Petícia proti vládnej Stratégii ľudských práv

Kontaktujte autora petície

Táto diskusná téma bola automaticky vytvorená k petícií Petícia proti vládnej Stratégii ľudských práv.


Hosť

#151

2015-02-17 21:31

Pane Ježišu Kriste, Synu Boží, zmiluj sa nad nami hriešnymi!

Hosť

#152

2015-02-17 21:34

Veď to je úplne jasné...

Hosť

#153

2015-02-17 21:43

Teším sa, že takéto niečo máme. Vždy sa rada podpíšem za rodinu a deti a nikdy nie za zvrátenosti ktoré ničia tradičnú rodinu.
Nech Pán Boh udelí mnoho požehnania všetkým tým, ktorí zachraňujú naše rodiny.
Pozdravujeme Alianciu za rodinu
BeMyGuest

#154 Chcu viac ako v Holandsku, Svedsku a Nemecku!

2015-02-17 21:44

To, co chcu zaviest - nema obdobu ani v EU.

Vyhovaraju sa na EU - ale to nie je pravda - v tom dokumente chcu nasobne viacej

http://youtu.be/emy86AW5Uyo?t=32m32s

 


Hosť

#155

2015-02-17 21:54

Chybaju mi presne citaty novej strategie, ktore su problematicke.

Hosť

#156

2015-02-17 22:03

Podporujem túto petíciu

Hosť

#157

2015-02-17 22:05

Pre mňa má RODINA veľký význam a neviem si bez nej predstaviť svoj život. Ale je to RODINA pozostavajúca z matky=ženy a otca=muža. Veď nech sa každý zamyslí nad tým, KTO SÚ JEHO RODIČIA = MAMA=ŽENA A OTEC=MUŽ- toto sú rodičia AJ HOMOSEXUÁLOV A VŠETKÝCH ĽUDÍ. A už len jedna vec ma napadá pri pohľade na to všetko, čo sa práve deje- VŠETCI TÍ, KTORÍ NEBOLI VOLIŤ- MÁM LEN JEDNU OTÁZKU (bez pohľadu na vierovyznanie) VIETE SI SEBA SAMÝCH PREDSTAVIŤ AKO VYRASTÁTE V HOMOSEXUÁLNEJ RODINE ALEBO ŽE VÁS UŽ OD MATERSKEJ ŠKOLY UČIA, UČIA K SEXU A VŠETKO, ČO SA SEXU TÝKA? A je to jasné- čo budeme deti od narodenia učiť to budú brať za správne, tak tomu uveria a nerozhonú sa slobodne, ale vopred budú mať určený smer svojho života. VEĎ V MATERSKEJ ŠKOLE SA UČIA, ČO JE SPRÁVNE=DOBRÉ A ZLÉ. Ja nehovorím, že homosexuáli sú všetci rovnakí a že všetci sú zlí, NIE-ONI SÚ LEN CHORÍ A POTREBUJÚ POMOC. A PRETO JA NEMÁM RODIČA 1 A RODIČA 2- toto nikdy nepriznám, LEBO JA MÁM MAMU=ŽENU A OTCAUŽA, ktorí ma ľúbia a vždy ma budú podporovať, lebo oni ma splodili a vychovali a za to im ĎAKUJEM.

Hosť

#158

2015-02-17 22:08

LGBTI sú v lekárskej praxi registrované diagnózy. Dáš svoje dieťa takýmto ľuďom...
Jeden starý pán mi povedal ak dvaja chlapi pôjdu do krčmy a si vypijú čo bude s ich dieťaťom ?
LGBTI koľko ich je ???
Viac ako otcov a mám ktorým nieje ľahostajná budúcnosť ich ďetí ?

Hosť

#159

2015-02-17 22:09

súhlasím s touto petíciou!
Nick

#160 Dajte pokoj!

2015-02-17 22:11

Ja si myslim, ze vysledok referenda hovori za vsetko - 21% za, cize 79% proti. Tak uz dajte pokoj.


Hosť

#161

2015-02-17 22:14

súhlasím s touto petíciou a verím, že bude úspešná
Peter

#162

2015-02-17 22:14

Tak ako bolo za dní Noeho,tak bude pred príchodom Syna človeka/Mat.24,37/. V Biblii v 1 Moj.6,1-7 je konečný bod do ktorého sa neviazaná sexualita za dní Noeho dostala a kam neodvratne smeruje i gender ideológia /sexuálny styk s padlými anjelmi-démonmi/.Predchádzať tomu budú ešte isté formy spolužití.  https://www.youtube.com/watch?v=3afaUqVdGzk

....

#163

2015-02-17 22:16

pojdu po nasich detoch jak psi po udenom,juvelijna justicia im to umozni,partnerstvami sa to vsetko zacne,a zeby sa necitili v zdravej spolocne ako iny ludia tak aj v skolach uz budu sa snazit deti prevychovat na svoju podobu aby prisla nova tepla generacia aby boli ako ryby ve vode.znicia biorodinu ,pary sa budu obavat odobratia dietata preto niektory radsej ani deti nebudu mat tak ako je to v norsku kde dieta je majetok statu....at si ziju hej ale ked raz deti neplodia tak nech to prijmu a neotravuju celu spolocnost s ich pravami ,a uz vobec nie pravami na deti,,ved to neni zvieratko ze si zajdem na nakupy do decaku kupim si chlapceka..alebo dam peniaze nejakej zene naj mi vynosi,,ved to decko ked vyrastie a zisti ze bolo na objednavku kupene ta ho musi porazit,,sak to neni sranda..to je chore z deti si biznis tuna idu robit.deviacia to je a nie ze ony sa taky rodia,a ti zodpovedny co otvoria tu pandorinu skrinku uz budu s penizkami davno v USA alebo inde

Nedame sa zastrasit

#164 Re: Dajte pokoj!

