Odmietame kvóty pre migrantov

Kontaktujte autora petície

Táto diskusná téma bola automaticky vytvorená k petícií Odmietame kvóty pre migrantov.


Hosť

#1351

2015-06-19 09:44

Každý nech si žije kde sa narodil !! Aj opica čo sa narodí v pralese ostáva tam, inak mimo domova žije len v klietke uzavretá aby neškodila druhým !!!
Nevpustime si sem vrahov a hrdlorezov, ktorý neuznávajú našu kultúru a vieru ! Za 15 20 rokov nás a naše deti budú vraždiť !! Naše vnučka budú už od 8 rokov znásilňovať a zneužívať !! Toto chcete ? Ten kto ich chce nech si ich nasťahuje do svojej domácnosti !!! Ale na verejnosti nemajú čo robiť !
Tak ako v Austrálii, každý emigrant je braný ako zločinec a tak sním aj zaobchádzajú !!!
Amerika im zavraždila diktátorov a teraz ich nevedia udržať na uzde !
Treba ich vysťahovať všetkých do demokratickej Ameriky !!!

Hosť

#1352

2015-06-19 10:01

Mám strach o svoje deti. Keby som bol sám, bez manželky a rodiny, bolo by mi jedno, kto sem príde. Ale takto sa bojím.

Hosť

#1353

2015-06-19 10:02

SR nerieši vlastnych "neprispôsobivich" občanov... prijat sem cudzich, s uplne odlišnou kulturov a hodnotamy neznie bezpečne.

Hosť

#1354

2015-06-19 10:29

Dúfam že EÚ padne a prídu Rusi 


Hosť

#1355 Re: Ludia. Nik z nas na tomto uzemi nie je odjakziva.

2015-06-19 10:32

#1350: adamAk by sa  - Ludia. Nik z nas na tomto uzemi nie je odjakziva. 

 Hyeny su oni, neuznávaju kresťanstvo, ženy chodia jak strašidla, zvyšujú kriminalitu, znasilnuju, pozaduju ustupky, z ich strany nie je voci nam ziaden respekt....a cakaju ze dostanu vsetko zadarmo, to chces naozaj za par rokov vyznavat islam ja nie.....ak sa ti paci ich kultura je tu kopu moslimskych krajin, kde sa mozes nastahovat ( len pre vlastne dobro nehovor ze si krestan, alebo este horse ateista, nebudu k tebe takí zhovievaví, ako chceš byt ty k nim )...

prik. jeden migrant ma u nas dostavat 1000 - 1500 eur mesacne, tu na vychode dries jak otrok cely mesiac a dostanes 350 eur... CO TO MA AKOZE ZNAMENAT..... takze tak......

 

vratit spat do Afriky.... EUROPA NIE JE DOJNA KRAVA.....  MOSLIMSKE KRAJINY MAJU MILIONY A NESTARAJU SA PRECO ASI?


Hosť

#1356

2015-06-19 10:41

Nie sme žiadna charita a keď už tak nech sa im pomáha na ich území. A ty ktorý hovoria ze mame byt humanitarny tak nech si uvedomia aké spôsobí oni preferujú znasilnuju ženy zabíjajú len preto ze ste kresťan a ďalšie hrozne veci.... Choroby... . Človek aby sa bal na ulicu vyjsť a s deťmi. Chcete nás a naše deti ohroziť (doslova ZABIŤ) .... Si neuvedomujete aké hrozne následky by nás čakali? A nič, nič dobré....

Hosť

#1357

2015-06-19 10:42

NECH SI V PRVOM RADE ZOBERÚ EMIGRANTOV TÍ , KTORÍ SÚ ZA ICH BIEDU ZODPOVEDNÍ

Hosť

#1358

2015-06-19 10:48

Slovensko sa zmieta vo svojich problémoch od začiatku vzniku tohto Sveta a ešte mu nikdy nik nepomohol, okrem Rusov v 2.sv.vojne. Imigrantom musia pomôcť Tí, ktorí ich vyciciavali z ich domáceho bohatstva = rozumej kolónie, čo si z nich urobili tzv. "vyvolení!" = rozumej Angličania, Francúzi, Taliani, Španieli atď.

Hosť

#1359

2015-06-19 10:49

Nepaci sa mi pristup Vladi Mikde emigrantov nechcu Uz znasilnili zenu to vam nestaci Tam nech idu

Hosť

#1360

2015-06-19 11:06

Oni nie sú utečenci!Sú použití na rozvrat europy,to nevidíte?

Hosť

#1361

2015-06-19 11:20

Pretože mám rád život v európe. Keby chcem vraždy znásilňovania a podobné veci tak sa odsťahujem do krajín moslimov.

Hosť

#1362

2015-06-19 11:20

OSN potrebuje na odvrátenie katastrofy v Jemene 1,4 miliardy eur

to je zly sen a zas maju moslimov co nas nenavidia zachranovat krestania, a bohate moslimske krajiny co?

 

ten moslim co vedie OSN mi pekne pije krv... vyhlasil totiz ze Europsky politici maju tvrdo zasiahnut proti agresii Európanov voci migrantom.... je to proste kreten..... asi si nevsimol ze je to presne naopak.... moslim=agresor=nenavist k zenam= ziadna Europa smer Afrika, Azia.....

