade utekaju, je vojna? Ze su to vojnovi utecenci? Je mi zle z vasich xenofobno-rasisticko-nacionalistickych komentarov. Je mi zle z tejto neprivetivej krajiny prelezenej neonacistickou havedou. Uz len ten Ko-Ko-Ko-Kotleba mi staci. Pardon, uz sa aj zajakavam z toho mena. A ti, co sa tu ohanate Bohom, hanbite sa. V mene Boha odmietate pomoct ludom v takej nudzi, o akej sa vam ani nesnivalo.

Pomoct im inak? A ako? Tak tam chodte a pomahajte. Pomoc, to nie je len poslat prachy na nejaky ucet. Osobne im radsej pomozem tu u nas, ako ist tam ku nim, vzhladom na to, akymi roznorodymi sposobmi sa tam da umriet.

A za to, ze sa na Slovensku nemame tak dobre, ako by sme sa mohli mat, nemoze ani EU, ani USA, ani NATO. Mozu za to nenazrani politici nasej vlastnej krajiny a nikto iny.

Ina vec je, ze tie hranice prestupuju nelegalne. Za co mnohi zaplatia zivotom, ktory si chceli zachranit. Keby proste mohli prist, som ten a ten, prichadzam pretoze mi pred domom vybuchuju granaty a bojim sa o svoj zivot. - Vitajte, tu mozete ostat a nemusite sa bat. Kiezby to slo bez nenavistnych prejavov z nasej strany. Kiezby v ich krajinach to zabijanie nebolo. Ale zial, deje sa to. A pomoc potrebuju. Tak sa prestanme vyhovarat na bohatsie krajiny. Urobme to, co zvladneme urobit. Aspon nieco.

Och, nase krasne Slovensko lubezne. Kde ostala moralka? Su v nas nejake zvysky ludskosti?


Hosť

#1460

2015-06-23 18:39

myslim si ze to ohromi slovensko a my nemame pracu a ako sa chcu postarat o nich ked my musime odchadzat za pracov

Hosť

#1461

2015-06-23 20:48

Je to smutne ze sa nasa krajina sa nevie postarat o slovakov ale oni nam tu chcu este dotlacit tych darmozracov . A ked chcu tych imingrantoch v tom parlamente nasom nech si ich ale vezmu domov a nech ich zivia . Je to tu uz dost na picu a este to bude viac na picu .
Katarina

#1462 Re:

2015-06-23 21:48

#1460: -  

 Ak ti "nevzdelany imigrant bez znalosti jazyka" zoberie pracu, nic ine si ani nezasluzis.

OTO234

#1463 Re:

2015-06-24 02:18

#1459: Katarina -  

 Dievca ak si taka naivna a veris tomu co pises tak ta lutujem.

Ak si za to platena tak si zasluzis opovrhnutie.

Ti imigranti su na 99% ekonomicky spekulanti, prisli lebo chcu bez prace dostavat socialne davky.

To je este ten lepsi pripad. Ten horsi je ze su medzi nimi TERORISTI. Dalej pokracovat ani netreba, snad len tolko ze by to 

pre Slovensko bola dalsia "morova rana", podobne ako pred starociami s ciganmi, tito su vsak este horsi.


Hosť

#1464 Re: Re:

2015-06-24 03:45

#1463: OTO234 - Re:  

 A dalsie multikulturne vymozenosti ktore s nimi pridu: agresia, kriminalita, burky, pozadovanie islamu na skolach ( aj ked tato ideologia porusuje ludske prava), mesity ( kde sa vedu nenavistne kazne proti krestanom - v Cechach sa to deje), pozadovanie sarie ( v Cechach dokonca zastupca moslimskej komunity verejne vyhlasil ze saria je pre zeny dobra a ukamenovanie spravne)atd..... uvedom si ze oni maju inu mentalitu a zeny su pre nich len otrokyne, a tym ze prekrocia nase hranice sa ich zmyslanie nezmeni, .... vsetci  politici v Bruseli, mimovladky sa ohanaju humanitou, a ich ludskymi pravami co mna vzdy nastve pretoze moslimovia hlavne ty zo zaostalých svetov  ako sú Lybia, Afganistan, atd.. ludske prava neuznavaju a nerespektuju.....ak chces zazit ako bude Europa fungovat za par rokov vdaka idiotom z Bruselu odporucam navstivit moslimsku krajinu, hned ta humanita prejde....

