Petícia proti vstupu cudzích vojsk na územie SR

Kontaktujte autora petície

Táto diskusná téma bola automaticky vytvorená k petícií Petícia proti vstupu cudzích vojsk na územie SR.


Anonymous

#1

2014-04-26 10:40

Nechceme tu cudzie vojská, nechceme byť základňou pre jednotky NATO!

Hosť

#2

2014-04-26 11:48

je potrebná, aby nám tu nezostali na večné časy

Hosť

#3

2014-04-26 13:05

túto petíciu založil nejaký debil, ktorý ešte dodnes nezistil, že sme vstúpili do NATO, aké výhody a aké záväzky nám z toho plynú.
Anonymous

#4

2014-04-26 15:39

Je mi trápne, no čistým dušiam je asi potrebné pripomenúť drobný fakt:

Slovensko/Československo ako štátny útvar nikdy nevzniklo vnútornou silu národa/národov, t.j. nevybojovalo, neuhájilo si svoje hranice ale vždy účelovo vzniklo - zaniklo - vzniklo - zaniklo - vzniklo z vôle veľmocí a vždy iba do času, dokiaľ veľmociam vyhovoval v daný okamih trvajúci stav.

Slovenský/Český národ nikdy nevystúpil relevantným spôsobom aby tento stav zmenil. Na rozdiel od iných aj menších národov ktoré desaťročia za cenu mnohých obetí vedú ozbrojený boj za svoje uznanie a vydobitie si svojho územia.
Trebárs námatkou, taký Íri alebo Baskovia by mali čo europskym "demokraciám" pripomenúť.

Preto táto petícia mi príde taká detsky, čistá, naivná, no bohužiaľ úplne ignorujúca dejiny a stav sveta.

Hosť

#5

2014-04-27 21:39

Národ, ktorý neinvestuje do vlastných vojakov, donútia živiť cudziu armádu. To preto museli odísť sovietski vojaci, aby teraz prišli americké vojská?

Hosť

#7

2014-04-28 08:37

Je to správna a opodstatnená vec! My Slováci a Slovania nemáme dôvod bojovať za Americké ekonomické záujmy!
Realista

#8 Re: Slovania to je vtip ?

2014-04-28 13:29

#7: -

 

To je vtip ?

Až sa začne EU a NATO rozpdať .. Putin si už mapu prekreslí tak aby nemal po boku krajiny ktoré jeho valsť celé storočia zrádzali ... Na tie Slovanské idelái ste mali myslieť v 1.sv , 2.sv , vojne dnes je už dosť neskoro ...


Hosť

#9

2014-04-28 15:51

Cudzie vojská na našom území nemajú čo robiť

Hosť

#10

2014-04-28 17:25

no fuckin way

Hosť

#11 Re: Re: Slovania to je vtip ?

2014-04-28 17:34

#8: Realista - Re: Slovania to je vtip ?

Jasne keď tam bol kamarat stalin individua ktore za nim nasledovali .. vtedy by nam ako slovanom bolo krásne spolu. Uvedom sa trochu čo rozprávaš. Amerika len vykorisťuje ostatné štáty.


Hosť

#12

2014-04-28 17:47

USA ako aj jeho vazal a protektorát EU sú zdegenerované a neľudské impéria rútiace sa do priepasti a ak sa nespamätáme stiahnu nás zo sebou preto je okamžité vystúpenie zo zločineckých syndikátov ako EU a NATO doslova otázkou života a smrti pre Slovensko .Idú Eurovolby myslite nato.A ak ich tých zločincov sem raz vpustíme nezbavíme sa ich minimálne 20 rokov ako predtým Sovietov!


Hosť

#13

2014-04-28 18:03

Už žiadne cudzie vojská na území SR !!!

Hosť

#14

2014-04-28 18:23

Slováci nemáme dôvod bojovať za Americké ekonomické záujmy!

Hosť

#15 Nesrandujte

2014-04-28 18:26

Vojaci cudzích armád štátov NATO sú tu stále a pravidelne. Keby petícia bola napísaná ináč, tak podpíšem... Takto je to je hlúposť....

Hosť

#16

2014-04-28 19:26

Niet čo komentovať. Je to jasné a samozrejmé.

Hosť

#17

2014-04-28 19:56

Určite nie som za vstup cudzích vojsk na územie našej krajiny. Nechajte našu krajine voľne dýchať! Ďakujem!

Hosť

#18

2014-04-28 20:34

Ziadne vojska ani NATO a ani ziadne ine... nech si pan minister nemysli, ze ludia budu stale na chvoste pri rozhodovani dolezitych veci... iba jedinykrat su ludia potrebni a to STALE pri volbach... Pan minister nech vas v ziadnom pripade nenapadne tu pozyvat niejake vojska.. v opacnom pripade padnete ako gate.... mame skusenosti z minulosti, a potom sme ich zivili 30 rokov... STACILO...

Hosť

#19

2014-04-28 20:42

Na našom území Slovenskej republiky nemajú čo hľadať vojaci armád cudzích štátov ani vojenských paktov.
Zvlášť je neprípustná prítomnosť vojakov USA a NATO, ktorí pod zámienkou ochrany SR prichádzajú vlastne pbrániť záujmy nadnárodného kapitálu západu a svoju novú kolóniu - Slovensko.

Hosť

#20 Re: Nesrandujte

2014-04-28 21:39

#15: - Nesrandujte

Mám rád kreténov ako si Ty... plné papule hlienov a žlče v krčme nad skysnutým pivom, ale preto aby sa mal lepšie nie je ochotný ani len pohnúť prstom. Veď lepšie a hlavne bezpečnejšie je držať papuľu a krok, že?!!! Maximálne tak mať silné reči po pár pivách a pár vodkách v zasmradenej krčme, ale keď príde na lámanie chleba tak skutek utek. Niet sa čo čudovať, že sme tam kde sme.... vďaka pokryteckým zbabelcom ako si Ty.

SLÁVA HRDINOM!!! SLÁVA RUSKU!!!

 


Hosť

#21

2014-04-28 21:52

Žiadne cudzie vojská zločineckej organizácie NATO nemajú čo hľadať na našom území!!!

Hosť

#22

2014-04-28 22:03

som proti vstupu akéhokoľvek vojska !!!

Hosť

#23

2014-04-28 22:05

Som proti vstupu cudzích vojsk na územie SR! Irena Rosnerova

Hosť

#24

2014-04-28 22:14

Opakujem, som proti vstupu cudzích vojsk na územie SR. Irena Rosnerova
David.C

#25 Re:

2014-04-28 22:24

#4: Anonymous -

Ak máme bojovať za niečo alebo pro nikomu je to na nás nie na anglosaských vojakoch,nie na Nemeckých vojakoch ani na Ruských....alebo čo si tým chcel povedať že vojny vnútorné či vonkajšie majú za nás vybojovať iný?:)Jednoznačné "nie " cudzím vojakom nech sú odkialkolvek...žiadne cudzie radary a základne.....s NATO nás oklamali nie je to obranný pakt ale útočný...alebo bránime napr. v Afganistane suverenitu SLovenska?:)

Cudzie nechceme a svoje si nedáme to už riekol Samo Chalupka v diele "Mor Ho" a ja s ním súhlasím....a na to nepotrebujeme NATO,ani cudzích vojakov u nás, či cudzie radary a základne.....




Platená reklama

Túto petíciu budeme propagovať pred 3000 ľuďmi.

Dozvedieť sa viac...