Petícia proti zriadeniu reedukačného centra na adrese: Rontgenovej 6 v Bratislave

Objekt Rontgenova 6, 85101 Bratislava, ktorý je momentálne v správe detského domova Studienka, by sa mal od 1.11.2017 začať využívať ako reedukačné centrum pre drogovo závislých mladistvých. Vzhľadom k tomu, že objekt sa nachádza v bezprostrednej blízkosti troch materských škôlok, základnej školy, priestorov pre voľnočasové aktivity a detského ihriska považujeme takéto využitie nehnuteľnosti za neakceptovateľné pre bezpečnosť a zdravý vývoj detí. Už máme s podobným zariadením skúsenosti z obdobia, keď tu bolo Centrum výchovnej a psychologickej prevencie s čím súvisel zvýšený počet krádeží, vnikanie na pozemok MŠ Rontgenova 16 a znečisťovanie bezprostredného okolia tohto centra.

Prosím Vás pomôžte nám to zastaviť! Žiaden rodič predsa nechce svoje dieťa vystavovať takýmto nástrahám a užvôbec nie dlhodobo!

Svojim podpisom potvrdíte súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov v zmysle zákona 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov.

Pri podpise uveďte ,prosím Vašu trvalú adresu!!!

Za každý podpis ďakujeme!

Podpísať túto petíciu

Svojim podpisom splnomocňujem Janka Ľahká na odovzdanie môjho podpisu osobám oprávneným konať v tejto veci.


ALEBO

Dostanete e-mail s odkazom na potvrdenie vášho podpisu. Ak chcete dostávať naše maily, prosím, pridajte si info@peticie.com do svojho adresára alebo do zoznamu bezpečných odosielateľov.

Upozorňujeme, že svoj podpis nemôžete potvrdiť odpoveďou na tento e-mail.
Platená reklama

Túto petíciu budeme propagovať pred 3000 ľuďmi.

Dozvedieť sa viac...