Petícia proti vládnej Stratégii ľudských práv

Kontaktujte autora petície

Táto diskusná téma bola automaticky vytvorená k petícií Petícia proti vládnej Stratégii ľudských práv.

RVM

#326 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: našej vláde na názore ľudí nezáleží

2015-02-18 15:47

#316: j. - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: našej vláde na názore ľudí nezáleží 

No jasne. Za tie pekne veci mozu vsetci, za tie skarede nikto. Ak niekto spachal v mene vasho krestanskeho Boha zlociny, staci vyhlasit, ze dotycny krestanstvo zneuzival a ze k nemu nemal ziaden vztah. 

Hovori sa, ze cesta do pekla je dlazdena peknymi umyslami. To je presne aj vas pripad. Teraz mate pekne reci o ochrane rodiny, zivota a pod. Realita je taka, ze ked ste mali za poslednych 2000 rokov v spolocnosti vplyv a moc, tak ste ju zakazdym hrubo zneuzili. Zhruba do roku 300 vas prenasledovali, potom ste vy rovnako brutalne zacali prenasledovat a mucit inych. Organizovali ste kriziacke vypravy, nielen proti moslimom, ale aj proti pohanom, ktori sa nechceli obratit na krestanstvo. Vrazdili ste indianov, ktori nechceli konvertovat (presne tak ako to teraz robi ISIS a o nic menej brutalne). Upalovali ste svojich nazorovych oponentov a s pozehnanim vasich papezov ste vyvrazdovali cele mesta "heretikov".

No a samozrejme - vystavovanie zlatom ovesanych relikvii mozete nazyvat hocijako, pre vsetkych ostatnych, s otvorenymi ocami to bude ta tolkokrat spominana "kultura smrti". Ved aj kanibali nepovazuju jedenie ludi za kanibalizmus, ale vidia za tym obetu bohom, mysterium, ritual, tradiciu a ine "pekne" veci.

 

 


Hosť

#327

2015-02-18 15:49

Chavalabohu..ze snou prisli.kam sa clovek obrati ked bude neskoro?
RVM

#328 Re: RVM

2015-02-18 15:50

#315: Jan - RVM 

S frustraciou to nema nic spolocne. Naopak, dobre sa na vas bavim. 

Frustrovani budu skor ti, co sa tu rozhorcuju na strategii, LGBTI, Pietruchovej a podobnych veciach, co tu cituju pasaze z tej vasej rozpravkovej knihy, ci dokonca vymyslaju a odriekaju kadejake magicke riekanky.

 

matula

#329

2015-02-18 15:51

Je mi z toho vsetkého zle, ale bojujem dalej...verím, že táto  petícia má zmysel!!! 

https://www.youtube.com/watch?v=UDPJ2RmpeIc

jana t.

#330 Re: Re: Re: Re: Je mi ľúto

2015-02-18 15:58

#321: B.Laukova - Re: Re: Re: Je mi ľúto 

 pani Laukova, dakujem, ja mam male deti a velmi sledujem, co sa deje, mam z toho strach a vlastne si prajem, aby moje male deti uz vyrastli, zvazujem, ci naozaj chcem tretie dieta, tiez mam skusenost, ze si o mne myslia, ze som zfanatizovana, ze nazory odbornikov su obycajny pamflet, ze som inkvizitor atd. Tak si vravim, ze cas ukaze na koho strane bola pravda, som rada, ze bojujem na tomto fronte a tiez sa nechystam navzdory sklamaniu skoncit. Som presvedcena, ze nemozeme ustat, pretoze presne to chcu. Vazim si kazdeho, komu nie je pravda lahostajna a kto ju hlada a neprekruca. Dakujem Vam. Nas dobry Pan Boh Vam to odplati.


Hosť

#331 Re: Re: Re: Re: Re: Je mi ľúto

2015-02-18 16:01

j.