Alex

#1465 Re:Katarína

2015-06-24 05:19

Sprostaňa buď si za to platená,alebo sa s nimi vláčiš.Slovíčko sebaúcta ti asi nič nehovorí.Ženy sú pre nich iba špinavé handry a tak sa aj k nim správajú.Toto nie sú žiadny utečenci.99% týchto nelegálnych migrantov sú muži (bastardi,ktorým sa nechce nič robiť)!!!!A pre tento dôvod nechcú Rakúšania do tábora pustiť novinárov a média!Sú to ekonomickí paraziti.Prišli sem bez dokladov.Ako môžeš vedieť,že tam neznásilňovali a nemasakrovali civilistov?Asi ti uniklo,že to oni v mene svojho boha vraždia!Ty si videla čo stvárajú v Calais?Skáču z mostov na kamióny,ohrozujú nožmi kamionistov a debilní policajti sa iba prizerajú.V Taliansku chcel od nich sprievodca lístok,usekli mu ruku mačetou.Takto sa nesprávajú ľudia,ktorí ušli pred násilím.Sú to zločinci. Ako im pomôcť?Ty vieš čo je to vôbec humanitárna pomoc?Vytvorí sa zóna na území daného štátu,postavia sa utečenecké tábory atď.Humanita neznamená to,že si ich naťaháme k sebe do bytov a do štátov.To by bola kultúrna a demografická genocída.Ty tam osobne nemusíš ísť.Na to je tu naša armáda a humanitárni pracovníci. A Áno zato,že sa ľudia na Slovensku nemajú dobre môže zločinecká USA,Británia a Francúzsko.Boli to oni kto vytváral po vojne tvár západu.Im vyhovovalo,že nás politici rozkradnú.Boli to oni kto vytvoril daňové raje na okrádanie štátov. Zločinci,ktorí okrádajú naše Európske štáty platia v týchto daňových rajoch iba 6% daň!!!USA vždy podporovala zločin,vždy z neho aj profitovala.Multikulti povedie len k vojne.Kde je morálka USA,Kataru,Saudskej Arábie a ďalších Afrických krajín.Prečo si ich oni nezoberú?Ty si ich nasťahuj k sebe do bytu a živiť ich môžeš tiež zo svojho.Slováci pracujú celý život,nikto im nič nedal zadarmo.Iróniou osudu by bolo keby si sa stala ty alebo tvoja dcéra ich obeťou ako tá chudera Elin Krantz,ktorá propagovala multikulti.Neger z Etiópie ju znásilnil a zavraždil.Vôbec ju neľutujem pretože takéto Multikulti špiny ako ona spôsobili v Nórsku a Švédsku katastrofu.A áno som rasistka!Chcem,aby sme ochraňovali svoju európsku kultúru a tradície.Je to normálne a zdravé.Ty sa hanbi,že nenávidíš bielych ľudí,Slovensko a Európu tak,že chceš z neho urobiť Pakistan alebo Indiu.V Anglicku na námesti navádza moslim na vraždenie.Policajti ho nezatknú,to by bol predsa rasizmus.Keby to urobil biely tak je už dávno v base.To bieli sú dnes diskriminovaní!!!Ty Chudera,keď tak nenávidíš Slovákov a Slovensko tak vypadni z našej krajiny a aj z Európy!

