Petícia na zrušenie nástrojov psychiatrie na územi SR

Týmto žiadame pána prezidenta, vládu a poslancov NR SR o začatie vyšetrovania používania nástrojov psychiatrie na území SR a ich následné zastavenie, z dôvodu, že lieky, ktoré používa psychiatria majú nežiadúce účinky smrť. Taktiež z dôvodu, že používanie elektrických šokov, klietok je nehumánne. Žiadame prešetriť aj oblasť porušovania ľudských práv tejto oblasti a oboznámenie sa s dôvodmi, prečo v Taliansku zatvorili v roku 2011 posledné 3 psychiatrické ústavy, prečo Švajčiarska vláda dala pod zákon liek Ritalin, preštudovali si vyhlásenie prezidenta asociácie nemeckej psychiatrie z roku 2011, ktorý uviedol, že HOLOCAUST v II svetovej vojne bol ich projektom a ospravedlnil sa obetiam, preštudovali si činnosť a výsledky práce Medzinárodnej organizácie za ľudské práva (CCHR), ktorá pracuje od roku 1969 na humanizácii a ochrane ľudských práv poškodených obetí psychiatriou po celom svete.      


Bc. Svetlana Mullerová    Kontaktujte autora petície

Podpísať túto petíciu

Svojim podpisom oprávňujem Bc. Svetlana Mullerová na odovzdanie informácií, ktoré poskytnem v tomto formulári, tým, ktorí majú v tejto oblasti právomoci.


ALEBO

Dostanete e-mail s odkazom na potvrdenie vášho podpisu. Ak chcete dostávať naše maily, prosím, pridajte si info@peticie.com do svojho adresára alebo do zoznamu bezpečných odosielateľov.

Upozorňujeme, že svoj podpis nemôžete potvrdiť odpoveďou na tento e-mail.
Platená reklama

Túto petíciu budeme propagovať pred 3000 ľuďmi.

Dozvedieť sa viac...