Petícia proti vstupu cudzích vojsk na územie SR

Kontaktujte autora petície

Táto diskusná téma bola automaticky vytvorená k petícií Petícia proti vstupu cudzích vojsk na územie SR.


Anonymous

#201 Re:

2014-06-06 20:47

#200: -

Teraz tu všetci vvykrikuje, že nechcete aby vstúpili jednotky NATO na územie SR, prečo ste všetci držali huby keď SR vstupovala do NATO, kde boli vaše nezmiselné petície??? Teraz tu hráte hrdinou keď už nič nezmôžete? Ste ubohý magori ktorí si snažia niečo dokázať keď už je neskoro, ľudia zaspali ste!!!!! Môžete vytvoriť stovky podobních nezmyselních petícií a aj keby vás podpísalo túto petíciu 5 miliónov tak vám to je nahovno. Začali ste neskoro plakať.

 


Hosť

#202

2014-06-06 20:50

Sme predsa slovania

Hosť

#203 Re:

2014-06-06 21:07

#202: -

A kto kolonizoval USA predsa európania, čiže ak sa chceme hrať na slovíčka tak väčšina obivaťelou v USA sú tiež slovania.....


Hosť

#204

2014-06-07 04:52

Prečo stupňovať napätie . Rusko mi je bližšie ako USA . Najprv nám EU svojim konaním splundrovala hospodárstvo a tým vytvorila našu závislosť od dovozov potravin a podobne. Zotročujú občanov SR .

Hosť

#205

2014-06-07 06:18

Ja som pre absolútny mier a moje deti nemusia vidieť a žiť na územi okupované cudzími vojskami.

Hosť

#206

2014-06-07 10:00

Keby Slovensko nebolo v NATO tak by sme dopadli ako na Ukrajine..... netreba asi rozvádzať ako to tam vyzerá, čiže ak nechceš, aby tvoje deti žili v okupovanej krajine tak by si mal/a podporovať NATO!!!
Rado

#207 Re:

2014-06-07 10:16

#206: -

no ved prave, s tym, co sa deje na Ukrajine prislo NATO s USA a EU ... to mi staci na to, aby som ich tu nechcel


Hosť

#208 Re: Re:

2014-06-07 11:39

#207: Rado - Re:

S tým NATO/EU/USA nemá nič spoločné.... to sú len konšpírácie pár zakoplexovaních magorov ktorí nevedia čo od nudy tak šíria dezinformácie, ako očierniť NATO/EU/USA. A fakt len hlupák, ktorí nevidí/neuvedomuje súvislosti si môže myslieť opak. Ruská ekonomkika je založená na nerastných surovinách ktoré veľmi rýchlo dochádzajú a kedže Putin nechce aby jeho krajna upadla k zabudnutiu tak sa snažia vyvolať silomocov celosvetový konflikt, aby ich biedna ekonomika prežila. Jediní kto drží rusov doma je NATO, keby nebolo NATO tak po európe sa už preháňajú ruské tanky.... račej NATO ako fašistických boleševikov.....


Hosť

#209

2014-06-07 14:37

Hlupáci vojská NATO sa na území SR pohybujú od 2004 tak prečo ste teraz začali plakať? Lebo ste si v nejakom hlúpom časopise, alebo na nete prečítali, že NATO je zlé a Rusko dobré, tak slepo tomu veríte ako ovečky, než aby ste si overili aké plusy nám to prináša? Debilita Slovenského národa nemá hranice....

Hosť

#210

2014-06-07 15:06

Boh žehnaj Amerike!!!
Mŕtvy Rus, dobrý Rus!!!