Hosť

#1466

2015-06-24 13:04

Pretože Islam sa v ostatných rokoch radikalizuje. Pracoval som v rokoch 2007-2008 v Egypte, neďaleko Luxoru. Videl som na vlastné oči, ako sa Islam zradikalizoval. Voľakedy (pred 30-40) rokmi moji priatelia pracovali v islamských krajinách a bolo tam bezpečne. Ja som sa nemohol nikam pohnúť bez ochranky. Dlhší čas som za zaoberal systémovým inžinierstvom a naučil som sa, že riešiť sa musí príčina a nie dôsledok.- Teda problém je potrebné riešiť v Afrike a nie v Európe.

Katarina

#1467 Re: Re:Katarína

2015-06-24 15:29

#1465: Alex - Re:Katarína 

 No nadherne slova, len co je pravda. Takze ked sa zastanem chudakov zo Syrie a Eritrei, nenavidim bielych? Na to si ako prisla? Vravis, akoby sme na Slovensku drzali vsetci spolu. Akoby sa tu nediali vrazdy a znasilnenia. Vies kolki znami mali problemy s vyholenymi hlavami? Videla si, co nedavno Ko-Kotlebovci porobili v Bratislave? Co citas za platky... nebodaj Zem a Vek alebo podobny odpad? Uz ti lezu tie chemtrails na hlavu.

Katarina

#1468

2015-06-24 15:36

"Lekári bez hraníc uviedli ako príklad príbeh neplnoletého Sýrčana. Jeho svedectvo hovorí o úteku z mesta Aleppo, kde bol zranený pri výbuchu bomby uloženej v aute.

Utiekol zo Sýrie spolu so svojím bratom zažil dlhú a nebezpečnú cestu cez Turecko a potom loďou do Talianska na malej lodi, kde sa tlačilo 57 ľudí bez záchranných viest.

Opísal osemhodinovú púť po mori, dva metre vysoké vlny a deti kričiace od strachu. Cesta, ktorá trvala štyri mesiace, vyšla oboch bratov na 18-tisíc eur. Organizácia pripomenula, že letenka medzi Tureckom a Európou stojí len okolo 400 eur za dve a pol hodiny letu."

SME.sk, 24.6.2015

Toto su ti teroristi?

Package

#1469 Re:

2015-06-25 04:34

#1459: Katarina -  

 Katarina dam vam zopar jednoduchych otazok a skuste mi odpovedat.

Mozem sa spravat tak ako oni?ked vyhlasuju ze zabiju krestanov a nevercov a odpadlikov od islamu?

mozem ja beztresne vyhlasovat na verejnosti ze zabijem moslimov?

mozem napadnut moslima v mojej stvrti tak ako oni napadaju inych vo svojich stvrtiach (getach)?

ak teraz jedna taka sukromna..boli ste niekedy v zahranici?vo francuzku ci anglicku?videli ste take stvrte?

viete ako to tam vyzera?mozem vam poskytnut zopar osobnych skusenosti ak neviete..

a teraz ta hlavna otazka..mame si toto pustit na slovensko??


Hosť

#1470 Re: Re:

2015-06-25 05:43

#1469: Package - Re:  

 SPRAVNE - TY CO STALE OBHAJUJU MULTIKULTURU NECH SA IDU NAJPRV POZRIET DO KRAJIN ZAPADNEJ EUROPY, AKO TO NEFUNGUJE A POTOM NECH  KECAJU! PRECO BRUSEL TLACI NA KVOTY ,LEBO KRAJINY AKO FRANCUZSKO, ANGLICKO ATD. UZ NECHCU VIAC EMIGRANTOV  CHCU SA ICH ZAVIT A HODIT NA KRK NIEKOMU INEMU....PREBUDTE SA SLOVACI.... A TO DENODENNE MASIROVANIE NOVIN, SPRAVODAJSTVA PLNE KLAMSTIEV A ZAVADZANIA TO JE HNUS ZAPLATENI Z BRUSELU....AK SI TALIANI A GRECI NEVEDIA CHRANIT HRANICE A ESTE CHODIA DALEKE KILOMETRE OD EUROPY A ZACHRANUJU ICH ( CO JE SICE V PORIADKU) ALE MIESTO TOHO ABY ICH ODVIEZLI NA AFRICKY KONTINENT KTORY JE BLIZSIE DOVEZU ICH DO EUROPY TAK NECH SA POTOM O NICH STARAJU.... SOM ZVEDAVA CI FICO NAOZAJ VYPISE REFERENDUM, ALEBO AJ ON ZRADI SVOJ NAROD....

