Petícia proti zavedeniu daňových licencií, tzv. „dane zo straty“


Hosť

#201

2013-12-22 12:26

Nedajme sa zdierať skorumpovanými politikmi, prisluhovačmi finančných skupín!

Hosť

#202

2013-12-23 15:33

Dufam .ze im to neprejde ak ano pojdem podnikat zo Slovenska pan Fico sa urcite potesi dalsim piatym nezamestnanim ktory vzniknu konkurzom mojej spolocnosti. Myslim ze cel eu a zvratena politika socialnych vlad je dalsim holokaustom europe. Naozaj sme unaveny mi mladi podnikatelia chrbtica ekonomiky ako ho orievala na aktivnych ludi Teacherova, do tejto krajiny mam porodit svoje deti? Mam podnikat v krajine kde ma likviduju ako snaziveho

podpodnikatela? Nikdy som nebrala od statu podporu ani som nebola nezamestnana nepomohol mi v nicom tento stat a vlada ale jebu sa do vzetkeho od mojho biznisu az po to ako a kde ma. Deti posledny zakon o ochrane deti ma najviac vytocil az tak z som sa rozhodla ze nase deti bdu vyrastat v inej krajine slovaci si zasluzia vypit vsetky istoty smeru a dufam ze ich smer rozhodnutia natolko dostanu na dno ze vyhodia telku z okna zacnu mysliet hlavou a pojdu v masach na hrad ak tu este nekto dovtedy budemam ppocit ze slovaci zabudli na zlociny komunizmu a doba kedy uz nebude moct obcan prekrocit hranice bezpecne sa opet blizi alebo si vseci myslite ze ficovedlhy zaplatia obcania na socialne podpore?


Hosť

#203

2013-12-27 09:02

Politici sú horšia diagnóza ako rakovina. Nekontrolovaná rakovina Vás zožerie za jeden rok a máte pokoj. Nekontrolovaní politici Vás zožierajú postupne od roku 1989 a nechávajú Vás trpieť už 23 rokov. Zdá sa, že tá obávaná rakovina je humannejšia ako tie politické hovädá, ktoré sú tvorené ešte väčšimi hovädami a to finančnou oligarchiou. Bolo by potrebné raz a navždy im vykrútiť krk a použiť ich do asfaltu na diaľnice.

pred niekoľkými sekundami · Páči sa mi to

Hosť

#204 Re:

2014-01-02 19:49

#203: -

uplne suhlasim

viem čítať a porozumieť obsahu čítaného textu

#205 Re: Fickolandovo

2014-01-06 12:01

#39: #26 - Fickolandovo

K čipovaniu zvierat len toľko, že médiá spustili o tom veľkú kampaň a opierali sa o neoverené tvrdenia niekoho, komu záležalo na šírení dezinformácií. V zákone, ktorý tieto fámy spomínali je iba jednio jediné slovo v ktorom je reťazec "čip" a nie je v tomto zákone nič písané o povinnosti začipovať každú jednu mačku ako to tvrdili médiá. Stačilo si prečítať verejne dostupný text tohto zákona a prečítať si ho tak, aby ho čítajúci aj porozumel... Nuž ale ľudia, ktorí čítajú iba bulvár už čítať s porozumením čítaného textu majú problém...

 

Howgh!

občan SR

#206 Re: Veľmi nešťastné opatrenie

2014-01-08 07:08

#5: Tomáš Meravý, SDKÚ-DS - Veľmi nešťastné opatrenie 

 Osobne to vnímam ako snahu o výpalníctvo, ako to už bolo povedané. Je síce veľmi pekné o tom hovoriť a s Vaším názorom možno pri použití zdravého rozumu len súhlasiť, ale prečo je na Slovensku stále ticho. Kde sa vytratila opozícia, kde je vedený férový politický boj. U nás je len ticho. Preto mám pocit, že keď by prišiel návrh na zavedenie aj trestu smrti, lebo je to zo strany východu normálne, tak aj toto prejde bez ničoho. Je potrebné spojiť jednotlivé opozičné strany a vyburcovať slovenský národ ubitý vysokou nezamestnanosťou, nízkymi príjmami, neschopnosťou dostať dôstojnú zdravotnú starostlivosť, potrebné vzdelanie a vytvoriť jednu veľkú alternatívu voči autokratizmu a diktatúre, ktorá sa pomaly vkráda späť.


Hosť

#207 Re:

2014-01-09 13:53

#13: -

presne tak..cielená likvidácia pracujúcich, živnostníkov, občanov, národa ...len aby sa ONI mali dobre !


