Petícia na zvysenie rodicovského prispevku pre rodicov

Kontaktujte autora petície

Táto diskusná téma bola automaticky vytvorená k petícií Petícia na zvysenie rodicovského prispevku pre rodicov.

Maminky

#101

2015-06-18 21:11


• To je kktko
48 min. • Páči sa mi to


• A za dalsie jasle boli zdarma!!!!
48 min. • Páči sa mi to


• Kkt!!!
Nech skusi on vyzit z 223€ na mesiac...kolko toho treba na dieta! A este musite aj z niecoho zit! Ochh kkt! Az sa mi tlak dvihol
48 min. • Páči sa mi to • 1


• Podla mna nejde ani o to kolko dostavaju matky prispevok ale skor tento clovek velmi hlboko nenavidi deti ; asi on/ ona trpeli nedostatkom lasky v detstve tolka zatrpknutost ja zelam tomu dotycnemu aby nasiel v sebe pokoru
47 min. • Páči sa mi to • 4


• Tých 380€ žiadajú matky v petícií ako minimálnu mzdu, ale aj tak sú jeho výpčty blbé, keď sa rod. príspevok dáva na jedno dieťa nie na 3 deti.
47 min. • Páči sa mi to • 1


Maminky

#102

2015-06-18 21:12

Ja mam cca 190€...no za 380€ by som bola aj 4x na rodicaku...dobry kkt
45 min. • Páči sa mi to • 3

• No, moje ziaci raz boli na praxe v Holandsku, kde matky sú doma s detmi 2 mesiace potom sa musia vratit do roboty, a deti idú do jasličky. Naše chudere žiaci iba kukali, aké nevychované, sprosté ( prepáčením) koko..i a pi.e sú holandské tinedzeri. Nikto s o nich nestará, nedostanú normalne jest, nemaju ziadne hranice a ziadny rezim. A tuším to neni iba v Holandsku...A ja už to chapem, čo môžeme čakat od tych detí, ktorích vychovali všeliaké vychovavatelky a necitili matersku lasku. Kto pise takéto, čo Tinka citovala, nevie, co znamena prava materska laska a co znamena byt doma s dietatom, ked ti nikto nepodpise dovolenku ani na 2 hodiny, nie ze na 2 tyzdne. byt matkou je 24 hodinova sluzba na cely zivot..na to nestaci ani 13 680€.
48 min. • Už sa mi to nepáči • 3



Martina

#103 .....k peticii......

2015-06-18 21:13

Som mamicka dvoch chlapcov......samozivitelka a bez alimentu....je tazke vyzit s prispevky od statu ako je rodico.prisp. bo pridavok na dieta....na ine nemam narok bo mi ma 247€ na cely mesiac pre 3 lidi stacit......tak chodim do roboty a materskou si nemozem uzivat plnymi dousky......

Maminky

#104

2015-06-18 21:13

• Prajem mu aby sa niekedy dozil potomka...
47 min. • Páči sa mi to • 1


• Dotyčnému by som dala rodicak a rodinné a nech skúsi s toho vyžiť
47 min. • Už sa mi to nepáči • 3


Ja by som mu dala po hube akurát tak
44 min. • Páči sa mi to • 4


Hosť

#105 Re: jl

2015-06-18 21:15

#9: -  

 

Maminky

#106 reakcie na pana c.9

2015-06-18 21:15

• Prajem mu aby sa niekedy dozil potomka...
47 min. • Páči sa mi to • 1



Katka5566

#107

2015-06-18 21:16

A ty si odkial sa zamysli co sem pises.Ty bud fetujes alebo si na nejakych tabletkach.Nevadia ti tie rozkradnute peniaze v tomto state.Co kradnes s nimi ked mas nazor ako nepricetny.A kto teba robil potom dvaja homosexualy?Co s tebou nrbola matka na rodicaku...a este sa ta spytam ak nebudu zeny ktore sa ridne dokazu starat o deti rodit kto bude robit na tvoj dochodok?