2015-02-17 22:18

#160: Nick - Dajte pokoj! 

 

> Ja si myslim, ze vysledok referenda hovori za vsetko - 21% za, cize 79% proti. Tak uz dajte pokoj.

Nabuduce to daj cele cervenym pismom a 10 vykricnikov.

Tak zorganizujte 400K podpisov a urcite pride 79% ludi povedat  to vase ANO.

A budete to mat na papieri.

A realita - milion ludi 3*ANO, 3 miliony ludi sa nestara // bolo oklamanych.

 


Hosť

#165

2015-02-17 22:20

Ano suhlasim s touto peticiou!!!

 

Marek

#166 Re: Dajte pokoj!

2015-02-17 22:21

#160: Nick - Dajte pokoj! 

Máte nepopierateľne veľmi zvláštne interpretačné schopnosti úplne jasných čísiel človeče. Narozdiel od Vás, ja to beriem takto: 21% oprávnených voličov veľmi presne vyjadrilo čo chce do budúcnosti pre tento ľud a jeho deti a zvyšok sa proste nevyjaril vôbec (ich vec - ich chyba). Takže Vás poprosím neobťažujte nás svojou zvrátenou logikou a skúste skôr pouvažovať nad tým, čo dobré by ste mohli pre svoju krajinu a ľudí v nej žijúcich spraviť. Ďakujem.

Ochranme deti

#167 Re:

2015-02-17 22:21

#155: -  

 

> Chybaju mi presne citaty novej strategie, ktore su problematicke.
 
Nech sa paci:
http://ocilkova.blog.sme.sk/c/ 370308/co-sa-na-nas-chysta.html
 
http://www.hfi.sk/legislativa/2 17-najvaecsie-nedostatky-celostatn   ej-strategie-ochrany-a-podpory-ludskych-prav
 
 
 
 
 
PetoS

#168 Re: Re:

2015-02-17 22:30

#167: Ochranme deti - Re:  

 tu http://www.cestaplus.sk/cestaplus/clanok MEDZERA_PREC /strategia-ci-strategicka-tragedia

Antagon

#169 fanatici

2015-02-17 22:44

fanatici, aj toto referendum vám zaplatí štát? socializmus na vás!!!!

Zdravý rozum je na strane morálky

#170 Re: Re:

2015-02-17 23:13

#140: - Re:  

 Tých 4,5 milióna prišlo k urnám povedať svoj názor?  

Freeman
Hosť

#171

2015-02-17 23:17

Chcem vsetkym mudrlantom, ktori podporuju prava LGBTI povedat, ze ich chapem, aj ich tuzbu stat sa homosexualmi,  ale prave tak, ako homosexualny par nie je schopny splodit potomka, to znamena, ze maju urcite obmedzenia, aj ich prava v oblasti rodiny a manzelstva by mali kopirovat toto prirodzene obmedzenie. Alebo vy mudrci, azda chcete obvinit Boha - Stvoritela, ze urobil niekde chybu, ked vysadu manzelstva a rodicovstva prisudil heterosexualnemu paru? Zamyslite sa nad tym, ak ste toho schopni.  


Hosť

#172

2015-02-17 23:31

Je to spravna vec v zaujme Zdravej rodiny
a pre blaho detí, ktoré si zaslužia otca a mamu.
Jaroslav
tootsie

#173 Zaujímavé výskumy... ktoré boli zastavené

2015-02-17 23:40

o tom, ako je homosexuálny spôsob života - sexuálny styk neprirodzený, ako poškodzuje telo samotných homosexuálov, ktorí mnohí neskôr nevedia udržať stolicu, nehovoriac o šírení rôznych infekcií a nákaz a ďalšie zaujímavé informácie na túto tému ... ak by niekto mal záujem si pozrieť na stránke  homosexualita.cz/?c=100

BOH

#174

2015-02-17 23:53

Ja som nestvoril ziadneho muza ani zenu. To vy ste stvorili mna. Kazdy, kto zaklada svoje rozhodovanie na mne, zaklada ho na vymyslenych klamstvach, ktorych cielom je mat kontrolu nad ludmi, ktori tomu veria. A ze vas veru je. Pomaly kazdy druhy komentar ma tu spomina! Ziadni z vas veriacich by nemal mat pravo rozhodovat za hranicu svojej osoby. Ak chces verit kktine, tak nech sa paci, ale nemysli si, ze budes rozhodovat o inych ludoch len pre to, ze rovnako veriacich blaznov su miliony po celom svete a z toho na svk jeden.


Hosť

#175 Re: Modlitba na záchranu sveta pre túto dobu,Teraz...

2015-02-18 00:24