Petícia proti vládnej Stratégii ľudských práv

Kontaktujte autora petície

Táto diskusná téma bola automaticky vytvorená k petícií Petícia proti vládnej Stratégii ľudských práv.


Hosť

#126 Re: Len v krátkosti k darcovstvu krvi:

2015-02-17 19:42

#119: Nikola - Len v krátkosti k darcovstvu krvi: 

  V dotazníku je otázka pre všetkých: Mali ste v priebehu posledných 3 mesiacov styk s novým sexuálnym partnerom?

A potom je otázka pre mužov, či mali za posledný rok sexuálny styk s mužom.

Takže žiadna prostitútka od Slovnaftu :)

JaJa

#127

2015-02-17 19:47

môj rozhovor s kolegom :  No čo čo ste získlai tým zbytočným drahým referendom?  čo ti chýba?  Tak som mu odpovedala, že zatiaľ nič, ale bojím sa, že za chvíľu mi bude chýbať veľa , keď aj takí ľudia ako on v referende nebol.....  jednoducho novinári spravili svoje.... asi to bude tým, že medzi nimi je dosť veľké percento homosexuálov......   len to si tí ľudia, čo by v referende odpovedali áno a nešli, lebo im novinári povedali, že netreba,  vôbec neuvedomili....

homosexuálovia kričia, že mi rozdeľujeme spoločnosť, ale chcela by som ich upozorniž, že ak by nechceli toľko výhod ako chcú teraz, tak by tu ten boj nebol.....  my sme reagovali až po ich požiadavkach.....   priznám sa, mám strach z toho, kam sa dostaneme.... hlavne dnes, keď sa už veľa ľudí bojí povedať názor väčšiny, lebo je hneď vyhlásený za netolerantného, klerikála......


Hosť

#128

2015-02-17 19:47

To je iba začiatok, ľudia si mali uvedomiť čo v sebe skrývajú tie tri naoko nevinné otázky v referende !

Hosť

#129

2015-02-17 19:49

Som proti podpisaniu a schvaleniu navrhovanych zmien v zakonoch
Peter

#130 Re: Len v krátkosti k darcovstvu krvi:

2015-02-17 19:51

#119: Nikola - Len v krátkosti k darcovstvu krvi: 

 je to asi preto, že je to najrizikovejšia skupina ako to vyplýva z grafov a štatistík. 

http://www.hivaids.sk/index.php/vyskyt-hiv  

Je pravda, že ani prostitútka nieje optimálnym darcom. Treba brať do úvahy fakt, že doba 100% prejavenia a potvrdenia HIV je až 6 mesiacov po nakazení. Taká je žiaľ realita. Asi preto táto otázka v dotazníku. Bolo by zaujímavé zistiť, o kolko by sa ti znížil počet darcov, ktorých by bolo treba vylúčiť otázkou, akú navrhuješ: "Mali ste počas obdobia jedného roka sexuálny styk s viac ako jedným partnerom?" Je to asi na dlhšie diskusia o tejto otázke.

Nevzdelanec

#131 Re:

2015-02-17 19:59

#124: BOH -  

 Bože, rád sa nechám poučiť tvojou múdrosťou.


Hosť

#132

2015-02-17 20:00

Vysvetlí mi prosím niekto, prečo mám byť diskriminovanou väčšinou ?

Hosť

#133

2015-02-17 20:11

bez komentara

Hosť

#134 koment

2015-02-17 20:12

bez komentara


Hosť

#135 Re:

2015-02-17 20:16

#1: -  

 

 Kto sa nevyjadril na referende nehovoril predsa ani za ani proti - jednoducho sa zdržal hlasovania - odmietol, aby niekto presadzoval jeho názor. Nemá nikto právo tvrdiť, že títo ľudia vyjadrili názor tým, že neprišli.


Hosť

#136 Re: Re: Len v krátkosti k darcovstvu krvi:

2015-02-17 20:19

#130: Peter - Re: Len v krátkosti k darcovstvu krvi: 

 Krv ktorú dávajú darcovia ide často novorodencom ktorý majú vysoký titer protilátok od matky alebo vysoký bilirubín - zabili by bábo!!!


Hosť

#137

2015-02-17 20:22

Je dôležité premýšľať a nebáť sa ! Táto petícia je veľmi dôležitá ! Je len správne do nej sa zapojiť,pretože nám nemôže byť ľahostajná budúcnosť naších detí,vnúčat a ďalších generácii. Zdravá rodina je základom celej spoločnosti - otec,mama a dieťa.

Hosť

#138

2015-02-17 20:28

S petíciou súhlasím. Antónia
Hosť

#139

2015-02-17 20:29

Diagnózy zbierka zákonov č.576/2004

Nejako si tá stratégia protirečí


Zoznam chorôb
Kód Názov choroby
F64 Poruchysexuálnej identity
F64.0 Transsexualizmus
F64.1 Transvestizmus
F64.2 Porucha sexuálnej identity v detstve
F64.8 Iné poruchy sexuálnej identity
F64.9 Nešpecifikovaná porucha sexuálnej identity
F65 Poruchyvoľbysexuálneho objektu
F65.0 Fetišizmus
F65.1 Fetišistický transvestizmus
F65.2 Exhibicionizmus
F65.3 Voyeurizmus
F65.4 Pedofília
F65.5 Sadomasochizmus
F65.6 Viacnásobná porucha sexuálneho zamerania
F65.8 Iné poruchy sexuálneho zamerania
F65.9 Nešpecifikovaná porucha sexuálneho zamerania
F66 Poruchypsychikya správania združené so sexuálnym vývinom a orientáciou
F66.0 Porucha sexuálneho dozrievania
F66.1 Egodystonická sexuálna orientácia
F66.2 Porucha sexuálneho vzťahu
F66.8 Iné poruchy psychosexuálneho vývinu
F66.9 Nešpecifikovaná porucha psychosexuálneho vývinu


