Petícia na zrušenie nástrojov psychiatrie na územi SR

Kontaktujte autora petície

Táto diskusná téma bola automaticky vytvorená k petícií Petícia na zrušenie nástrojov psychiatrie na územi SR.

Boleslava

#126

2016-10-16 21:36

Ďakujem autorom, že sa pustili do petície! Je veľmi potrebná, rada vám pomôžem. Psychiatria je týranie a prenasledovanie nevinných. Psychiatria mi zničila život, prišla som o zdravie, rodinu, všetko. Psychiatrická liecba nepomáha, nie je to liečbou. Praktiky psychiatrie sú odsudeniahodné a neľudské, ľudské práva nie sú rešpektované. Zmena je v záujme ľudí!


Hosť

#127

2016-11-17 16:28

Neviem, či viete, ale po celom svete vznikol odpor voči psychiatrii. V USA v štáte California zakázali podávať psychofarmaká deťom do 15 rokov. Množstvo psychiatrov bolo uväznených za porušovanie ľudských práv. Na prevenciu Vám odporúčam naštudovať si stránky www.cchr.sk, kde sa môžete dočítať viac o tom, čo robí psychiatria a ochrániť sa pred jej agresívnmi postupmi. Nenechajte sa tam doviesť ani psychológiou, s ktorou sú spojení, ani všeobecnými lekármi, ktorí posielajú ľudí na psychiatriu alebo k psychológovi keď nedokážu pomôcť so psychosomatickými chorobami. Psychiatria je obrovský podvod robení vďaka nevedomosti ľudí o nej. Psyché je duša, soma je telo a oni psyché popierajú a hovoria o nás, že máme psychickú a fyzickú podstatu zhodnú so zvieratami, a preto nás môžu zabíjať ako zvieratá. To je ich zvrátená filozofia. 


Hosť

#128

2016-11-18 05:17

Myslím si ,že táto petícia je správna . Treba hľadať príčiny ochorenia ľudí a nie utlmovať liekmi ich následky .

Hosť

#129 Re: Re: Re: Re:

2016-12-29 10:24

Mino

#130 Re:

2016-12-29 10:26

tom

#131 Re: Video

2017-04-22 08:08

#36: - Video  

To video je chranene heslom, mas heslo ?

Hary

#132 Re:

2017-05-05 19:17

#47: -  

 


Hosť

#133 Re: Re:

2017-06-01 14:36

#100: Charlie - Re:  

 fúúúúj scientológia!!!! a teraz si zo mňa vy kurvy urobte štvanú zver

Boleslava - odpoveď.

#134 Re:

2017-06-11 20:13

#126: Boleslava -  

Máte pravdu. Psychiatria ničí rodiny a poškodzuje celkovo spoločnosť. Ďakujeme, že ste, a vidíte veci reálne.  

Z pod vplyvu psychiatrických drog je možné sa dostať. Viac je napísané v knihe: http://theroadback.org/s1.htm

Taktiež sa môžete chrániť prostredníctvom listím uvedených na stránke www.cchr.sk. 

Psychiatrická doba čoskoro prestane. Šírte prosím ďalej túto petíciu. 

 


Hosť

#135 Re: Re: Re: lulu

2017-08-18 18:05

#26: host - Re: Re:  

 Si predstavte ze ja som mala tazku depresiu a priserne som bola unavena  a prave elektrosoky mi vyrazne pomohli k tomu aby som bola veselsia,a mala viacej energie.


Hosť

#136 Re: Re: Re: Re: lulu

2017-08-20 06:24

#135: - Re: Re: Re: lulu 

Popíšte prosím Viac ako Vám pomohli elektrošoky v tom, že už nie ste depresívna a unavená. Čo ešte iné Vám dali? Elektrický tok púšťaný do mozgu navždy spáli mozgové bunky. Počas tohto úkonu je človek pod vplyvom drog a droga silno tlmí myslenie a vytvára závislosť a halucinácie. Okrem toho je v tej chvíli prítomná bolesť mozgu, ktorá sa prenáša do tela a všetko, čo bolo v tej chvíli vypovedané druhými pôsobi ako hypnóza.   


Hosť

#137 Re: Re: Re: Re: Re: lulu

2017-10-13 06:05

#136: - Re: Re: Re: Re: lulu 

 Protestný pochod proti nástrojom psychiatrie 10.10.2017 v Berlíne https://www.youtube.com/watch?v=ikFUC2FJ0ew&feature=youtu.be

Evelin

#138 Re:

2017-11-29 07:56

#29: -  

 

Bozena

#139 Re: Re: Re:

2018-01-18 17:11

#37: Boubik - Re: Re:  

Dakujem velmi za tento komentar. Tiez som psychiatricky pacient a tazko sa mi citaju komentare podporujuce strach a odpor voci psychiatrom. Prave kvoli takemu strachu a stigmatizacii mi trvalo dlhe roky kym mi bola diagnostikovana choroba (OCD - obsedantno-kompulzivna porucha), ktorou trpim od detstva. Vdaka liekom sa prvykrat citim ako skutocna JA, dokazem prezivat aj radost namiesto neustalej uzkosti, som slobodna v rozhodovani a nie riadena chorobou.

Hospitalizovana som vsak nikdy nebola, takze uznavam ze osobna skusenost moze byt rozna na zaklade mnohych faktorov, jednym z nich je naozaj aj pristup lekara a kontroverzne praktiky ako napriklad spominane elektrosoky.

