Za dobro šalianskeho futbalu!
Táto diskusná téma bola automaticky vytvorená k petícií Za dobro šalianskeho futbalu!.
|
sunar |
#12015-01-23 10:22mate vobec v sali nejaky stadion? |
|
| |
|
Marek |
#2 Re:2015-01-25 14:46Áno máme. A k tomu aj dve ihriská jedno s umelou trávou a druhé trávnaté a s osvetlením. S kapacitou cca 8.000 ľudí ... |
|
| |
|
sunar |
#3 Re: Re:2015-01-26 06:47Hmm, to nie je najhorsie. |
|
| |
|
optimista |
#42015-01-26 17:49Môžete byť "spokojní", údajne od pondelka je staré vedenie späť. Dúfam že ich to nakopne a zbadajú konečne, že v klube majú okrem mužov aj mládež. |
|
| |
|
jozo |
#5 Re: Re:2015-01-28 15:52ty už si asi dávno nebol na štadione keď tvrdíš že to druhé trávnaté má osvetlenie :D to bolo dané dole keď sa robila umelá tráva :D ;) a to sú 2 roky... |
|
| |
Tento príspevok bol odstránený jeho autorom (Show details)
2015-03-04 08:27- Date of removal: 2015-04-08
- Dôvod odstránenia:
|
Zmena sa nestane tým, že zostaneme ticho.
Autor tejto petície sa postavil a podnikol kroky. Spravíte to isté?
Iné petície, ktoré by vás mohli zaujímať
Poskytujeme zdarma hosting pre online petície. Vytvorte profesionálnu online petíciu použítím našej výkonnej služby. Naše petície sa v médiach spomínajú každý deň, teda vytvorenie petície je skvelý spôsob zviditelnenia na verejnosti aj pred ľudmi, ktorí robia rozhodnutia.