Hosť

#211

2014-06-07 15:26

Táto peticia podla mna je najlepšia peticia ktoru kedy som podporil a dakujem ludom ktorý si stím daju tolko času za nás všetkých aby sme sa všetci mali dobre

Hosť

#212

2014-06-07 15:59

potvrdzujem,že som petíciu podpísal a súhlasím s jej znením

Hosť

#213

2014-06-07 18:38

Som rád, že žijú na území SR stále ľudia ktorí vedie rozmýšľať a neveria všetkému čo si prečítajú.... táto petícia je čistá hlúposť nejakého zúfalca ktorí sa snaží zviditeľniť, alebo si niečo dokázať (ľutujem všetkých ľudí ktorí podpísali túto petíciu, nech je ku vám Boh milosrdní). A dúfam, že ľudia ktorí túto petíciu podpísali si uvedomujú, že podporujú fašistické Rusko k tomu aby vyvolalo celosvetovú vojnu, tak dúfam, že ste pripravený na straty svojich najbližších.... potom neplačte keď vám prídu domov povedať že váš syn, otec.... zomrel v boji.... lebo práve toto podporujete práve tým, že ste podpísali túto petíciu, ak sa budete jedného dňa sťažovať, že ste prišlo o nejakého blízkeho alebo máte majetkovú stratu, a podporovali ste takéto hlúpe petície tak ja osobne vám prídem napľuť do tváre a s úsmevom na tvári vám poviem, že toto ste podporovali, toto ste chceli, tak to máte....

Hosť

#214

2014-06-07 19:25

Slováci vy ste taký hlúpi národ až to pekné nieje. Nieje to tak dávno, čo ste oslavovali "nežnú revolúciu" a teraz chcete opäť ruský režim? Stalin, Hitler, Ceausesco, Sadam Hsajn, Putin. všetci rovnaký. Kvôli hlúpym a zaostalým národom ako ste vy, vznikajú vo svete vojny, kľudne si tam pokapte a majte tam Ruskú diktatúru keď vám to vyhovuje. Ale potom neplačte opäť a neproste západ o pomoc, odjakživa vás západ bránil pred východom a vy ako taký dementi sa stále hrniete na východ. Čo vám dal východ, okrem vojny a smrti? Síce nie som Slovák, ale keď Rusi prídu ku vám naši otcovia, naše deti pôjdu vás brániť, naši ľudia, naši priatelia, rodina bude za vašu hlúposť zomierať, toho bolo dosť! Skúste sa spamätať, alebo zhnite, spravíte láskavosť tomuto ľudstvu. Síce máte peknú krajinu, ale ako je pekná tak veľmi ste aj hlúpy a zaostalý.


Hosť

#215

2014-06-07 20:18

Ropu nemame!!!!!

Hosť

#216

2014-06-07 20:35

To skoro ani oni nie. :) Preto vyvolávajú konflikt, ale mysli nato, že síce EU dováža nerastné suroviny z Ruska, ale Rusku dováža 90% potravín z EU a USA. Kde by predsa pestovali na Sibíri, tam im toho veľa nevyrastie. :) My možno budeme jazdiť na bicykloch, ale oni sa budú medzi sebou zabíjať o posledné zbytky jedla. :) Čiže čo je horšie jazdiť na bicykli, alebo zomierať od hladu? :D

Hosť

#217

2014-06-07 20:39

Prečo si myslíte, že ľudia emigrujú na západ (kvôli práci, študovať) a nie na východ? Pretože je tam väčšia zamestnanosť, životná úroveň, inteligencia, a je to tam perspektívne do budúcna, zatiaľ čo východ upadá! A vy podporujete upadajúcu krajinu zatiaľ čo odmietate krajiny budúcnosti, kde ekonomika sa rozrastá, paradox keď si pomyslím, že ľudia v SR sa sťažujú na vysokú nezamestnanosť, a pritom odmietajú krajiny ktoré im môžu podporiť ekonomiku a snažia sa pripojiť ku krajine kde je ešte väčšia nezamestnanosť a kriminalita/mafie, nízka zdravotnícka úroveň atď.


