Petícia proti vládnej Stratégii ľudských práv

Kontaktujte autora petície

Táto diskusná téma bola automaticky vytvorená k petícií Petícia proti vládnej Stratégii ľudských práv.

bella21

#351 Re: Re:

2015-02-18 18:56

#349: RVM - Re:  

 Boh nechcel, aby boli masovo znásilnení ani muži - Lótovi hostia, ani jeho dcéry panny. V tej situácii zdá sa volil Lót z jeho pohľadu menšie zlo. Ochrana hostí pred hriechom proti prirodzenosti bola jeho prioritou až tak, že radšej ponúkol svoje dcéry. Nikde však nie je napísané, že Boh toto Lótovo konanie schvaľoval. Nakoniec, boží poslovia (Lótovi hostia) by Lótovi predhodiť jeho dcéry mužom mesta ani nedovolili. Prečítajte si zvyšok príbehu, čo urobili a ako zachránili Lótovu rodinu a jeho dcéry pred potupou.  


Hosť

#352

2015-02-18 19:04

Som rád, že môžem vyjadriť odpor proti šíreniu takej skazenej kultúry a filozofie západu. Som veľmi sklamaný, že naša vláda nemá dosť odvahy na jej odmietnutie a poslušne vykonáva pokyny EU aj proti vôli takmer všetkých občanov republiky. Zdá sa, že SMER - SD stratí veľa svojich prívržencov.
J.B.
j.

#353 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: našej vláde na názore ľudí nezáleží

2015-02-18 19:07

#334: RVM - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: našej vláde na názore ľudí nezáleží 

 tak toto ma rozosmialo: "...My sa nesnazime inym nanutit..." to je skutočne ftip. lebo to, čo sa tu deje, to vôbec nie je žiadne nanucovanie, to je úplne prirodzený vývoj, po ktorom sme všetci túžili... asi tak, ako Caligula túžil po koňovi v Senáte...

 

to všetko ostatné sú prázdne mantry. skúste prísť s niečím iným ako s tým, že kresťania vraždili Indiánov.

Dara

#354 Re:

2015-02-18 19:07

#1: -  

 Ja ďakujem všetkým zainteresovaným za neskutočnú vytrvalosť.

prorok

#355 Premárnená šanca.

2015-02-18 19:14

 Salámovou metódou sa môže potichu začať podávať národu morálne za nemorálne a nemorálne za morálne, pod rúškom stratégii ľudských práv.Ćo ktomu dodať? V Európskej úni vzniká nový Sovietský Zväz, ktorý presne vie kde je pravda a samorejme ak s touto pravdou nesúhlasíte stávate sa triednym nepriateľom.

Ahoj Kikuš

#356 trápne

2015-02-18 19:17

Bigotom nevyšlo referendum, ale idú svoje žvásty šíriť ďalej inými spôsobmi.

Len bojujte, DonQuijotti, aspoň vás to zabaví a dáte pokoj v iných témach :)


Hosť

#357

2015-02-18 19:39

Podporujem ju, lebo netreba naletieť Zlému ani cez stratégiu ľudských práv. Deti chcel Zlý získať pomocou totality, keď mu to nevyšlo, teraz sa snaží o to pomocou demokracie.
xy

#358

2015-02-18 19:48

nič som nepodpisala a už ste si dali podpis potvrdený,je to zavádzajúce

 

prorok- RVM

#359 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: našej vláde na názore ľudí nezáleží

2015-02-18 19:55

#334: RVM - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: našej vláde na názore ľudí nezáleží 

 Cirkev je spoločenstvo hriešnych a nedokonalých ludí,kebi tomu bolo naopak,sotva koho z nás by do tohto spoločenstva prijali.Načo tá nevraživosť,každý kto sa raz narodi musí skôr alebo neskôr zomrieť.Po smrti vraj nič  neni,ale čo ak nie?Ak neni, tak nemám čo stratiť.Ja si túto nádej ktorú prisľúbil Ježiš nenechám vziať.Nakoniec použijem citát z rozprávkovej knihy/Biblia/Prví budú poslední a poslední budú prvi:To samozrejme platí pre všetkých...Tak čoho sa báť...


Hosť

#360

2015-02-18 19:56

O.K.veľmi užitočné


Hosť

#361

2015-02-18 20:03

Podla informacie z TV peticia prisla zial uz neskoro.
Aj tak by vsak jej vysledok bolo treba zverejnit.

St.
Julo

#362 Re:

2015-02-18 20:04

#8: -  

 Vyvraciate si vlastné tvrdenie ... Keď to Boh vie, tak nech si to spraví on a nie, že niekto bude hovoriť, že to robí v jeho mene ... Mi povedzte, čo je to za vieru potom ...


Hosť

#363

2015-02-18 20:10

dala by som viac miesto vecnym pripomienkam a minimalizovat emocionalne vztahy k peticii.
LS

#364

2015-02-18 20:32

Keď ide o morálku, výchovu detí , a teda budúcnosť národa nieje nikdy neskoro písať petície :D

 

Andrea
Hosť

#365

2015-02-18 20:36

Otče náš, vyslyš nás, zachovaj nám národ náš...