Hosť

#208

2014-01-10 07:01

je to zjavná snaha zdieraľ najchudobnejších

Hosť

#209

2014-01-12 15:57

online peticie su tak ci tak pravne neplatne...

http://www.attelier.sk/online-peticie-podpisujeme-sa-zbytocne/

Hosť

#210 Re:

2014-01-12 19:28

#209: -

Každé vyjadrenie názoru a presadzovanie správnych vecí má zmysel.

IBM

#211 Kapitalizmus na slovenský spôsob - firmy trvale v strate.

2014-01-13 12:50

Som nadpriemerne platený spokojný zamestnanec VŠ technického oboru zahraničnej spoločnosti na Slovensku a musím sa jedine smiať nad plačom, ktorí tu prezentujú páni chudobní podnikatelia, ktorí pravdepodobne žijú len o vode a chlebe. Veď robiť zo seba chudáka je taký slovenský folklór. Inak je veľkou pravdou, že zo sluhu je najhorší pán, čo platí hlavne na Slovensku, kde každý buran robí zo seba pána podnikateľa. Keď som si hľadal zamestnanie u slovenských firiem, každý ušmudlaný slovenský podnikateľ si myslel, že mu budem robiť za minimálnu mzdu 24 hodín denne, prípadne mi ešte bude dávať 30 - 50% na ruku a bude na mňa pozerať ako na psa, ktorého živí. Honosné domy, drahé autá, dovolenky a pán podnikateľ tvrdí, že je chudobný ako kostolná myš lebo žije zo 400€ a nemá na dane. Samá zlodejina a podvody.
Keď sa tu mnohí oháňate silnými slovami, že pôjdete podnikať do Rakúska, prípadne Nemecka, tak pri spôsobe podnikania aký prezentujete tu, skončíte v uvedených krajinách po niekoľkých mesiacoch vo väzení, lebo tam majú takýchto vychcánkov už prečítaných. Využívajte radšej slovenský bordel, kde môže mať 60% firiem trvalú stratu a ešte sa verejná mienka uberá cestou, že je to vlastne v poriadku. Veď ľuďom stačí povedať, že kradnú len politici a 99% celého národa sú anjeli. Ak sa uvedie, že daňové úniky predstavujú 2 miliardy €, tak to asi spôsobili bezdomovci. U Slovákov je postoj k podvodom a zlodejine v rovine - som proti, lebo nemôžem kradnúť aj ja. Ak sa však vyskytne príležitosť obohatiť sa, prípadne na korupciu okamžite sa zabúda na zásady a hrabe všetkými desiatimi.
Hlavne prosím Vás páni podnikatelia, vo svojom vlastnom záujme nevyzývajte na revolúciu, lebo prvými obeťami tejto revolúcie by ste boli Vy. Čo myslíte, ak sa pohnú masy nespokojných ľudí ktorých platíte ako žobrákov, kam bude smerovať ich hnev? No hlavne budú vidieť zlého pána podnikateľa, ktorý si žije nad pomery, zatiaľ čo oni hladujú.

Hosť

#212 Štefanec navrhuje zrušiť daňové licencie: Je to len byrokracia a problémy pre malé podniky!

2014-01-14 19:38

Štefanec navrhuje zrušiť daňové licencie: Je to len byrokracia a problémy pre malé podniky!
http://www.cas.sk/clanok/270040/stefanec-navrhuje-zrusit-danove-licencie-je-to-len-byrokracia-a-problemy-pre-male-podniky.html

Hosť

#213

2014-01-15 14:32

My občania tejto republiky sme volili túto vládu ktorá má pracovať pre nás, občanov. Preto navrhujeme aby celá vláda poberala minimálnu mzdu, ten kto nepríde do práce bude prepustený, čas na obednú prestávku 30 min. Cena v parlamentnom bufete sa upravia na reálne ako v obchodoch...Pridajte svoje návrhy.
Chocholoušek

#214 Re:

2014-01-15 16:16

#213: -

Ja som občan tejto republiky, ktorý túto vládu nevolil, no napriek tomu by ma ani vo sne nenapadlo navrhovať také do neba volajúce idiotiny, aby celá vláda pracovala za minimálnu mzdu. To už fakt musí byť rozmýšľanie na úrovni dážďovky.

Pridávam svoj návrh - pozbaviť Vás svojprávnosti.


