Otvorený list na ODVOLANIE JUDr.A.Cisárovej riaditeľky CIPS

Quoted post

Ignác

#96

2014-01-08 19:27

pani Pirošíková, tri krát ste bola odmietnutá na post ESĽP , chystáte sa znova uchádzať o tento post? lebo si myslím, že stáť v pozadí podobných petícií ako je táto vám ide oveľa,,lepšie,,

Replies


Hosť

#99 Re:

2014-01-08 21:18:22

#96: Ignác -

Tak tu ste na velkom omyle, som presvedčená že pani Pirošíková s týmto nemá nič spoločné, tú som počúvala v Slobodnom vysielači a na môj vkus sa vyjadrovala velmi pekne o slečne Cisárovej. Pani Eleonóra nezmenila názor - prečítajte si jej celú reakciu , kde je pravda. Podaktorí totiž sa neboja povedať pravdu ani verejne, netaja informácie a nezavádzajú a takisto si nepotrebujú takýmito aktivitami si budovať publicitu. Takže pravda vyjde najavo, mlčalo sa dosť dlho, pohár pretiekol. A ten rozhovor z Magnificatu len dokazuje úbohosť celej kauzy - vyhrážať sa žalobami na maily ľudí ktorí žiadajú spravodlivosť ? Vyhrážať sa rodinám, ktoré trpia, namiesto konania v ich prospech - doteraz som bola na vážkach, podporovala som slečnu Cisárovú všade, ale po tejto reportáži mi je to už jasné, kto zavádzal ... A je mi to veľmi ľúto, že rodiny, ktorým by sa patrilo skôr ospravedlniť za nekonanie, čakala som skôr nejaké fakty, príčiny, aspoň nedostatok času alebo ľudí - ale nie. Nič - len vyhrážky a žaloby. A kopanie okolo seba kto za to môže ako malé decko, tak ako vy - tu hľadáte vinníka tam kde nie je. Hľadajte a dožadujte sa pravdy a dôkazov, tak na jednej i druhej strane.


Hosť

#113 Re: Pani Pirosikova

2014-01-09 07:53:26

#96: Ignác -

je jedina, ktora sa tych deti zastava

tie rodiny by to bez dobrych pravnikov nevybojovali, nerozumiete?

Viete preco Ivana Boorova nebola uznana za vhodnu sama vychovavat svoje deti? Viete to a zda sa vam to normalne?

Dovody socialnych pracovnikov su velakrat pochybne, posudky vykonstruovane, sudcovia maju na haku, odklepnu a je koniec! Ved v UK mozu ist obcania do basy za to, ze proti takymto postupom protestuju, je to chory system