Hosť

#218

2014-06-08 05:08

Ruská ekonomiku upadá. V Rusku dochádzajú nerastné suroviny a tak sa snažia infiltrovať do cudzích krajín aby sa ekonomicky zachránili pekný príklad je Krim. Veď sa zamyslite čo je z Ruska okrem zvyšných nerastných surovín. Žiadna automobilka, technika, technológia, textil, potraviny, biela technika, žiadna zdravotná alebo vzdelávacia inštitúcia, žiadna celosvetovo známa spoločnosť či už súkromná alebo štátna, veľmi bieda infraštruktúra, biedne a zaostalé zdravotníctvo, nízka priemerná inteligencia veľa ľudí tam je negramotnich, vysoká kriminalita krajinu ovládajú mafie a skorupovaná polícia. Ľudia tam na bežnom poriadku zomierajú od hladu veľa ľudí tam zomiera na podchladenie a nikto tam s týmto nič nerobí, tiež je tam veľmi vysoká nezamestnanosť.
Tak teraz je vhodné si položiť otázku prečo podporovať Rusko čo nám môžu poskytnúť? A ak si myslíte že sa to Ukrajinou skončí tak sa mýlite. A jedine čo Rusom zabráni aby sme nedopadli ako Ukrajina je nato lebo na nich nesiahajú ich sa boja. S touto petíciou jednoznačne nesúhlasím SR nieje tak vojenský vyspelé aby sa dokázalo same brániť preto potrebujeme pomoc od nato a môžeme byť vďační zato že sme v nato. A komu sa nepáči tak nikto vás tu predsa nedrží kľudne sa presťahujte do Ruska.


Hosť

#219

2014-06-08 08:15

..no war!!!

Hosť

#220

2014-06-08 10:47

Odísť z nato je ako poslať pozvánku Putinovy aby prišiel s tankmi. Už som raz oslavoval že Rusi odišli no znovu ich určite volať nebudem. Som s celou rodinou proti tejto petícií.
STOP RUSKU!


Hosť

#221

2014-06-08 11:16

To naši čierny spoluobčania už nevedia čo od nudy? Už ich nebaví poberať dávky z našich daní tak vymýšľajú hlúpe petície? Nestačí im že naše daňe idú na nich a ešte k tomu nás chcú poslať do vojny.
Komu sa nepáči že SR je v NATO tak nech odíde za hranice nikomu nebudete chýbať a potom pošlite pohľadnicu ako je na Sibíri. :)


Hosť

#222

2014-06-08 17:16

Slovensko by malo okamžite vystúpiť z NATO , lebo je to militantná organizácia ktorá za peniaze daňových poplatníkov členských krajín vynucuje mocenské záujmy nadnárodných korporácií a bánk. Severoatlantický pakt ako protiváha Varšavskej zmluvy už nemá historický význam a prerástol do agresívneho zoskupenia ktoré podľa želania bánk a nadnárodných korporácií eskaluje napätie vo všetkých kútoch sveta...
Shineez

#223 Re:

2014-06-08 17:27

#220: -

Mám pocit že niekto tu robí hlasné BUBUBUBU.... Keby si pisateľ spísal na papier konflikty NATO a Ruska, myslím že by bol nesmierne prekvapený koľko konfliktov po celom svete vedie fašistická NATO a koľko konfliktov po svete NEVEDIE Rusko... Putinovi sa dokonca podarilo najsť status quo s čečencami za čo by si zaslúžil Nobelovu cenu za Mier.

Alebo sa pisateľ snaží vyvolať rusofóbiu podľa scenára fašistickéhoo zoskupenia NATO a fašistickej diktatúry USA???? Možno by pisateľ mohol začať používať rozum a položiť si logické otázky:

- NAČO by Rusku bolo Slovensko?

- keby skutočne chceli obsadiť Slovensko mohol by im niekto v tom zabrániť?

- nesnaží sa Putinove Rusko zabrániť medzinárodnému konfliktu aj za cenu obetí vlastných ľudí? (viď masakrovanie ruského obyvateľstva fašistami na Ukrajine)

- stojí za judášsky groš papagájovať hlasné a nezmyselné BUBUBU amerických chlebodárcov?


Hosť

#224

2014-06-08 19:56

Peticiu treba podpisať my tu nepotrebujeme cudzie vojska nas nema kto napadnúť mame neblahe sksenosti sdočasne umietnenymi vojskami.

Hosť

#225

2014-06-08 20:25

NATO: North Atlantic TERRORIST Organization... to hovorí za všetko ;-)



Platená reklama

Túto petíciu budeme propagovať pred 3000 ľuďmi.

Dozvedieť sa viac...