#332 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: našej vláde na názore ľudí nezáleží

2015-02-18 16:03

#326: RVM - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: našej vláde na názore ľudí nezáleží 

 kým na všetko budete rovnako rýchlo odpovedať, uniknú vám veľmi podstatné "drobnosti". a spôsob útoku, ktorý ste zvolili, svedčí o tom, že nemáte chuť debatovať, ale iba odsudzovať a hanobiť. takže mi zostáva ďalšia otázka, na ktorú od vás určite nebudem počuť odpoveď - čím sa líšite od tých, na ktorých teraz tak vehementne nakladáte?

obcan

#333 Blbci

2015-02-18 16:03

idioti sa vzdy najdu, ked ide o tmarstvo a spiatocnictvo. Mozete sa hanbit.

sprznene referendum vam nestacilo???

RVM

#334 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: našej vláde na názore ľudí nezáleží

2015-02-18 16:14

#332: j. - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: našej vláde na názore ľudí nezáleží 

 

V com sa lisime?

My nevrazdime ludi preto, ze maju inu vieru a nechcu konvertovat. My sa nesnazime inym nanutit nase tradicie a zakazovat im konanie, ktore nie je v sulade s nasim presvedcenim. 


Hosť

#335

2015-02-18 16:31

Povzbudzujem všetkých rozumných Slovákov, aby sa zapojili do tejto petície a nedajme si zničiť to , čo je najvzácnejšie a to je naša rodina. Slovenskí politici - veľká väčšina sú úbohí ľudia, ktorí vidia len seba a peniaze. To isté sú Slovenské médiá,bez objektivity a pravdivých informácií. Smutné! Nedajme sa nimi ovládať!

Hosť

#336

2015-02-18 16:41

Od založenia Únie mužov Slovenska - Hnutia pre rodiny v roku 1989 brzdím aktivity k likvidácii manželstiev, otcovstva, materstva, rodín a detí. Upozorňujem, že snaha likvidovať základné ľudské hodnoty v režime po roku 1989 je ešte väčšia, ako v režime predchádzajúcom. Preto vítam a podporujem v svojom mene aj v mene ÚMS každú aktivitu správnym evolučným smerom k najvyšším prírodným, vedeckým a božím hodnotám, Ing. L. Balvín

Hosť

#337

2015-02-18 16:52

Vážim si tvorcov petície a obdivujem ich odvahu v našej servilnej občianskej spoločnosti , kde normálne sa má stať nemormálnym a nenormálne normálnym ,teraz vraj aj s požehnaním našej vlády.
Verím ,že zdravý ľudský rozum zvíťazí nad homo loby a devianti ostanú tam, kam vždy patrili na okraj ľudskej kultúry.

Hosť

#338 Kto je to mi ?Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: našej vláde na názore ľudí nezáleží

2015-02-18 16:54


Hosť

#339

2015-02-18 16:58

7. februára sa konalo referendum , ktoré nebolo ani o politikoch ,ani o cirkvi, BOLO O ZDRAVOM ROZUME! Kde sme Slováci boli? Dávame sa veľmi a jasne ovplyvňovať našimi skorumpovanými médiami je to smutné! Podporujem túto petíciu , tak ako som podporovala aj referendum. Je nutné sa zobudiť všetci! Demokracia je o tom , že ľudia budú určovať vláde ako má riadiť a nie , že vláda bude riadiť ľudí, to už tu bolo. Nechcem to zažiť znova.

