Otvorený list na ODVOLANIE JUDr.A.Cisárovej riaditeľky CIPS

Quoted post

Anton Selecký

#124 Re: Re: Ale sa vám to vymyká z rúk

2014-01-09 17:01

#107: Milan Horelican - Re: Ale sa vám to vymyká z rúk

Pan Horeličan,  pre úplnosť - ja vás nepoznám,  nikdy sme sa my dvaja nestretli v Ružomberku, ako ste to tvrdil v telefóne p. Kováčovi pred Vianocami (ktorý netuší, odkiaľ ste na neho vzali číslo), ja ani neviem, kedy som v Ružomberku naposledy bol. NIč sme vám nesľúbili, naopak, vy ste na p. Kováča tlačili, aby sme sa zaoberali Silviou Maher a obvinili ste  JUDR. Cisárovú z nekonania.  Boli ste to vy čo sa sľúbil ozvať po sviatkoch, čo sa do dnešného dňa nestalo, a v súčasnosti máte nedostupný telefón.

Replies

Milan Horelican
Autor petície

#125 Re: Re: Re: Ale sa vám to vymyká z rúk

2014-01-09 17:37:39

#124: Anton Selecký - Re: Re: Ale sa vám to vymyká z rúk

Vazeny pan Selecky, ani ja som sa s vami nestretol, tak neviem odkial ste zobrali informaciu, ze som sa s vami stretol. Panovi Kovacovi som povedal, ze som v zahranici a on navrhol spravit realciu cez internet. Nadiktoval som mu moju adresu. Mam zapnute aj moje slovenske telefony a pan Kovac sa ani na jeden nekontaktoval. Ja som sa pana Kovaca spytal, ci je mozne, aby Magnificat spravil realaciu o Elliotovi Maherovi. Povedal, ze nie je problem. Bolo to 23.12.2013. Dnes je 9.1.2014 a problem je... Tot vsjo, kakij problem ?