Odkazujeme Ficovi : Chceme vymeniť EÚ za Rusko !

Kontaktujte autora petície

Táto diskusná téma bola automaticky vytvorená k petícií Odkazujeme Ficovi : Chceme vymeniť EÚ za Rusko !.

Filip A. M. Zvědělík

#1 Podpísanie výzvy

2015-06-04 12:07

Túto výzvu som podpísal na protest proti protiruskej agende tzv. "osobností". Rozhodne nesúhlasím s orientáciou na zločineckú Európsku úniu, ktorá zruinovala Slovensko.


Hosť

#2

2015-06-04 12:46

Preto som podpísal túto petíciu,lebo s ňou plne súhlasím a veľmi rád by som vymenil sprepadenú EU za Rusko!
sunar

#3 Re:

2015-06-04 14:40

#2: -  

 chod na ukrajinu radsej moj


Hosť

#4 Re: Re:

2015-06-04 16:56

#3: sunar - Re:  

 nech už ti idioti idú rovno do ruska


Hosť

#5

2015-06-04 20:29

Lebo s tm súhlasim...
Filip A. M. Zvědělík

#6 Re: Podpísanie výzvy

2015-06-04 21:16

#1: Filip A. M. Zvědělík - Podpísanie výzvy 

 

Rozhodol som sa svoj podpis stiahnuť, pretože za najlepšie považujem, ak sa Slovensko nebude orientovať na žiadnu veľmoc, ale do svojho vnútra.

Pôvodne som sa domnieval, že táto petícia stojí iba na sympatiách k Rusku, ale nie na tom, že Slovensko sa pridruží k ruskému priestoru (to mi bolo dovysvetlené). S takouto orientáciou samozrejme nesúhlasím.

sunar

#7 Re: Re: Re:

2015-06-05 05:58

#4: - Re: Re:  

 PRESNE TAK, NA URAL


Hosť

#8

2015-06-05 11:35

Vedenie EU nie je sposobile viest uniu a svojou politikou a rozhodnutiami poskodzuje zaujmy a prava ludi. Zamerna protiludska diktatura polityky Eu posobi v mojej vlasti destrukciu v ekonomike, zdavotnictve,skolstve a vsetkych ostatnych odvetviach, ktore boli kedysi vybudovane a funkcne na vysokej technickej aj moralnej urovni. Moja vlast stratila svoju zvrchovanost a nezavislost.

Hosť

#9

2015-06-05 13:00

Pretože mám už dosť klamstva zo strany mainstreamových médií a servilnosť politikov EU ako aj agresívnej politiky USA.

Hosť

#10

2015-06-05 14:09

Aká EU ved nám vládnu americký židáci.

Hosť

#11

2015-06-05 15:46

Médiá svorne zavádzajú, nenapíšu pravdu a dávajú priestor tzv. osobnostiam a naše názory nepotrebujú poznať ! Neviem ako vám, ale mne už stačilo otrokárskej EU, prekliateho Eura, NATO a tiež jalových rečí pseudo VIP osobností !
novodobý otrok

#12 Re: Re: Podpísanie výzvy

2015-06-05 15:55

#6: Filip A. M. Zvědělík - Re: Podpísanie výzvy 

 K niekomu vždy budeme musieť patriť a o autonómii a hlavne ekonomickej nemôžeme ani snívať. Prežil som rok 1968 a aj roky v socializme a môžem bez okolkov povedať, že týchto 25 rokov od zrady na nás všetkých, boli otrocké galeje a sú  100 x horšie ako keď tu bol socializmus. V 1989 nás klamali tí istí, ktorí dnes majú rozprávkové majetky a tento zvrátený systém im preto vyhovuje, pretože chráni ich amorálnosť a vo väčšine aj nakradnuté majetky ! Pamätáte si výrok Waltra Komárka, vraj uznáveného ekonóna, že max. za 5 rokov budeme na úrovni Západu ???


Hosť

#13 Re:

2015-06-05 16:03

#8: -  

 Súhlas !


Hosť

#14

2015-06-05 20:07

Verím, že nám bude lepšie v BRICSE spolu s kamarátskym Ruskom, ako doteraz v krachujúcej EÚ a v agresívnom NATO :)
Filip A. M. Zvědělík

#15 Re: Re: Re: Podpísanie výzvy

2015-06-06 09:46

#12: novodobý otrok - Re: Re: Podpísanie výzvy 

Chcem veriť, že Slovensko bude mať raz vyvážené a úprimné vzťahy s každým. Aby tomu tak mohlo byť, musí ale najprv vystúpiť z EÚ, NATO, skonfiškovať nelegálne sprivatizovaný majetok zahraničnými spoločnosťami a domácimi oligarchami. Pretože slabá a na inom závislá krajina nikdy nemôže vykonávať svojprávnu politiku a vždy sa bude hrbiť pred jednou či druhou stranou. Slovensko musí byť vnútorne silné, aby mohlo byť v zahraničí rešpektované. Montážnu krajinu s lacnou pracovnou silou, ktorá je iba príveskom USA, nerešpektuje nikto. Ani "spojenci" z EÚ a NATO, ale ani Rusko, Čína a ďalšie krajiny.