Petícia proti vládnej Stratégii ľudských práv

Kontaktujte autora petície

Táto diskusná téma bola automaticky vytvorená k petícií Petícia proti vládnej Stratégii ľudských práv.

Joki

#376 Predmet

2015-02-18 22:16

Nechajte to tak

liberalizmus je horší ako komunizmus

#377 Re: bude "moderovať" svoj odchod do minulosti...

2015-02-18 22:31

nič nehrozí,pod-preceda to povedal.

#378 už onedlho nemusia mať zdravú krv-prečo?

2015-02-18 22:35

#140: - Re:  

Pre toto: 

Jednou z absurdít Stratégie je aj spochybňovanie zásad medicíny ochraňujúcej obyvateľstvo.

Podľa  prílohy č. 9 Stratégie je problematický dotazník darcu, ktorý obsahuje vraj diskriminačnú otázku, či mal kandidát na darcovstvo-muž za posledný rok pohlavný styk s mužom.

Je známe, že na Slovensku už došlo k prípadu nakazenia mladého chlapca vírusom HIV pri krvnej transfúzii.

Môže (rozumná) vláda uprednostniť tzv. „nediskrimináciu“ GAY osôb pred zdravím a životom občanov? Sme presvedčení, že nie! Na toto riziko upozornili aj naši odborníci z odboru transfuziológie a hematológie.

Skutocnost!!

#379

2015-02-18 22:35

samy boh a jezis, skoro nic ine tu necitam. este ducha svateho ste zabudli.

FYI: boh nie je. jezis nebol a nie je. a duch svaty nie je. nebo nie je. peklo nie je. smrt je koniec.

cim skor si to uvedomite/pripustite, tym lepsie pre vsetkych!

az do precitania komentarov u tejto a inych peticii s podobnou temou, som si neuvedomoval, aki su niektori veriaci hlboko zabrzdeni a uvazneni v tejto mega lzi.

ak by boh aj existoval, tak by ste boli jeho urazkou a poj*bal by vas vsetkych svojim vsemocnym kktm!

zacinam si velmi zelat, aby sa veriaci uvedomili a videli, ze viera je kazdeho osobna vec. osobna v zmysle, ze by nemala zasahovat do zivotov inych ludi.

ja veriacich povazujem za take spolocenstvo ludi, ktori viac-menej veria tej istej veci, stretavaju sa a bavia sa o tom, prinasa im to radost, potesenie, pomoc a nadej. je to nieco ako zaujmovy kruzok.

ale ked sa tento zaujmovy kruzok stane zbranou v rukach predstavitelov cirkvi s cielom presadzovania ich chorych pravd a udrzania si moci, tak to zacina ist do peknych p*cii!

zivot je jednoduchy, ked mate na vsetko autoritu, ktora vam hovori, co mate robit. opustite tuto jednoduchost, ktora vytvara zlo a nenavist a zacnite pouzivat rozum. budte tolerantni a doprajte inym to, co je pre vas samozrejmostou.

nikto vam tu nezakazuje zakladat si rodiny a mat deti, nikto vam tu nejde rozbijat rodinu a ani brat vase deti.

ziadny gayi vas tu nejdu t*tkat do riti a ziadne lesbicky vam nejdu lizat p*ce bez vasho suhlasu!

je tu akurat snaha napravit dlho trvajucu nespravodlivost a snaha naucit nas to, co potrebujeme vediet pre zivot v tolerantnej spolocnosti.

kto toto nechape je idiot a ak sa este takyto idiot ohana bibliou a bohom, tak ho povazujem za kkta alebo p*cu, ktori by nemali mat pravo rozhodovat o nicom, co sa ich osobne netyka!

úradníkom kompetencie - ZOBRAŤ

#380 Re: vláda má moc, ale nie PRAVDU.

2015-02-18 22:38

#7: -  

 


Hosť

#381

2015-02-18 22:39

Prečo toto nebolo predmetom referenda?
zvrátenosti

#382 Re: odvolať Lajčiaka, kým nám tu neimplementuje

2015-02-18 22:41

#20: Milan -  

 tieto gender


Hosť

#383

2015-02-18 22:47

Ake to dobrodruzstvo! 


Hosť

#384

2015-02-18 22:50

Na ďalšie referendum sa už prosím poskladajte. Nechce sa mi platiť Vaše dobrodružstvá z mojich daní. 


Hosť

#385 Re: Re: Re: Re: Re: Je mi ľúto

2015-02-18 22:58

#330: jana t. - Re: Re: Re: Re: Je mi ľúto 

V tvojom prípade by som tretie dieťa už neodporúčala. Paranoidný rodič nechá hlbokú ryhu v psychike dieťaťa. 


Hosť

#386

2015-02-19 00:10

Som za to aby každé dieťa vyrastalo v usporiadanej kompletnej rodine - matka - otec - dieťa,ani ja by som nechcel ako dieťa žiť v dákej rodine kde ma vychovávajú priteplení chujkovia a priteplené lesby,aby ešte zo mňa urobili buzeranta....Nie ďakujem,som za to aby bola rodina kompletná,ako má byť

Hosť

#387

2015-02-19 05:11

Lajciak a jemu podobni su karieristicki zapredanci.

Hosť

#388

2015-02-19 05:12

som rád, že ešte existujú normálny ľudia a snažia sa zachovať to, čo tu existuje od počiatku a nedovoľme Zlému, aby sa tu rozťahoval, ako keby mu to tu patrilo.

