Petícia za otvorenie Autoškôl

Vážený študenti autoškôl. Ako vieme situácia neje najlepšia čo sa týka Covidu-19. Napriek tomu vláda pozastavila opäť autoškoly. Mnohí z nás ktorí absolvujeme kurz alebo mnohý ktorý ho už absolvovali a čakajú na záverečnú skúšku sa jej nevieme dočkať. Vláda prijala opatrenia na otvorenie autoškôl a dala prísne pravidla ktoré boli dodržiavané, no napriek tomu opäť pozastavili ich prevádzku. Skúšky sa stále presúvajú a presúvajú a to už nieje normálne. Preto vás žiadam o podpísanie tejto petície aby si Vláda tejto republiky uvedomila, že sa to nemôže presúvať do nekonečna. Tie opatrenia boli dostačujúce nato aby autoškoly fungovali naďalej tak ako to bolo donedávna. V prílohe si môžete prečítať podmienky (opatrenia)v ktoré boli prijaté pred opätovnom pozastavení autoškôl.  Ďakujem.

 

 https://www.mindop.sk/ministerstvo-1/statny-dopravny-urad-4/upozornenia-covid-19/usmernenie-ministra-dopravy-a-vystavby-slovenskej-republiky-covid-automat-skoleni-a-skusok-v-oblasti-cestnej-dopravy


Enrique Szanto    Kontaktujte autora petície

Podpísať túto petíciu

Svojim podpisom oprávňujem Enrique Szanto na odovzdanie informácií, ktoré poskytnem v tomto formulári, tým, ktorí majú v tejto oblasti právomoci.


ALEBO

Dostanete e-mail s odkazom na potvrdenie vášho podpisu. Ak chcete dostávať naše maily, prosím, pridajte si info@peticie.com do svojho adresára alebo do zoznamu bezpečných odosielateľov.

Upozorňujeme, že svoj podpis nemôžete potvrdiť odpoveďou na tento e-mail.
Platená reklama

Túto petíciu budeme propagovať pred 3000 ľuďmi.

Dozvedieť sa viac...