Hosť

#340

2015-02-18 17:00


Kniha Genezis - kapitola 19
1 Keď dvaja anjeli došli do Sodomy, Lot sedel v bráne Sodomy. Keď ich Lot uvidel, vstal a šiel im oproti. Poklonil sa tvárou k zemi
2 a povedal: "Prosím vás, páni moji, zabočte do domu svojho služobníka a prenocujte tam. Umyjete si nohy a včasráno vstanete a budete pokračovať vo svojej ceste." Oni však odpovedali: "Nie! Prenocujeme vonku."
3 Ale on na nich nástojil, aby zostali u neho. I vošli do domu. Pripravil im pohostenie, dal napiecť nekvaseného chleba a najedli sa.
4 Ale skôr, ako si ľahli, mužovia mesta, mužovia Sodomy od chlapca až po starca, celé mesto do posledného chlapa obkolesili dom, 5 vyvolali Lota a povedali mu: "Kde sú mužovia, čo prišli dnes večer k tebe? Priveď ich k nám, aby sme s nimi obcovali!"6 Tu Lot vyšiel k nim predo dvere, zavrel dvere za sebou7 a povedal im: "Bratia moji, nože nerobte hriech!8 Mám dve dcéry, ktoré ešte nepoznali muža. Vyvediem vám ich, robte s nimi, čo sa vám páči. Týmto mužom však nerobte nič také, veď oni sa uchýlili do tieňa mojej strechy!"9 Oni však volali: "Prac sa preč!" A dodali: "Prišiel sem ako cudzinec a chcel by súdiť. Teraz ti vyvedieme horšie ako tým." Veľmi dorážali na Lota a pokúšali sa vylomiť dvere.10 Vtedy tí mužovia načiahli ruky, vtiahli Lota dnu a zamkli dvere...


Hosť

#341

2015-02-18 17:14

Slovenský národ,prebuď sa...

Hosť

#342

2015-02-18 17:46

Nesúhlasím so žiadnou štátnou podporou pre agendu a ideológiu LGBTI. Každý má rovnaké právo na manželstvo a rodinu a to, že oni toto právo odmietajú, neznamená, že sa kvôli tomu musia meniť zákony na úkor manželstva a rodiny.

Skutočným terorizmom je činnosť LGBTI a preto namiesto ich podporovania by mal štát urobiť všetko preto, aby tento teror zastavil.

Nie som homofób, lebo sa LGBTI nebojím. Ukážme politikom, že na rozdiel od nich sa LGBTI nebojíme, a spoločne sa postavme proti tomuto násiliu i proti takýmto politikom.

Hosť

#343

2015-02-18 17:48

Je smutné čítať komentáre charakteru,poďme na cirkev. V ústave SR čl. 24je: 1) Sloboda myslenia, svedomia, náboženského vyznania a viery sa zaručujú. atď. 2) Každý má právo slobodne prejavovať svoje náboženstvo alebo vieru buď sám, buď spoločne s inými, súkromne alebo verejne atď.Tak mi z toho vychádza, že sme niektorí "hrdinovia" na urážanie či cirkvi alebo veriacich.Dosť primitívne na "civilizovaného"človeka- nemyslíte? A to voláme zdravým rozumom?

Hosť

#344

2015-02-18 17:53

Je to veľmi dôležité!

Hosť

#345

2015-02-18 17:53

Podporujeme Alianciu za rodinu. V každom meste by mali fungovať predmanželské aj manželské poradne a podpora rodičom pri výchove detí.

Hosť

#346

2015-02-18 18:12

Som proti demoralizácii Slovenskej spoločnosti do ktorej nás nútia sperverzitované západné kruhy

Hosť

#347 Re:

2015-02-18 18:17

#343: -  

 Zdravý rozum tu bol viac ako dvetisíc rokov. A spoločnosť fungovala aj bez pomätených preverzitomankých zákonov, ktoré už západnú spolonosť dohnala do mizérie tak, že plačú sami nad sebou. Kto neverí, nech si to ide preveriť.


Hosť

#348

2015-02-18 18:18

Plne súhlasím s komentárom #180, vyjadruje môj názor. Aliancii pre rodinu želám víťazstvo.

RVM

#349 Re:

2015-02-18 18:27

#340: -  

 

Predhodit svoje dve dcery - panny - muzom celeho mesta na masove znasilnenie...

...to ste teda vytiahli skutocne obdivuhodny kusok tej vasej rozpravkovej knihy.

Dufam, ze to nechcete prezentovat ako priklad tej vasej "tradicnej rodiny". Sice, ak to nevadilo vasmu bohu, ktory Lota zaradoval medzi "spravodlivych", preco by to malo vadit vam, ze?


https://www.youtube.com/watch?v=p6DnujiVCwo

 


Hosť

#350

2015-02-18 18:48

je vyborna