Petícia proti zavedeniu daňových licencií, tzv. „dane zo straty“

MiroK

#251 Hlúposť na "entú"

2014-11-18 18:25

Je to holý nezmysel. Sám mám malú s.r.o. a som dobrovoľným platcom DPH. Moja firma naozaj nevykazuje vôbec zisk pretože sa tomu venujem okrajovo ale po novom musím zaplatiť štátu 960 € za nič! Táto republika je neskutočná a Kažimír je len blbý darmožráč a kľudne by som mu to pvoedal aj do tváre !! Likviduje malých podnikateľov aj keď som svojím úžasným šéfom pánom Ficom tárajú dve na tri o tom ako práve takýchto podnikateľov treba podporovať a vytvárať im vhodné podnikateľské prostredie a asi aj práve preto sme niekde na chvoste v rámci EÚ pravda? Hanba tejto krajine.

sunar

#252 Re: Hlúposť na "entú"

2014-11-20 05:56

#251: MiroK - Hlúposť na "entú" 

 mas piect viac rohlikov moj


Hosť

#253 Re: Re: Hlúposť na "entú"

2014-11-24 10:02

#252: sunar - Re: Hlúposť na "entú" 

 este vela sunaru budes musiet vypit aby ti to zacalo rozmyslat - vsak ?


Hosť

#254 Re: ze kto je uzernik ?

2014-11-24 10:08

#248: - ze kto je uzernik ? 

ani nie ze uzernictvo - ale este presnejsie - jedna sa priamo o vypalnictvo (tzv DANOVE LICENCIE)

sunar

#255 Re: Re: Re: Hlúposť na "entú"

2014-11-24 14:39

#253: - Re: Re: Hlúposť na "entú" 

 ja nepijem sunar moj, ja pijem pifco a kolu, ty asi tankujes gumydzus ze


Hosť

#256

2014-12-02 21:03

V našom štáte v poslednej dobe nie je likvidačná iba daňová licencia, ale aj nespravodlivé pokuty a neprehľadné a zložité zákony v ktorých sa už nedokážu zorientovať ani sami daňoví úradníci, ktorí namiesto informovania dezinformujú.....takéto prostredie si nepamätám a to už mám niečo za sebou...

Hosť

#257

2014-12-07 19:35

Ako k plateniu danovej licencie príde ten podnikateľ resp. tá s.r.o - čka, ktorý (á) chce podnikať pasívne t.j. popri svojej hlavnej činnosti, ktorá ho uživí a s.r.o - čku má len na vylepšenie svojej ALMUŽNY od svojho zamestnávateľa?!
Alebo si tvorcovia tejto neprajnej dane vypočítali,že im títo podnikatelia takýmto spôsobom zaplatia sociálne dávky cigánom a dlhodobo nezamestnaným? Sme to v tomto štáte dobačovali, ked nám nadalej mladí komunisti - neprajníci strpčujú život a hádžu polená pod nohy.Čo keby sa tieto hlavy marxistické zamysleli nad tým aké sú neskutočne nízke platy bežnej pracujúcej populácie? Marxisti neberte si na svoje plecia zbytočne veľa starostí. Nechajte aj ľudí samotných nech sa učia ako sa môžu uživiť. Alebo je vašou úlohou zlikvidovať podnikateľov, každý občan bude dostávať bud sociálne dávky alebo zamestnaný občan zasa minimálnu mzdu a vy sa potom budete starať o ľudí ako majiteľ o svoje poslušné domáce zviera - 1až 2 krát za den nakrmiť, toť vsjo?

 


Hosť

#258

2014-12-10 11:07

Len chorá hlava mohla prísť na takýto blud !!!!!! No načo máme podnikať ? To vážne je podnikanie vyvíjanie činnosti za účelom dosiahnutia zisku ? No načo sa máme trápiť keď sa dostanem do straty a miesto podpory od štátu aby sme zamestnávali ľudí aj naďalej v ťažkostiach nás štát ešte ZDERIE...................a za toto ešte berie minister mzdu ? PSYCHO.......... VOLÁM PO ZMENE !

Hosť

#259

2015-01-18 08:01

škoda,že som to našla až teraz
Denisaluckova

#260

2018-10-28 12:11

I mě se určité pasáže této petice nepozdávají. Jako např. 4. odstavec mi přijde trošku v rozporu.Doporučuji se s někým o tom poradit, aby to doladilo detaily, které věřím, že odrazjí některé lidi. Někomu to vadit ale nemusí. Pro více podpisů bych to zvážila. Já jsem ale pro, a tak podepisuji. 


Hosť

#261

2019-12-04 08:43