Petícia za ochranu mravnosti detí a mládeže vo verejnom priestore

Quoted post


Hosť

#1

2012-09-27 13:31

Teraz je doba nie finančnej krízi, ale mravnostnej

Replies

Yuri

#29 Re: Ušlachtilé

2012-09-28 15:10:56

#1: -

Síce nepraktizujem Kresťanstvo ale ako tradicionalista a konzervativec sa s radosrťou pripájam:-)


Hosť

#48 Re:

2012-09-29 11:47:08

#1: -

pojdete do basy, homofoby

Brči

#122 Re:

2012-10-07 23:20:47

#1: -

Aj jednej krízy aj druhej. Z mravnostnej (nepokradneš) plynie aj finančná. Nepodceňoval by som oboje.

Alžbeta

#153 Re: Mravnostná kríza

2012-10-11 15:46:34

#1: -  

...tam, kde je tvoj poklad, tam je i tvoje srdce... našim pokladom sú naše deti - úžasný zázrak života. Nedovoľme, aby nám tento poklad ZLÝ ukradol! Slušný človek nemôže zostať ticho, lebo zlo bude prekvitať. Násilie, vulgarita, bezohľadnosť, hrubosť, surovosť, neúcta, neviazaná sexualita ... nepatria ani do života dospelého človeka, nie to ešte detí. Slušný človek sa nemôže nečinne prizerať akým spôsobom verejno-komunikačné média i bilboardy verejne i skryto propagujú   tento balast. Všetko  zlo je spôsobené nedostatkom lásky, sebectvom a pýchou, ktorá nás všetkých zraňuje. Tu máme široké pole pôsobnosti ako tento zlý stav zmeniť. Je také ťažké byť dobrými ľuďmi a chcieť aby takými boli aj naše deti?!

scroll

#217 Re:

2012-11-27 10:08:09

#1: -

Niekto sa asi zase nudi ked vymysla taketo sprostosti ....ja som skor znechuteny z toho kolko uchylakov je vsade po svete medzi fararmy a to je podla mna dost nemravne !!!! tiez som znechuteny z celej situacii v cirkvi ake zlo sa tam pacha a preto sa pytam co mate vy splocne s Bohom ????? podla mna nic ste horsi ako komunisti skryvate sa za Boha pachate zlo kradnete a vam vadi nejaky nahy obrazok v casopise ???, sa hanbite zhorite v pekle !!!!!!!!!!!!!!!

morzsi

#238 Re:

2013-08-02 19:28:59

#1: -

samozrejme ze  sa pridavam kto by v dnesnej dobe  nechel uchranit svoje dieta samozrejme ze som proiti takymto nemravnostiam ze z rozpravok kde  dobro vladne nad  zlom sa stalo zabijanie a  ine ... a  cimdalej  tym horsie   a to nehovorim  len o TV ...  len radsej sa zdrzim