Odmietame kvóty pre migrantov

Kontaktujte autora petície

Táto diskusná téma bola automaticky vytvorená k petícií Odmietame kvóty pre migrantov.


Hosť

#1526 Re:

2015-07-25 21:26

#69: -  

 Vo Veľkej Británii im k dnešnému dátumu už dochádza trpezlivosť s getami a ich manierami. Tie nomádske kmene sa hrozne rozmnožili a nemajú životný priestor ani v Alžírsku.

Hosť

#1527

2015-08-02 15:42

Podporte petíciu:      NIE 500 migrantom z Rakúska !      

                              www.peticie.com/vychod_sr_nechce_utecencov

 

Tento príspevok bol odstránený autorom petície (Show details)

2015-08-12 21:57


Zuzuuuu
Hosť

#1529

2015-08-17 19:33

Kedze som obcan slobodneho statu a hlavne matka mam pravo zit v tejto krajine slobodne bez strachu o zivot moj a mojho dietata bez toho aby mi niekdo kazal a dyktoval aku mam mat vieru ako mam chodit oblecena inak ako chcem ja!!!!  ako slobodny obcan mam aj pivinnost branit svoj zivot a zivot mojich blizkych !!! Fico zobere peniaze za nich jasne ze ich minu hned a mi budeme mat za chvilu vacssie dane lebo na 600$ podpory na nich zrazu nebudu !!! Sa spametajte teda a kto chce ze su chudaci nech si ich zebereee dom :))) ked ste tu taky frajery.. ked budeme musiet utiect my koli nim kam pojdeme ?? Dpcc akurat tak !!!

Miloš

#1530 Re: Koho chráni NATO, keď sú mu Európania cudzí??

2015-08-27 11:57

#1529: Zuzuuuu -  

 Spodina degenerovaná peniazmi vládne v Európe, preto im neprekáža terajší stav v ktorom hrozí občianska vojna. Imigranti sú vyžratí darebáci, ktorí čakajú miliónové podpory, kopa sťažnosti na jedlo. Níš dôchodca má dostať 1,60  k penzii ani všetci nemôžu dostať ten pokašlaný vianočný príspevok. Ten, kto vie, čo je bieda a musel sa tvrdo prebíjať životom ten musí byť šokovaný z toho aký stav chce vedenie Európy ustáliť. Pastieri kôz si myslia, že všetko je v Európe zadarmo. To máme zato, že sme nechceli ísť do vojny s Ruskom a pani  kancelárka Merkelová má tiež pokazený kompas.


Hosť

#1531

2015-09-01 13:53

Treba konat rychlo, vystupit z Eu.
Starý Moskvič Tvrdé Auto

#1532 Re: Re: Re: Re:

2015-09-04 19:40

#373: Tatranka - Re: Re: Re:  

 A preto že Nie sme čistokrvní máme podľa teba sa ďalej nechať Mixovať s cudzincami a vymrieť?


Hosť

#1533

2015-09-05 01:26

Peticiu som podpisal,lebo tu nechcem ziadnych imigrantov.
Starý Moskvič Tvrdé Auto

#1534 Nezodpovední Euroflákači

2015-09-05 13:06

Eurobyrokrati a poslanci z Bruselu by už konečne mali vziať za tento cirkus zodpovednosť na seba a nie sa vyhovárať na Kotlebu aký je fašista či na Putina aký je Diktátor len preto aby skryli svojú tuposť a neschopnosť.. Pani Merkelová a iné pedofilné hovada z EU Putin či Kotleba nemôžu za vašú posranú neschopnosť...  


Hosť

#1535

2015-09-05 13:28

Nepodporujem znizovanie frekvencii v EU prostrednictvom planu negativnych entit islamizaciou.

Hosť

#1536

2015-09-05 13:48

Slovanska kultura bola uz dost znicena netreba este viac. Robme niec opre svoej deti.
stopEU

#1537

2015-09-06 09:09

Na slovensku mame pol miliona tmavych imigrantov z indie ktorych je tu coraz viac, naco potrebujeme este negrov a arabov? Nech si ich zoberu ti, co im bombarduju a nicia krajiny (USA, izrael, francuzsko, britania)...

alexdada

#1538 Re: Verejny prislub

2015-09-06 17:09

#9: Target11 - Verejny prislub 

Ano aj ja rozmylam presne takto. Vzdy som volila pravicu, ale ta je ticho jak voš. Keby boli pri moci, tak nam nepomoze ani svatena voda. Ved Radicova hovorila, že ci si myslime, že všetci v bruseli su blbi, ked zachranovali nezachranitelne Grecko, no asi ano, teraz to predvadzaju, chcu dat k nam utecencov, ktori chcu ist do Nemecka... nikoho nesere, že su otvorene hranice, ak tam madari davaju plot, tak ich odsudzuju, armadu tam poslat! 

alexdada

#1539 Re: Re: Re: Re:

2015-09-06 17:14

#1480: Katarina - Re: Re: Re:  

Ano, lode maju obratit, robi to takaj australia. Ak treba. natankovať, aby došli späť. Me ked zaklope nejaky jehovista, tak ho poslem prec. No co ho mam pozvať, že hosť do domu, boh do domu? Vsak si hadam mozem povedať...

