Petícia za zvýšenie rodičovského príspevku a prídavku na dieťa!

Quoted post

Zodpovedná matka

#182 Re:

2016-01-07 22:10

#1: -  

Skôr by som navrhla predĺžiť obdobie materskej, nie zvyšovať rodinný príspevok. Pretože, ak by sa veľmi zvýšil rodinný príspevok, tak by si určité skupiny ľudí robili iba deti a vôbec by nepracovali. Školáčky a nepracujúce ženy nech si deti nerobia. A keď už chce niekto písať oficiálnu petíciu, mohol si to dať aspoň skontrolovať nejakému žiakovi ZŠ, aby sa to dalo aspoň čítať.

Replies

Pobavená

#286 Re: Re:

2016-01-08 15:30:19

#182: Zodpovedná matka - Re:  

 školáčky a nepracujúce ženy nemajú právo na dieťa ??? možno ste zodpovedná matka ale zrejme nie zodpovedná za drísty čo tu píšete vážená...to že by si cigánky urobili deti aby nepracovali to už sa robí aj teraz na to treba urobiť iné opatrenia...nemusíme na nich doplácať všetci...boh vás opatruj že vám peniaze od štátu netreba ale je tu mnoho takých ktorých ten rodičák živí...treba prv plesknúť na hubu aby človek pochopil a nepísal somariny bez rozmyslu ako vy...nie každá žena má šťastie sa dobre zamestnať aby potom mohla poberať materskú a mnoho žien aj má materskú ale z biedneho platu tiež dostanú len biednu materskú...


Hosť

#390 Re: Re: ehm

2016-01-09 22:26:10

#182: Zodpovedná matka - Re:  

 Tak toto je riadna blbost tu napisana...predlzit matersku? Ako z pol roka na 7 mesiacov? A nie rodicovsky? A tie co na materku nemaju narok ako ja tak co? My nemame pravo mat deti alebo jak?


Hosť

#478 Re: Re:

2016-01-27 22:32:07

To akoze ako studentka nemam právo mat dieta?vy sa zamyslite...nerozumiem o co dom ja horsia?co si ma v dnesnej dobe clovek vybrat?podradnu robotu kde cloveka zderu z koze alebo studium s tym ze dufam ze vdaka nemu mozem mat lepsiu pracu?preco by som nemohla mat dieta?ja sama seba uzivim hocikedy ale povedzte mi kto za 200 eur da dietatu vsetko co potrebuje???