Maminky

#108 reakcie na pana c.9

2015-06-18 21:16

• Viete mna vytaca nazor, ze v zahranici nie je ziadna zena tak dlho doma...nuz tak sa nato teda pozrime: ano za hranicami je bezne ze zeny uz po 6nedeli nastupuju do prace, lebo stat im viac neprispieva. Zamestnavatel zene vychadza maximalne v ustrety, ci uz je to tzv home offic, pripadne flexibilna pracovna doba, skrateny uvazok....nehovoriac o tom, ze firmy maju zriadene vlastne jasle. Dalsia vec je ze v zahranici takato zena dostane min.4 nasobny plat ako tu na svk, cize v pripade potreby nie je problem zaplatit si kvalitnu opatrovatelku. Dalsia vec, je rozdiel ked muz prinesie domov 500e a ked 5000e mesacne. To znamena, ze v zahranici zena s pokojom bud ostane doma ako dobrovolne nezamestnana, alebo sa teda vrati do prace a v pohode s takeho prijmu plati spominanu opatrovatelku. A teraz priklad s svk: muz prinesie domov 500 a zena dalsich povedzme 500e(nehovoriac o tom, ze zamestnavatel absolutne ignoruje fakt, ze zena je matkou). Z toho zaplati sukromne jasle cca 300e...takze ehmmm...myslim ze niet co dodat wink emoticon
45 min. • Páči sa mi to • 6

Maminky

#109 reakcie na pana c.9

2015-06-18 21:18

• Jemu potomka? Ubohe dieta...Dufam, ze nikdy nebude mat ani zenu.
45 min. • Páči sa mi to


• To je riadny blbec nlech pride michaloviec robyt za 320e a stoho nech zaplati 160e za skolku+ 25e za stravu a cou zostane
44 min. • Páči sa mi to


• o neho sa mama asi starala iba 1 rok a šupla ho do jaslí....
43 min. • Už sa mi to nepáči • 1


Hosť

#110

2015-06-18 21:18

Podpisane!

Hosť

#111

2015-06-18 21:19

Lebo som sama matkou na rodičovskej dovolenke a je ťažko vyžiť z takého príspevku.
Maminky

#112 reakcie na pana c.9

2015-06-18 21:19

• Celé zle ani nebravte malého mi do škôlky nezobrali na budúci rok lebo nedostatok miesta A teraz čakáme druhé takže budem živiť dve deti Z jedného rodicaku celé zle A mamičkám čo majú dvojčatá fakt nezávidím uživiť to Z takého malého príspevku A potom že pôrodnosť klesá A prečo lebo z tych peňazí sa nedá vyžiť preto
42 min. • Páči sa mi to


• Toto moze napisat len ubohy chuak ktory zavidi matkam posratych 200 € nech on zije s 200€ cely mesiac,nech kupuje plienky,mlieko,oblecko,jedlo,a zaplati si byvanie,chcela by som vidiet ako by to poriesil demet zavistlivy ,fuj ze ho hamba nefacka za taketo reci :
41 min. • Páči sa mi to


• radsej priat ako nepriat :)nech ma 2/dvojcata kupuje mlieka plienky,hypoteka.a.on bez prace
41 min. • Páči sa mi to

mima

#113 Re: Re:

2015-06-18 21:20

#70: - Re:  

 Ty vole to je jaky pako... ze luxus... kreten... este ze nenapisal parchanti to by sem byla nasrata radna... asi nema deti ked tk pise alebo je retard

Maminky

#114 reakcie na pana c.9

2015-06-18 21:20

• To je skus dobreho zakomplexovaneho bezdetneho kkt...ano v inych krajinach maju kratsiu mater.dovolenku ale ake peniaze poberaju...sak oni nemaju 203 ....sak mi mame zobracinku oproti nim
39 min. • Páči sa mi to • 2

tak toto je riadne zakomplexovany chudak,ktoreho asi nikto nechce a o detoch moze len snivat,,moj chlap by ho roztrhol v zuboch za takeho nazory a to je chlap
39 min. • Páči sa mi to • 1


