Petícia proti vstupu cudzích vojsk na územie SR

Quoted post


Hosť

#242 Re:

2014-06-08 23:15

#218: -

Ty si ďalšia tupá jebnutá sprostá zdegenerovaná ovca. Tie hovna o chudobe v Rusku nízkej životnej úrovni a podobné kokotiny ktoré vyťahuje nejaký žurnalistický honibrko boli aktuálne pred 15 rokmi za doby ožrana Jelcina. A prečo si vtedy držal hubu a nevyjadroval si sa na to ako je v Rusku zle až teraz ak prepukla Ukrajinská kríza tu múdruješ o veciach starých 15 rokov. Putin pozdvihol Ruského ducha a zveľadil Rusko aspoň do takého stavu aby bolo obrannnýschopné a aby sa také paka ako ty ďalej nevyplácali miesto rubľov v gombičkách. Obmedzil práve tú Gruzinskú mafiu ktorú máš v Hube a hovoríš že sme vojenskí slabí? ńo sme na žiadosť koho sme poslali naše tanky a lietadla do šrotu?!! No vysvetlí mi prečo sme slabí na koho žiadosť sme odstráňovali našu vojenskú techniku.. Predsa na Žiadosť NATO a teraz tu budeš hulákať keci akí sme slabí a Ochranu agresívného okupanta NATO že ako nám treba? Poďakuj sa potom svojím miláčikom zo západu že našá armáda je v sračkách...

Replies


Hosť

#244 Re: Re:

2014-06-09 10:16:41

#242: - Re:

Skús  vyjsť za prah svojich dverí a choď sa pozrieť do USA a Ruska aká je tam životná úroveň.  Povedz mi jednu svetoznámu Rusku univerzitu, inštitúciu (vzdelávaciu, zdravotnícku....) povedz mi jednu automobilku, techniku, technológiu ktorá by bola z Ruska a používala sa nejaký druh elektroniky ruskej, nejaké ruské potraviny alebo textil nejaký obchod alebo predajňu ktorá by bola z Ruska.....




Platená reklama

Túto petíciu budeme propagovať pred 3000 ľuďmi.

Dozvedieť sa viac...