 

Alex

#1471 Re: Re: Re:Katarína

2015-06-25 06:18

Áno krása čo je len pravda,mám právo naštvať sa,ide mi o bezpečnosť bielych detí a o našu krásnu Európu.Ty žiješ mimo realitu ako tí blázni v Bruseli.Ja poukazujem na fakty ty na emócie.To ty si prvá povedala,že my ich nenávidíme.A to nie je pravda.Nenávisť voči nim začne až z nárastom kriminality.My máme právo povedať nie.To v ich mešitách vyzývajú,aby nás vraždili.Kto podporuje quoty,tak zaručene nenávidí bielych.Pozri sa ako vyzerajú západné krajiny.Snáď si si vedomá toho,že zničia Slovensko.A to,že tu máme vraždy a znásilnenia neznamená,že ich musíme navýšiť o ďalšie šialené percentá.Vo Viedni podľa médií Rumun,v skutočnosti cigán brutálne dobil 7 mladých žien.Rakúsky odborník povedal,že každá 4 žena bude znásilnená!Tak to je teda príjemná perspektiva.Tieto fakty ty však nezobereš na vedomie.Šak uvidíme,keď tu bude etnický a náboženský multikotol ako v Bosne...Čítam historické knihy(starovek,stredovek,sv.vojny...),pozerám dokumenty,zahraničné správy a politické diskusie takže viem veľmi dobre o čom hovorím.Plus skúsenosti známych.Ty čítaš aký odpad?To máme súhlasiť s presídlením celej Afriky do Európy???Tí analfabeti majú aj 20 deciek.Pýtam sa kto ich bude živiť???Dnes ich bude tisíc,zajtra 10tis.,pozajtra milón a o týždeň budeme krajinou tretieho sveta!Človek s vrodenou debilitou mi fakt nemá čo povedať.Bez svojej histórie a kultúry sme ničím.
Katarina

#1472 Re: Re:

2015-06-25 07:11

#1469: Package - Re:  

 Je rozdiel medzi radikalnimi moslimami a umiernenymi moslimami. Ten rozdiel je dost velky a vacsina moslimov nechce nikoho zabijat ani napadat. Je to ako porovnavat krestansku cirkev v temnom stredoveku a modernu krestansku cirkev. Krestania tiez vrazdili, znasilnovali, fungovala inkvizicia, kriziacke vypravy, upalovanie "carodejnic" a podobne. Staci si precitat Deuteronomium alebo Leviticus alebo inu z 5 knih Mojzisovych a uvidite text velmi podobny Koranu, dokonca su tam aj casti o kamenovani cudzoloznice a vela inych. Dnes nenajdete krestana, ktory by Bibliu nasledoval od slova do slova. O moslimoch sa to povedat neda a mala radikalna cast robi zle meno islamu ako celku.

Takze:

1. Mozete sa spravat ako moslimovia. ALE nie ako radikali, ktori vyhlasuju ze inovercov vyvrazdia.

2. Nie.

3. Nemozete napadnut moslima len tak. A nie vsetci moslimovia napadaju inych.

4. Nie. Ale viem si predstavit. Spolocnost ich odmieta vsetkych, ci uz su to fanatici alebo nie. Frustracia z toho sa prenasa aj na prostredie, kde ziju. A cim horsie na tom su, cim viac ich spolocnost odmieta, tym vacsia je pravdepodobnost, ze aj kedysi umierneny moslim zacne pocuvat toho radikala a pomysli si "Ved on ma pravdu, ved sa k nam spravaju ako ku zvieratam." Kruh sa uzatvara. Zial, takto to funguje. Co sa tyka giet alebo zlych stvrti, tam nejde o vieru. Kazde geto je pre cloveka zvonku (vlastne aj zvnutra) nebezpecne, ci su to favely v Brazilii, cernosske geta v USA, moslimske geta v Europe.