Chcela by som sa opztať merkelovej, co budu robit s tymi, ktorým nedaju viza alebo ako sa to vola. Tých pošlú kam? budu sa tulat po Europe?


Hosť

#1540

2015-09-06 17:53

lebo darmožráčskych cigánov tu máme dosť, ešte nam ich tu treba viac? myslite že tu oni idu pracovať , akurat tak rozmnozovať sa a vyvolavať konflikty.

Ved prečo utekaju zo svojej krajiny ? kto im tam robi rozbroje ? my? alebo niekto iný ?? sami si to robia , je to ich natura a viera , ze treba ti odrezat hlavu ked neveris v islam a podobne....

už len to nam tu chyba ku štastiu

Hosť

#1541

2015-09-06 19:07

Nasi predkovia bojovali proti tureckej nadvlade -muslimanskym okupantom... Tisice z nich polozili zivoty a my by sme sa dnes len tak mali prizerat tejto invazii islamu do nasej krajiny??? A este ich vitat s otvorenou narucov a zivit ich? Neustupme, za ziadnu cenu nie!!! Je to cesta do pekla, a navrat spat uz nebude mozny!!!

Hosť

#1542

2015-09-06 20:36

Z dôvodu, že nie je prirodzené, aby EÚ prijímala všetkých, ktorí sa rozhodnú prekročiť jej hranice, nie je nafukovacia ! Nie je mi ľahostajná budúcnosť detí abudúcich generácií v tejto krajine !
A neznášam akýkoľvek diktát !

Hosť

#1543

2015-09-07 13:14

Podpísal som ju preto ,aby aj moji pravnuci a ich vnuci mohli žiť v budúcnosti na kresťanskom svojprávnom Slovensku ! Nech na podlosť v prijímaní moslimov doplatia Germáni , ktorí nás pred 75 rokmi chceli arizovať resp. .ako Slovanov vykynožiť.

Hosť

#1544 Re:

2015-09-07 13:22

#1: -  

 a za par rokov ta vladnuci moslimovia v europe za tvoju odpoved odstrelia alebo odrezu hlavu.

Seničan

#1545

2015-09-07 13:43

Čo sa všetci čudujeme, že bruselskí uradnici sa chovajú ako sa chovajú? Veď tam sedia ľudia čo by nedokázali ani obec s 20 obyvateľmi riadiť Radšej nerobia níč, len aby boli čačaný a plnilo sa im konto.Všetci by mali byť odvolaný do posledného za neplnenie si prac. poviností! A postoj Nemecka? Veď im náklady na imigrantov zaplatía otroci v automobilkách a v nemeckých podnikoch  čo sú u nás! Angela sa len usmieva pod fúzy. Demokracia je totalita bohatých! Tam sa mali podeliť aj čo vyrabovali v severnej Afrike, keď keď už chcú deliť! Doviedli tieto štaty na mizinu a teraz sa hrajú na veľkých ľudomilov, záchrancov,humanistov a neviem na čo ešte. Je to obyčajná faloš!


Hosť

#1546

2015-09-08 10:02

V Bruxelles-i by mali robiť to, čo im nariadime my, nie my to, čo nám nariadia oni.

Hosť

#1547

2015-09-08 10:13

Petíciu som podpísala,pretože nesuhlasím s prijímaním imigrantov na Slovensku ani povinných kvot.
Slovák ako repa
Hosť

#1548

2015-09-08 12:18

Neverím ich báchorkám, ktorými nás utečenci kŕmia a presviedčajú. Vždy je neskoršie preukázané, že skutočnosť je úplne iná. A ľuďom, čo sú iného názoru odkazujem, aby prevzali osobnú zodpovednosť za svoje konanie voči občanom SR a aj voči Slovenskej republiky a že nahradia osobne materiálne a nemateriálne škody, ktoré ich rozhodnutím nám všetkým vzniknú.


Hosť

#1549

2015-09-09 13:21

lebo chcem aby sa spamatala nasa vlada a zabranila tomu najhorsiemu a to postupnej islamizacii europy!!!!

Hosť

#1550

2015-09-09 13:50

Lebo suhlasim s tym co je tam napisane