• Zeny netreba mu nadávať ved on je vlastne chudáčik troska premotivovany ... Treba priať len dobro a dobro sa nám vráti Jemu nie
39 min. • Páči sa mi to • 3

Maminky

#115 reakcie na pana c.9

2015-06-18 21:22

• Inac este mi napadlo, ze by bolo dobre sa pana opytat ze kto mu bude robit na dochodok.... wink emoticon
38 min. • Páči sa mi to


• o neho sa matka asi nestarala vobec
38 min. • Páči sa mi to


• Ja by som ho zavesil za gule do prievanu...A nech si to vyskúša chudáčik...zbožňujem takých ľudí
37 min. • Páči sa mi to


• Ale to že treba platiť nájom, jedlo, ošatenie nie len pre dieťa... kkt jeden, jeho foter si ho mal utriet do vreckovky... Mám najradšej takýchto chujov... Waaaaa... Kedysi dal stať rodinám robotu, byty... kkt pridrbany... Pardon za nadávky ale vtáka by som mu odrezala...
36 min. • Páči sa mi to • 3

Maminky

#116 reakcie na pana c.9

2015-06-18 21:23

• budeme proste dufat, ze sa dochodku nedozije a ze nase deti na neho nebudu mussiet robit grin emoticon
36 min. • Páči sa mi to • 1


• uboziak
35 min. • Páči sa mi to



Maminky

#117 reakcie na pana c.9

2015-06-18 21:25

• decko strčiť po roku niekam na vychovu a bude z noho taky brzcitny debil ako autor tohto članku
36 min. • Už sa mi to nepáči • 4


• Kus debila to napisalo co ine tomu dodat... Nech si to vyskusa a potom nech neco pise .... A to nerikam ked este treba okrem potrbnich veci co deti potrebuju sa stane to ze potrbujete na lieky ci nebodaj na nemocnicu....alebo pre cloveka ktori vas dovezie do nemocnice pretoze sanitky neni a ajtak vam lekar na pohotovosti povie ajtak bi ste si mali zaopstarat odvoz niekym nakolko v tej sanitke je zima a dojde asi tak za 2hod..... Nech sa paci nech si to ta osoba viskusa proste vsetko za niakych 200€ zhruba a potom nech napise.... Ci to zvladol kupit pre dieta a seba a poplatyt co ma.... No neznasam takych mudrcu.....az mi je zle ako som sa rozculila....
36 min. • Páči sa mi to

Maminky

#118 reakcie na pana c.9

2015-06-18 21:27

šak ale pan prezident povedal že mame moralnu zodpovednosť voči igrantom, tak čo tam po matkach že nemaju čo s prepačenim ž...ať, lebo tie smeti čo nam štat dava investuju do svojich deti, ktore raz budu žiť v tejto krajine, aha, potom to už bude ok, však ich vychovalai zadara a to je bohovsky obchod, prve čo poviem svojej dcere aby z tadeto pratala, tam, kde sa bude dať žiť, lebo už to vidim tak, že platiť jej budem všetko. potom nech mi niekto povie, že vyjedla tuto republiku
35 min. • Páči sa mi to • 1

• To co si dovoluje chrapun jeden!!!....by som rada vedela kolko ma rokov, aky ma plat a kolko odvadza statu na daniach....ja som makala 18 rokov a mesacne som za posledne roky davala dane tomuto statu 380e ...za tych 18rokov som bola 4xPN....myslim si, ze som si na tu matersku aj na rodicak zarobila vopred a stat mi

vracia len to, co mi vzal.....nehovoriac o tom, ze mu vychovavam dalsieho platcu dani....Si mysli ze na materskej su nejake chudery, co skocili do postele rovno od katedry?! Hovado
29 min. • Už sa mi to nepáči • 4