5. Nedefinovali ste "toto". Takze to trochu rozpisem. Radikalnych moslimov? Nie. Vojnovych utecencov zo Syrie? Ano. Viete, ako vyzera vojna. A tam vyzera este horsie ako vo vasich predstavach. Je dokazane aj pouzitie chemickych zbrani, a nielen raz. Utecencov z Eritrei? Ano. Pacilo by sa vam vyrastat v najhorsom totalitnom rezime na svete? Neodovodnene zatykanie, popravy, vrazdy, mucenie, nutene prace. Ak ste zenou, sexualne utoky, znasilnenia. A bez nejakej spravodlivosti, posvatene vladou. Inak, v Eritrei je vacsina populacie krestanskeho vyznania. Vyzera to tak, ze to nikto z diskutujucich nevie.

Katarina

#1473 Re: Re: Re: Re:Katarína

2015-06-25 07:19

#1471: Alex - Re: Re: Re:Katarína 

 V prvom komentari som povedala "Kiezby to slo bez nenavistnych prejavov z nasej strany." Precitaj si ostatne komentare (aj tie svoje) a uvidis, ze su plne jedu a nenavisti. Za svojimi slovami si stojim. Ty si tu ta, ktora reaguje emotivne. Tvoja prva veta bola "Sprostaňa buď si za to platená,alebo sa s nimi vláčiš." Takze mi tu nehovor nic na temu fakty vs. emocie. Skus radsej dat nejake fakty, najlepsie ked uvedies aj zdroj. A rozpravaj sa so mnou slusne. Ja ti tu nenadavam, tak sa tak spravaj aj ty.

A ako odpoved na zvysok si precitaj moj predosly komentar.

Co??? Presidlit celu Afriku? To mas zase skade?


Hosť

#1474

2015-06-25 12:48

Najprv sa treba postarat o slovakou ktorý sa hrabu v kontajneroch a potom sa môzeme starat o imigrantov a videl som v tých kontajneroch aj malé deti a to je velmi smutne
Package

#1475

2015-06-25 20:28

Takze mila Katarina..

z toho co ste napisali vidim len jednu vec..vsetko to viete len z medii a nic ste nezazili a nic ste nevideli na vlastne oci ale mate plne usta "falosneho" humanizmu.a cim je v dnesnej dobe viac humanizmu tym horsie veci sa pachaju..

co sa tyka krestanstva ano mate pravdu..ale jeden maly rozdiel tu je..to nabozenstvo sa vyvinulo a teraz je uplne niekde inde a je uplne o niecom inom ako o inkvizicii a podobne..na rozdiel od islamu..ten je stale tam kde pred 500 rokmi akurat s tym rozdielom ze na vrazdenie pouzivaju moderne nastroje..len tak pre zaujimavost viete ako sa ma spravat moslim podla koranu?a nemusi to byt radikal..asi by ste bola velmi prekvapena..

a to o frustracii je len dalsi s prepacenim zvast ludi co o tom len poculi..je to proste to iste ako cigani..maju svoju naturu a tu nezmenite..presne to iste ako ked sa cigana opytate preco kradne..kazdy jeden ci uz z vychodu ci zapadu vam da rovnaku odpoved..a to preto ze je to ich zivotny postoj a kredo a preto to robia a robit budu..

to iste je to aj s moslimami...a viete co je najvietsia sranda?ze su tak neskutocne alibisticky..chodili do piestan a podonych kupelov..tu sa opyjali a kurvili a robili to co doma nemozu..a viete aka mi bola dana odpoved?tu ich nikto nevidi..doma by im usekli ruky ci ukamenovali..to je zivot...netvrdim ze niesu taky co utekaju lebo musia ale nieje riesenie ich sem prestahovat ..treba im pomoct tak aby nemuseli utekat...eu teraz ide hasit pricinu..ale dosledok je niekde inde..