Na druhej strane si myslim, ze "zrusenie celej psychiatrie" by bolo prave takym nelogickým krokom, aky uvadza prirovnanie v komentári #26 (citovany dole), pricom ruka v tomto pripade predstavuje odbor psychiatrie v ulohe nastroja a ekzem je poruchou tohto nastroja, ktora nam brani v jeho plnohodnotnom pouzivani. Poskodeny nastroj mozeme vyhodit a ostaneme tak bez nastroja, alebo ho mozeme opravit, zistit co poruchu sposobilo a poucit sa z chyb.

#26 Re: Re:

"To je ako prisť ku kožnemu s ekzémom na pravej ruke, kožný vám ruku amputuje a povie už som vám vyliečil ekzém. Už žiadny ekzém nemáte. A aby sa nepovedalo, tak tú ruku vám lekár amputuje pod narkózou a pod odborným dohľadom. Samozrejme zdravotná poisťovňa zákrok preplatí, vy možno dostanete aj invalidný dôchodok. Ale čo je dôležité: Už nikdy žiadny ekzém na pravej ruke nedostanete."

Pekny den.

B.


Hosť

#140 Re: Video

2018-02-01 02:03

#36: - Video  

Pre istotu vymazane video


Hosť

#141 Re: Re: Re:

2018-03-15 21:38

#26: host - Re: Re:  

V sučanoch je skutočne peklo

Vita

#142 Pozor psychiatria na Slovensku chystá do 10 rokov zvýšiť počet psychiatrov

2018-03-26 09:17

Šírte ďalej petíciu na zrušenie nástrojov psychiatrie hlavne medzi študentov medicíny. Psychiatria na Slovensku chystá do 10 rokov zvýšiť počet psychiatrov. https://www.youtube.com/watch?v=7qrG_6Ii8q8&t=9s

Pozrite si video psychiatria - pomoc alebo hrozba. 

https://www.youtube.com/watch?v=7qrG_6Ii8q8&t=9s 

Vita

#143 Re: Re: Re: Re: V PL Sučany už druhý rok nedávajú ECT, ale stále to je peklo

2018-03-26 09:19

#141: - Re: Re: Re:  

Áno. Psychiatria v Sučanoc mrzačí ľudí. Hláste podnety na vyšetrovanie psychiatrie na www.cchr.sk

Anton Smatanik

#144 neverim tomu, ze autorka skutocne rozumie tomu, o com pise

2018-08-24 21:10

Poznam viacero ludi, ktori boli na psychiatrii, niektori z nich clenovia mojej rodiny. Z tejto skupinky kazdemu psychiatria viac ci menej pomohla. Alkoholizmus, nasledky dopravnej nehody, psychicke zrutenie z dovodov, za ktore si vacsinou mohli sami.

Je predsa jasne, ze tak tazke pripady, ktore koncia na psychiatrii je extremne zlozite riesit a nie vzdy dojde k zlepseniu zdravotneho stavu. Nie vzdy, avsak pomerne casto aj ked v malej miere.

Je taktiez zrejme, ze lieciva a rozne zakroky budu mat vzdy vedlajsie ucinky. Vsetko ma vedlajsie ucinky, ide predsa len o nazov, o kategoriu, proste ucinky, ktore si nezelame. Vedlajsie ucinky ma aj jedenie bieleho chleba. Kedze ide o silne lieky, ktore musia psychiatricky osetrovani jedinci uzivat, tie vedlajsie ucinky su znacne.

Mnohi ludia nedokazu fungovat bez antidepresiv a nie su to jedinci, ktori nevedia co od dobroty a neriesia svoje problemy. Proste sa narodili s poskodenim mozgu a bez tychto liekov nedokazu zit plnohodnotny zivot.

Cize zavrite vsetky klinky, vyhodte lekarov a sestricky, zavrite oddelenia, spalte knihy a mozte rovno tych ludi pustit medzi beznu spolocnost, nech psychiatricky zasiahnuty jedinec funguje medzi normalnymi ludmi. To este len uvidite co sa potom zacne diat.

Skor by ste sa mali zamerat na zlepsenie psychiatrie, konstruktivne a zmysluplne kroky a nie konspirovat proti nej ako celku. Aj tak podobny krok ako z rise konspiracnych webov nema ziadnu sancu na uspech...

Sally Bork

#145 Re:

2018-09-16 20:04

#126: Boleslava -  

Presne tak, poznám...


Hosť

#146 Re:

2018-11-17 12:27

Smrť elktrosokmi

#147 Re:

2019-06-22 17:43

#65: -  

Vám načisto hrabe . Práca chvatna malo platná . Nástroj likvidácie a mrzacenia ľudí . Psychiatrom by som dal šoky  nech zažijú to čo pacienti a potom nech aplikujú na pacientoch . Fuj hnus . Smrť 

Dementoza

#148 Re: Re: Re:

2019-12-15 19:30

Ivana

#149 ZAKÁZAŤ ELEKTOROŠOKY!!!

2020-04-07 19:19

V Slovinsku a Luxembursku sa ECT vôbec nepoužíva, zakázali ju aj v niektorých kantónoch Švajčiarska. Aplikácii tejto liečby sa navyše vyhýba aj väčšina talianskych, ruských a belgických psychiatrov. Inde je aspoň limitovaná vekom – v Kalifornii ju možno použiť len pri pacientoch starších ako 12 rokov, v Brazílii od 16 a v Indii až od 18 rokov.


Hosť

#150 Re:

2020-10-03 10:50

#28: -  

tak to je