 

Maminky

#119 reakcie na pana c.9

2015-06-18 21:28

• Ako dokáže nejaký dement toto napísat???? gasp emoticon ako nechápem . . .
28 min. • Páči sa mi to • 1


• Juuj baby takto vecer ma.moze vytocit naozaj len chudak, ale presne ja mu prajem aspon trojcata s nejakou gestapackou co ho.da do laty a potom by som sa ho opytala ci si stoji za svojim nazorom, ale lutovala by som tie deti, lebo pocitam, ze by ich supol po sestonedeli do jasli a zenu vyhnal do roboty :)))) a k tomu vsetkemu by mohli v jeho zamestnani akurat prepustat a potom by videl ci je dost 223 € alebo dokonca aj tych 380 €
28 min. • Už sa mi to nepáči • 3


Hosť

#120

2015-06-18 21:28

Peticiu som podpisala z dovodu toho ze mam dve deticky a s 203 eur plus pridavky na deti sa neda vyzit platim aj najom ,maly chodi do skoly mesacne nam zostane 10eur co je na stravu malomtak by som sa potesila ak by tato peticia vysla a zvysili by dakujem
Maminky

#121 reakcie na pana c.9

2015-06-18 21:29

• Ja by som mu tie tri roky s dieťaťom dozicila A potom neviem či by takéto niečo vypustil z úst. ..Toto môže napísať, len arogantný chlap, ktorý myslí iba na seba čaje zakomplexovany. ..no chudák to je...
25 min. • Páči sa mi to • 1



• suhlasim s vami, som tu makala 20 rokov, dceru platim a zivim z toho, co som nasetrila. z toho co m i dava tento stat jej nemozem ani len zaplatit poriadnu rehabilitaciu anby z nej nebol kripel
25 min. • Páči sa mi to • 2

Tento príspevok bol odstránený jeho autorom (Show details)

2015-06-18 21:33



Hosť

#123

2015-06-18 21:48

zo sumy 203,20 sa nedá vyžiť..

Hosť

#124

2015-06-18 22:01

Pretoze zit z 200 eur je smiesne nestaci mi t ani pre maleho, kedze nekojim a nutrilon nieje najlacnejsi a ani plienky a kde je este zbytok veci.

Hosť

#125

2015-06-18 22:05

S manželom máme prvé dieťa. Keďže som pred otehotnenim pracovala len na smiesnej dohode za 100€, tak som automaticky začala poberať rodicak.. manžel bol nútený zmeniť prácu, mali sme šťastie,ze prešiel z jednej do druhejw. Platovo dostal o nejakých 250€ viac ako v prvej. Ale aj tak je nás príjem o nicom - spolu s rodicakom 800€, chceli by sme sa osamostatniť,ale....keby sme nežili s jeho rodičmi,tak asi budeme pod mostom. Výdavky na mesiac (leasing na auto,pôžička, telefóny,nafta,príspevok na bývanie, nákupy) nás vychádzajú aj na 600€-700€ mes. A to v tom nesú zaratane plienky, oblečenie a pod.pre dieťa!! 

Jesmutné,ze mamicky  musia počítať každý CENT , aby uzivili dieťa a aj viac deti,seba,platili výdavky,lieky ... My,ktoré máme manželov,priateľov ešte môžeme povedať, ze sa nám trocha ,,ľahšie'' dýcha, lebo máme ,,2 príjmy '' v rodine. Ale slobodne či rozvedená to majú hrozne ťažké... 

Ale štátu je asi jedno z čoho uživiť dieťa. Hlavné,ze maju na dovolenky,vily a ciganom na dávky o ktorých sa nám ani nesníva... A hlavne VLAKY ZADARMO!!! Hanba !!!