Hosť

#140 Re:

2015-02-17 20:29

#5: Nase Svedomie -  

 este je tu ostanych 4.5 mil - so zdravym rozumom

Petruška

#141 Re:

2015-02-17 20:39

#106: -  

 Bravo, Bonaventurka....my sme boli v mladosti kamarátky a nevideli sme sa od r. 1978.....Naše cesty sa rozišli, ale máme rovnaký základ povolania. Najhoršie je , že ľudia mlčia....keď tu ide o celý národ, o deti.....tri dni mám pravnúčatko....(Ja som si adoptovala dievčatko , to mi poslúžilo na zavádzanie vyšetrovateľov....) a ono už je starou mamou....

 Vieme, za čo bojujeme. Poviem ti, boli sme bití, nebolo mať príjemné štb stále na krku, ale keby som mala vybrať medzi pokračovaním prenasledovania a zvrátenosťami, ktoré chystajpú na deti, tak absolvujem ešte raz 24 výsluchov znova.....

  Európska únia je diablovo dielo, ja so zas nebola na tomto referende o EÚ, pretože som si dokončievala štúdiá v Nemecku a vedela som, čo to robí.....aj islamizácia je zlá, ale toto ešte horšie. Samovražda národa je vždy horšia ako mučeníctvo. Pozdravujem Ťa a v laudách sme denne spolu!


Hosť

#142 Re:

2015-02-17 20:45

#25: -  

 stručné, presné, pravdivé


Hosť

#143 Re:

2015-02-17 20:53

#127: JaJa -  

Neobviňovala by som samotných homosexuálov, aj im to mnohým prekáža, ako postupuje homolobby (Macko, Fábry, Schlesinger, Pietruchová, Weisenbacher, ...). Viacerí z nich si už uvedomujú, že boli zneužití:  www.hlavnespravy.sk/sok-pre-francuzsko-homofobni-homosexuali/63270/ protest 800,000 ľudí vo Francúzsku - aj homosexuáli protestujú proti homo-manželstvám. Niekto si práve ich vybral za skupinu, ktorá je "utláčaná" a na základe toho chce dosiahnuť rozklad celej spoločnosti. 

 


Hosť

#144

2015-02-17 20:56

prečo by mali trpieť deti, ktoré nemôžu za opačnú orientáciu niektorých jedincov
VeVe

#145 Predmet

2015-02-17 21:04

 Čo viem veľa ľudí čo zanedbalo toto referendum už na to prišlo , škoda . . . ale tiež viacerí sa nezúčastnili lebo sa v tom čase nachádzali v zahraničí , kvôli práci , živitelia rodín , ktorí si len tak nemôžu dovoliť o ňu prísť .


Hosť

#146

2015-02-17 21:06

Ja nekomentujem, ja učím pravdu svojich žiakov

Hosť

#147 Re: Predmet

2015-02-17 21:10

#145: VeVe - Predmet 

 mám obavu, že to v tomto prípade nieje "len tak"...  je mi smutno z toho, že poctivý občan si musí dnes vyberať, či príde o prácu alebo o rodinu :(


Hosť

#148

2015-02-17 21:13

Nesuhlasim aby bola agenda LGBTI financovana z dani.
Odporucam vlade aby presadila strategiu na podporu tradicnej rodiny, ktora to dnes vobec nema jednoduche.
Dakujem,
Manzel, otec, danovy poplatnik.

Hosť

#149

2015-02-17 21:19

Zdá sa že ľudský zdravý rozum zažíva krušné chvíle na Slovenku asi väčšina si vysmrkala zvyšok zdravého rozumu pred referendom do umývadla a niet už cesty späť. len minorita vyše 21% si to dokázala obhájiť a ustáť. chudáci toľko ľudí je bez zdravého rozumu a ešte sa tvária, že akí sú moderní. Koho chce Boh potrestať tak mu zoberie zdravý rozum a to sa stalo na Slovensku 7. 2. 2015. Úbožiaci debilní. Som veľmi rád, že sa nájde na slovensku niekto, kto obhajuje normálne hodnoty a zdravý ľudský rozum ako to urobila aliancia za rodinu. Nech vás Boh za to požehná. A toto čo sa deje po referende fuj odpad žumpa grcanie.
Cecília

#150

2015-02-17 21:29

Nie som proti homosexuálom. Nech  sa  im dorieša práva týkajúce sa dedenia ,informácií o zdravotnom stave  a pod. Ale som zásadne proti manželstvu  homosexuálov a nedajme  sa oklamať ani registrovanými partnerstvami,cez ktoré by si  vydobíjali práva na adopciu detí tak ako to bolo v západných štátoch. Dieťa má právo na matku a otca  a toto právo je v absolutnom rozpore a adopciou detí homosexuálmi. To čo sa deje v západných štátoch nie je len proti Bohu ale i zdravému rozumu. Slovenské médiá sú proti nám . Aká je sloboda  v tlači ,televízii aj rozhlase ukázalo referendum. Vyvarujme sa útokov na homosexuálov ale stojme si za svojim presvedčením ,získavajme vedomosti o tejto problematke a vysvetlujme  svojim blízkym o čo tu ide.