ProtiReferendum proti rozvracačom štátu z opozície v čase pandémie.

"Vážení občania Slovenskej republiky,

naša vlasť sa po približne roku pôsobenia súčasnej vlády ocitla v najhlbšej kríze od druhej svetovej vojny. Nezvládnutie pandémie si vyberá krutú daň v podobe tisícov ľudských životov a miliardových škôd v slovenskej ekonomike.

Vládna koalícia ponúka Slovensku len nekončiaci chaos, zmätok a amaterizmus, kvôli ktorým sa vytratila akákoľvek dôvera občanov vo vládnu moc."

.. takto sa začína referendum 2021 z dielne ľsns, smeru, hlasu, ktorí sa priživujú na celosvetovej pandémii. Búria sa proti lekárom, právnikom, ústavnému súdu, lebo oni sú viac než odborníci! Oni sú extrémisti, a zločinci, a tí vždy kričia najhlasnejšie. Lebo sa boja. My ostatní máme dosť práce s tým žiť v tejto dobe čestný život, zarobiť si čestne a udržať si zdravie s rovnakou úctou k lekárom ako doteraz, a možno dokonca o niečo väčšiou, keďže dokážu počas pandémie pracovať na 200%. Vedci vyvíjajú lieky tak rýchlo a efektívne ako ešte nikdy. A my len ticho z nevdelanej neúctivwj pozície bez kúska skúsenosti s prácou vedcov bliakame za to ako malo sa snažia a pritom ležíme na gauči a vypisujeme "vysoko odborné názory" na sociálnych sieťach. Nedá sa to vydržať. Nie pandémia, ľudská nenávisť a hlúposť ktorá premieňa ľudí na monštrá. Masy arogantne kričia o vakcinach aj keď netušia ani čo je to Golgiho aparát, či endoplazmaticke retikulum ale akosi si veria že oni prečítali v tých pár článkoch celú pravdu sveta.

 

Opozícia zneužíva túto dobu, ako extrémisti po všetkých krajinách sveta v dnešnej dobe. Je len otázkou či sa my ostatní dáme prekričať niekým, kto nepočúva nikoho a tvári sa, že háji strednú vrstvu ľudí. Pár ľudí háji, len žiaľ len tých ktorí kašlú na zvyšok sveta, kradnú, burcujú k agresii, len aby sa extrémisti dostali k moci. (Mimochodom ak chcete niečo prirovnať k 2.sv vojne, tak nástup extrémistických strán ako je ĽSNS po zneužití svetovej krízy, nič iné) Kašlú na ekológiu, na svetové zdravie, na reálne potreby utláčaných a skutočne obmedzovaných v spoločnosti. AG testy a očkovanie je niečo, čo v zdravotníctve bolo vždy, len teraz sa deje vo veľkom. Pretože je svetová pandémia! Zažili ste už niekedy svetovú pandémiu? Žili ste v roku 1919? Či v stredoveku? Že si dovoľujete hovoriť aké toto je zmanipulované. Nevzdelanosť vládne svetu, a my zdravotníci sa musíme obracať niekoľko násobne aby sme vaše priania naplnili. Kričíte po nás v nemocniciach, v lekárňach, správate sa horšie ako ktorýkoľvek "Matovič" amatér z vlády, a pritom revete na odborníkov s logom Ľsns na hrudi. Nemáte právo štvať proti sebe ľudí a spôsobovať tak hlbokú nenávisť, ktorú nenarovnáme ani za sto rokov. 

Ak sa my ostatní nepostavíme extrémistom, až potom to bude ako v druhej svetovej vojne. 

Sme za odstránenie akejkoľvek strany, ktorá spôsobuje extrémizmus a podnecuje násilie. Hlavne za ich okamžite odstránenie z Nrsr.

Strany, ktoré boli v minulosti zrušené ako extrémistické, nacistické a podobne, a hlavne ich členovia nesmú zakladať nové strany ako Kotleba po zrušení jeho Slovenskej Pospolitosti v roku, ktorá bola v 2006 rozpustená. A ako všetci jeho doterajší a neskorší členovia ako aj odnož Republika, ktorá len pokračuje v ich šľapajách, kričí, nenávidí, hlása voľné zbrane, v roku 2017 mali vo volebnom pláne pracovné tábory pre Rómov, nenávisť proti pápežovi za to že miluje utláčaných, lebo to aj pápež robiť má, útoky na iné rasy, osobné útoky na poslancov a občanov, trúbi po mestách a obciach a aktuálne zvoláva z novému SNP.

Toto nemá hraníc, pokiaľ to sami nezastavíme. Teraz.

Ak referendum, tak proti opozícii, ktorá spolu zo zmätenou vládou ničí slovákov. Podnecuje, prekrúca fakty, šíri hoaxy, zneužíva smrť ľudí, ktorí neumreli na očkovanie tak aby to vyzeralo že umreli aj keď v skutočnosti očkovaní neboli. Šíri skrachovaných vedcov, ktorí nemajú žiadny relevantný výskum, alebo šíri zlý preklad alebo nedostatocnu vzorku francúzskeho držiteľa nobelovky Luca Montagniera, aby vyzerali dôveryhodne. Mení názory na očkovanie podľa toho ako sa im to hodí. Pred pandémiou boli za, ako Pellegrini, potom nakazujú ľudí na protestoch proti očkovaniu, a teraz zas propagujú očkovanie čiastočne. Niektorí zastávajú Rusko, a potom čo zverejnia očkovanie povinne sa tvária že sa nič nestalo. (Blaha) A hlavne ako Kotleba, ktorý hlása, že covid je chripočka a že 14000 našich blízkych ktorí umreli na covid bez iných príčin je nič. Tak s takýmito ľuďmi v opozícii nás čaká tretia vlna. Vďaka nim. Zastavme extrémizmus.


Jozefína Tisová    Kontaktujte autora petície

Podpísať túto petíciu

Svojim podpisom oprávňujem Jozefína Tisová na odovzdanie informácií, ktoré poskytnem v tomto formulári, tým, ktorí majú v tejto oblasti právomoci.


ALEBO

Dostanete e-mail s odkazom na potvrdenie vášho podpisu. Ak chcete dostávať naše maily, prosím, pridajte si info@peticie.com do svojho adresára alebo do zoznamu bezpečných odosielateľov.

Upozorňujeme, že svoj podpis nemôžete potvrdiť odpoveďou na tento e-mail.
Platená reklama

Túto petíciu budeme propagovať pred 3000 ľuďmi.

Dozvedieť sa viac...