 

 

konanie politikov v Bruseli mi pripadaju ako zly vtip....a vlastizrada k tomu....

 

 


Hosť

#1363

2015-06-19 11:31

Pretoze sem nastahuju s migrantmi aj nasilie, vandalizmus, kulturne rozdiely, choroby...

Hosť

#1364

2015-06-19 11:36

preto že si vážim slovenskú republiku a jej tradície

Hosť

#1365

2015-06-19 11:45

Koľko podpisov sa musí podpísať aby vôbec mala petícia zmysel?


Hosť

#1366

2015-06-19 12:04

Pretoče sa bojím o svoju rodinu a najmä o vnúšence. Tiež nesúhlasím, aby náš sociálny systém, ktorý je už aj tak našponovaný, vyciciavali tí, ktorí doň nijako neprispeli a zrejme ani neprispejú.
Vypíšte zbierku pomoci, pridám sa. Nanucujte mi utečenca ku mne domov s tým, že sa oň musím do smrti starať a ak mu bude smutno, tak o jeho rodinu, budem sa brániť.

Hosť

#1367

2015-06-19 12:27

Na SK máme dosť svojich spoluobčanov o ktorých sa treba starať a robiť na nich,, nepotrebujeme prílev inej , štátu na obtiaž masy ľudí, ktorá tu na SK vo veľkej miere nenájde uplatnenie, čím bude zo štátneho rozpočtu odčerpávať ďalšie prostriedky, bude sa snažiť šíriť svoje zvyky, kultúru, náboženstvo, rodiť deti, pre ktoré v budúcnosti bude žiadať školy, zakladať vlastné komunity s inými pravidlami ako sú naše. Pošlime im odborníkov do ich krajiny, naučme ich pracovať, pomôžme im vzdelať sa, ale u nich doma, aby aj ich krajina pocítila trochu rozvoja, inak naša krajina pocíti väčší úpadok.

Hosť

#1368

2015-06-19 12:39

Nechcem aby sme ich tu prijali pretože si myslím že tu idu so zlym zamerom. Ved každý jeden človek musí vidieť čo sa deje v druhých krajinach a začne sa to diať zaraz aj u nás. Neviem či mam vobec pušťať niekde moju dcéru ktorá ma 12r. pretože sa bojím či ju niekde nezbiju alebo neznasilnia. Nemali by sme hlasovať za nejake blbé kvoty ale za to aby sme ich tu vôbec nemuseli mať!!!

Hosť

#1369

2015-06-19 13:40

Pokial nechceme casom dopadnut tak ze u nas budu islamiste stavat mesity a za odmietnuti nabozenstva islam a sarija tnam odrezu hlavy tak by mali nasi ludia byt zasadne proti.Mame inu kulturu a oni take.neuznavaju evropske zvyky..takze kazdy by sa mal nad tim zamysliet.Myslim ze by to sposobilo zanet Slovenske republiky

Hosť

#1370

2015-06-19 14:10

Islam should never be mixed with Christianity! Bullshit

Hosť

#1371

2015-06-19 15:10

Zdá sa mi, že európski politici už úplne stratili zdravý rozum alebo im niekto veľmi dobre platí za rozvrat Európy. Ak sa teraz nezjednotíme a neukážeme našim mocipánom, že máme na vec iný názor, tak to bude znak, že ten zdravý rozum sme potratili už aj my. Stavím sa, že celé leto bude v našich vraj verejnoprávnych médiách štvavá kampaň proti všetkým, ktorí majú názor totožný s preambulou tejto petície. Vážení spolusignatári, vedzte, že budete označení za rasistov, nacistov, fóbov, chuligánov, neznášanlivým, nenávistných ľudí, ale nenechajte sa tým znechutiť.

Hosť

#1372

2015-06-19 15:39

Pretože nieje ani len priemerne postarané o občanov Slovenskej republiky. Naša životná úroveň je podpriemerná..preto treba riešiť tieto problémy prioritne

Hosť

#1373

2015-06-19 15:49

Len dúfam, že nám táto petícia pomôže

Hosť

#1374

2015-06-19 16:37

Pretoze nasa ekonomika nie je stavana na to, aby sme mali este
dalsie hladne krky. Nevieme si vyriesit domasediacich romov, ktorych mame naozaj dost a este sa nudeme hrnut do dalsich.. Som dochodca - a ak chcem vyzit, tak musim stale pracovat - ale nie preto, aby som z tej almuzny financovala nasich sukmenovcov a prijat dalsich. EU nam s romskou problematikou a lenivostou nepomaha - tak nech ani nediktuje v otazke kvot migrantov. Radsej pomoct detom z Ukrajiny.
Kucharova

Hosť

#1375

2015-06-19 16:50

Nechcem žiť ako handra a báť sa o svoj holý život len tým, že vyjdem na ulicu alebo zbehnem 50 metrov do potravín, kvôli tomu že nie som zahalená! Nepotrebujem tu vraždy a znásilnenia a báť sa čo i len splodiť vytúžené dieťa, aby nemalo skazeny a ustrachany život!