Hosť

#215

2014-01-15 20:29

Nič viac štát nezíska, zničí podnikateľov, zvýši nezamestnanosť a tí čo štát oberajú o dane sú tí najbohatší , tím je jedno že zaplatia licenciu, ale kde má na to vziať normálny človek ktorí 20 rokov podniká a len platí štátu a má holú riť! A tí čo dlhujú majú drahé autá, kámošov tam kde treba čo všetko zariadia! Republika o birokracii a podvodoch na ľuďoch!!!!!

Hosť

#216

2014-01-17 14:16

preco maju mensie firmy platit viac ako tie vacsie !!!

napr. 2880 euro z obratu 500 000 euro je cca 0,6 %

mala s.r.o (napr. jednoosobova) s obratom napr. 15 000 euro ak zaplati 480 euro (nedajboze 960 euro) - je to uz viac ako 3 % !!! (teda takmer 6 x viac !!!)

absolutne nechapem preco teda nezavedu radsej rovno napr. 1 % dan z obratu - teda ak, tak rovnake pravidla pre vsetkych !!! (pripadne napr. ze maximalne 2880 euro a odpocitatelna podobne ako danova licencia) nehovoriac o tom, ze toto by ihned rovno riesilo mnoho spominacych neduhov:

- s.r.o s nulovym obratom (ked uz niekto raz investoval do s.r.o, nemusel by ju teraz uplne zbytocne a este drahsie rusit)

- ked dane, tak predsa skor od firiem kde sa peniiaze aj otacaju (firma s mikro obratom asi tazko uplatni nejaku tzv "danovu optimalizaciu")

- firmy si prestanu spekulativne fakturovat medzi sebou ... (kazda zbytocna faktura = hned 1 % pre stat !) atd, atd ...

jednoducho pytat od firmy, ktorej sa nedari (teda nema obrat !!!, alebo len minimalny !!!) to moze napadnut len kapitalistickeho idiota !!!

2014

#217 Výzva SOS

2014-01-19 02:53

Duní Dunaj a kokotina za kokotinou sa valí ...
A občania, čakajte, kým vás voda úplne pohltí.
Alebo radšej podpíšte Výzvu slobodných občanov
Slovenska (SOS) !!! Ďakujem.
Kx

#218 Re: Kapitalizmus na slovenský spôsob - firmy trvale v strate.

2014-01-30 06:00

#211: IBM - Kapitalizmus na slovenský spôsob - firmy trvale v strate.

Iba krátko. Taký múdry a ešte nie je riaditeľ v zahraničnej spoločnosti ani minister . Ale iste bude.


Hosť

#219

2014-02-01 20:25

Zbytočnosť

Hosť

#220

2014-02-02 12:40

Na podvody bohatých zase doplatia malí a poctiví podnikatelia, ktorí zamestnávajú minimálne seba a tým odbremeňujú štát.
Dodo

#221

2014-02-04 11:59

Podnikám od 1990,ale čo sa tu teraz deje? Za posledné roky sa vláda snaží úplne
zrušiť malých a stredných podnikateľov svojimi neodbornými zásahmi do ekonomiky.A pritom stačilo by sa pozrieť kto najviac prispieva, aj v tomto skorumpovanom čase, do štátnej pokladne ("Dlžníci.sk").Často počúvame z úst našich predstaviteľov o výbere DPH, ako podnikatelia kradnú
ale ešte som nepočul ani jednu pripomienku o pladbe DPH z neuhradených faktur a o likvidácii
s.r.o.čiek cez bielych koňov, ktoré sťahujú na dno ďalšie firmy.A majitelia týchto s.r.o.čiek sa nám rehocú s pomocou štátu do tváre. Toto akoby štat vobec nezaujímalo.Asi to niekomu náramne vyhovuje.

Hosť

#222

2014-02-04 13:35

Myslím, že pretiekla posledná kvapka týmto nezmysleným daňovým zaťažením. Ľudia by sa mali konečne zobudiť a nedopustiť, aby sa zo Slovenska
stala v pravom slova zmysle najchudobnejšia kranina v EU - čo si myslím, že už aj je. Za chvíľu všetci malý slovenskí podnikatelia budú na kolenách.

Hosť

#223

2014-02-05 13:39

Je to banda zlodejov už rozpredali republiku nemaju z čoho brať.Zlodeji.

Tento príspevok bol odstránený jeho autorom (Show details)

2014-02-05 19:28


Tento príspevok bol odstránený jeho autorom (Show details)

2014-02-05 19:31