Hosť

#366

2015-02-18 20:45

K tejto petícii nie je čo dodať. Plne s ňou súhlasím.
PetoS

#367

2015-02-18 21:01

http://branislavskripek.sk /pre-predsedu-vlady-roberta-fica-su-procesy-viac-ako-ludia/ :

Celoštátna stratégia ľudských práv je dokumentom, ktorý od roku 2013 mobilizoval širokú verejnosť.„Myslím si, že proces prípravy Celoštátnej stratégie, v ktorom konzervatívne mimovládne organizácie boli zredukované len na štatistov, vydláždil cestu k referendu. V referende sa len zhmotnili obavy občanov, že vláda nedostatočne zohľadňuje ich názory a postoje, ako to ukázala aj teraz,“ uviedol Richard Vašečka,  predseda poslaneckého klubu Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti.

Celoštátna stratégia ľudských práv má niekoľko sto strán príloh, ktoré majú slúžiť ako podklad pre vypracovanie ďalších strategických dokumentov. V nich sa napríklad nachádzajú nasledovné priority:

  • Zaradiť do pravidelného vzdelávania pedagogických zamestnancov a zamestnankýň a odborných zamestnancov a zamestnankýň škôl a školských zariadení tému ľudských práv LGBTI ľudí a rodovej identity vrátane metodológie a metodík prístupu k otázkam o LGBTI ľuďoch.
  • Podporiť vytvorenie akreditovaných vzdelávacích programov zameraných na ľudské práva LGBTI ľudí.
  • Navrhnúť a do praxe uviesť opatrenia na zabezpečenie dostupnosti špecializovanej zdravotnej starostlivosti a poradenstva pre transrodové a intersexuálne osoby.
  • Pripraviť a do praxe uviesť osobitné opatrenia na zlepšenie prístupu k službám zdravotnej starostlivosti (…) a zameranie politík na poskytovanie vysokokvalitnej zdravotnej starostlivosti pre LGBTI osoby vrátane zdravotných služieb na zabezpečenie sexuálneho a reprodukčného zdravia a práv.
  • Realizácia systematických a komplexných opatrení zameraných na ochranu základných práv a slobôd dospelých osôb, ktoré nežijú v manželstve.

 Sklamanie a pobúrenie deklaroval aj poslanec Európskeho parlamentu Branislav Škripek (Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti): „Som pobúrený zo spôsobu tvorby tohto dokumentu, kde neboli   dostatočne zohľadnené  pripomienky a návrhy prorodinne a konzervatívne zameraných neziskových organizácií. Stratégiou budeme nútení akceptovať „nadpráva“ vybratých skupín obyvateľstva,  s ktorými značná časť populácie nesúhlasí. Takto nám vnucujú podstatné zmeny v spoločnosti, ktoré nie sú vítané. Vláda demokratickej krajiny sa takto správať nemôže.“


Hosť

#368

2015-02-18 21:06

Referendom sa nic neskoncilo, ale spolocensko-politicky, kulturny a predovsetkym duchovny zapas sa len naplno zacal a vyzaduje od krestanov a ludi dobrej vole vytrvale a pozitivne svedectvo o hodnote rodiny...

Hosť

#369

2015-02-18 21:09

Ďakujem veľmi pekne za Vašu angažovanosť. Prajem všetkým Božiu ochranu, inšpiráciu a vedenie.
Ste soľou nielen Slovenska.
mmm

#370

2015-02-18 21:15

Pravda víťazí, pravde čas nevadí, ani lesk "všemocných" peňazí!

Nebojte sa!

Ježiš on nikdy nebol porazený ani dnes ani zajtra ho nikto neporazí.

Milujte sa tak ako nás miloval on. Skus porozmýšľať ako asi MILOVAL - MILOVAL SRDCOM.

Zlo sa za chvíľu unaví ale Ježiš nie.

Ak To neporiešia politici, Ak To neporieši Brusel a Ak To neporiešim Ja tak to porieši jedine BOH.

Nebojte sa!

Pravda víťazí, pravde čas nevadí, ani lesk "všemocných" peňazí!

SKUSME SA ZA TENTO PROBLÉM RADŠEJ MODLIT

POMODLI SA ASPOŇ JEDEN OTČE NÁŠ - A PROSME BOHA VŠETCI BUĎ VôĽA TVOJA


Hosť

#371

2015-02-18 21:44

Velice fasa.

Hosť

#372

2015-02-18 21:48

Prec s globálnou ľahostajnosťou. Poďme do toho! Viliam
RVM

#373 Re: Re: Re:

2015-02-18 21:56

#351: bella21 - Re: Re:  

 

Nic nemoze ospravedlnit to, ak otec ponukne svoje dcery na znasilnenie celemu mestu. Ak chcel Lot volit mensie zlo, mal ponuknut sam seba. 

Cely ten je poriadne absurdna rozpravka a nechapem ako moze niekto niecomu takemu verit. 

 

RVM

#374 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: našej vláde na názore ľudí nezáleží

2015-02-18 22:02

#359: prorok- RVM - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: našej vláde na názore ľudí nezáleží 

 

"Po smrti vraj nič  neni,ale čo ak nie?Ak neni, tak nemám čo stratiť.Ja si túto nádej ktorú prisľúbil Ježiš nenechám vziať."

No to je pekne, mozno po smrti skutocne nieco je, ale co ak to nie je Jezis, ale trebars Allah. Ak uctievas Jezisa ako Boha, neviem ci neskoncis v moslimskom pekle...

https://www.youtube.com/watch?v=GScdUIYXglA

 

 

Joki

#375 Re:

2015-02-18 22:12

#27: -  

 trebq to nechat tak