Hosť

#389

2015-02-19 06:04

Základnou bunkou spoločnosti je rodina.
Obávam sa, že v súčasnosti je funkčnosť rodiny na Slovensku ohrozená servílnosťou egocentrických slovenských politikov voči západu.
Aby sme zastavili alebo aspoň značne ovplyvnili tento nepriaznivý vývoj ľudskej spoločnosti, možno by stálo za to oslobviť zodpovedných podobne zmýšľajúcich skupín obyvateľstva v krajiných bývalej RVHP, kde je ešte stále predpoklad zachovania hodnôt rodiny a jej význam v zdravo rozvíjajúcej sa ľudskej spoločnosti a vytvoriť silnejší protipól voči postupným devastátorom ľudských hodnôt.
Na protest voči prienikom negatívnych prejavov západnej spoločnosti do našej krajiny (krajín), by bolo vhodné vytvoriť ľudskú oponu (pochytať sa za ruky) na hranici so západom a demonštrovať tak iný pohľad na funkčnosť rodiny ako ten "západný".
bella21

#390 Re: Re: Re: Re:

2015-02-19 06:38

#373: RVM - Re: Re: Re:  

 Lót nemohol ponúknuť sám seba, lebo súlož muža s mužom je proti božiemu prirodzenému poriadku. Lót konal zle, lebo nevedel, čo lepšie by mal urobiť. Čo by si Ty urobil na jeho mieste? Stovky mužov búchajúcich na Tvoje dvere, že chcú spať s Tvojimi hosťami. Vystrčil by si svojich priateľov z dverí, nech si s nimi ten chlípny dav robí celú noc, čo chce?

Nech by už Lót urobil to alebo ono, pre neveriacich by konal tak či tak zle.

 

hosť

#391 Re: Re:

2015-02-19 07:24

#48: niont - Re:  

 Boh je a miluje aj tých,ktorí o Ňom nevedia,skrze Pannu Máriu,ktorá

vždy pomáha, Ho môže každý nájsť. Boh odpúšťa.

Boh očakáva návraty všetkých svojich márnotratných synov a dcéry.Boh stvoril človeka

a všetko oživuje lebo JE Stvoriteľ.

Ani jedno pšeničné zrnko ešte nikto nikdy

nevyrobil v laboratóriu ani nikdy nevyrobí. Nikto nikdy nevyrobí nič živé,pretože

za každým životom je vždy Boh. Aj za Vaším.

Veľa radosti z Boha a Panny Márie prajem.

 


Hosť

#392 Re:

2015-02-19 07:56


Hosť

#393 Re:

2015-02-19 08:05

#174: BOH -  

 Pane Ježišu Kriste,Syn Otca,zošli teraz na zem svojho Ducha.Daj nech DUCH SVATY prebýva v srdciach všetkých národov aby boli uchránené od SKAZY,nešťastia a vojny.Kiežby MAKA VŠETKYCH NARODOV,PREBLAHOSLAVENA PANNA MARIA  bola našou orodovnicou.AMEN.

 

(táto modlitba bola daná na záchranu sveta.Modlite sa ju pri všetkom čo robíte. pomôže a pomohla)

Laco

#394 Otazka

2015-02-19 08:18

Dobry den, ale nebolo by lepsie napisat datum rokovania a nie iba stredu. Podpisal som to, ale do kedy sa budu zberat podpisy? Dakujem vopred za vysvetlenie a blizsie info.


Hosť

#395 Re:

2015-02-19 08:21

#379: Skutocnost!! -  

 Počkaj až pri konci tvojho života ho budeš volať ale Boh nám hovorí "každý hriech sa odpustí kto sa obráti k môjmu milosrdenstvu... ale hriech proti Duchu Svätému sa neodpustí ani v tomto živote ani v budúcom. Možno si nemal tú milosť poznať P. Ježiša a Jeho Milosrdné a milujúce srdce.Ale hľadaj a túž ho spoznať ucítiš jeho nesmiernu lásku a lásku jeho Svätej Matky Panny Márie. Nerúhaj sa už a neútoč čo je pre nás sväté,nechci sa podobať nikomu- ale hľadaj a túž. Pre Boha je každý človek,jeho  dieťa , či chceš alebo nie.Je to tak .  V Bohu je  pravý   pokoj.

 


Hosť

#396 Re: Otazka

2015-02-19 08:23

#394: Laco - Otazka 

 Schvalovali včera poobede,ale podpisi myslím treba ešte viac!Sleduj stránku dozvieš sa i ja tak robím.


Hosť

#397 Re:

2015-02-19 08:27

#379: Skutocnost!! -  

 Sudruh, vidno ako si s touto otazkou vysporiadany.

BTW: este mas dalsich par farieb, ktore mozes pouzit, nevahaj.

BBA

#398 Pokracujme

2015-02-19 08:30

Prosim, neprestavajme oslovovat svojich znamych, aby podpisali tuto peticiu. Myslim, ze treba ukazat, ze ludom na niecom aj zalezi. Treba ukazat, ze sa vieme mobilizovat a dni uplnej svojvole vlady sa koncia. Niekto sa jej bude odteraz stale pozerat na prsty.


Hosť

#399 Re:

2015-02-19 08:44

#379: Skutocnost!! -  

 Pozri modlitbu hosť 393, bolo by lepšie ak si uvedomíš skutočnosť že < nebo je,  peklo je > bude sa ti lepšie žiť,lebo dáš svojmu životu zmysel. Takto žiješ bez zmyslu iba jesť a spať, ponadávať a vyliať svoju zlosť na tých ktorých ani nepoznáš a naviac veľmi si na tomto mieste  zneuctil Boha. Nech ti je pri smrti milosrdný. človek má rozum aby ho použil. tak to využi nemárni už čas !

 


Hosť

#400

2015-02-19 08:51

súhlasím