Petícia za zrušenie vlakov zadarmo

Quoted post

1234

#28

2014-11-04 17:31

 Ludia vy ste fakt poriadne prihriati keď už sa tak musím vyjadriť :D :D dane sa zvýšia tak či tak aj keď vlaky zadarmo budú a aj keď nebudú!!!!!!!! Viete čo docielite touto vašou petíciou? Pomôžete akurát tak našej vláde aby sa znova nabalila, oni sa tam len potešia keď sa dozvedia že ľudia o vlaky nemajú záujem a s radosťou si tie peniaze rozdelia medzi sebou.  A potom sa sťažujme zase že kde zmizli peniaze, môžeme si za to samy lebo sme jebnutý slovenský národ a nič sa nám nepáči a závidíme jeden druhému. Uvažovanie nenásytných  ľudí : "zľavu nemám tak spíšem petíciu keď to nemôžem využiť ja prečo by to mali využívať dôchodci a študenti?" SA SPAMäTAJTE UŽ KONEČNE ZO ZÁVISŤOU NIKDY NIČ NEDOKÁŽETE !!!!!!!!!!! a keď chcete aby sa niečo v našej krajine zmenilo k lepšiemu tak zmente najskôr seba a svoje priblblé uvažovanie a neriadte sa podľa väčšiny ale podľa seba. Ako môže niekto povedať že budú vlaky preplnené ? sama som študent a nebudem vôbec domov chodiť často aj keď náhodou budú vlaky zadarmo, a toto si povie väčšina pretože cestovanie je časovo náročné a taktiež starí dôchodcovia sú radi že si oddýchnu doma kto už len bude tak často cestovať to si len my domýšlame, veď nejskôr skúsme a presvedčme sa či máme pravdu až potom podpisujme petície.

Replies


Hosť

#35 Re:

2014-11-04 18:09:35

#28: 1234 -  

 ...a najvačšou katastrofou Slovákov sú takýto premúdrelí študenti čo len urážajú a figu sa rozumejú danej problematike...sorry nebudem ťa urážať tak ako ty všetkých čo tu prezentovali svoje názory-je demokracia...


Hosť

#38 Re: 1255

2014-11-04 18:41:04

#28: 1234 -  

 Nauč sa gramatiku. Nedá sa to čítať.

Tabby

#261 Re:

2014-11-06 17:41:07

#28: 1234 -  

 Už keď ideš nadávať na ,,priblbosť" nejakého národa, tak sa aspoň nauč gramatiku ;)

yallo

#301 Re: uvažujte

2014-11-06 23:59:13

#28: 1234 -  

 Mila slečna,

očividne Vám rozmýšlanie robí problém aj napriek tomu, že ste študentka. Pokúsim sa Vám to vysvetliť ako prostému človeku:

Vy ste svojim komentárom vyjadrila, že chcete byť okrádaná jednou cestou alebo druhou (vlaky zadarmo alebo peniaze zlodejom - politikom... pre mna je to však stále to istè). Možnosť neokrádania ľudí v produktívnom veku ste ani nespomenula. Spomeňte si na Vaše hlúpe a momentálne sebecké názory keď budete mať svoju firmu, resp. budete zamestnanec alebo SZČO.

Pevne verím, že život Vás naučí. Prajem úspešné doštudovanie a zaradenie sa do pracovného procesu s vlakmi zadarmo alebo okrádaním Vašej maličkosti nenažranými politikmi, nakoľko pre Vás iná (schodná) cesta nevedie. Spomeňte si na Vaše priblblé reči, keď sa budete pozerať na výplatnú pásku.

P.S.: viete vôbec o tom, že na tieto vlaky zadarmo po slovensku sa nebudeme skladať len slovenským študentom a dôchodcom, ale aj študentom a dôchodcom z celej EÚ, ktorí budú cestovať slovenskom?  Skúste si pocestovať napr. po nemecku zdarma. Vysmejú Vás... bohužial naša "nevyspelá krajina" to týmto vyspelým štátom ponúka. Váš vzor pán Fico je očividne ľudomil a rozdáva z našich peňaženiek. Pevne verím, že keď za tri roky doštudujete strednú školu tak zmeníte názor.


Hosť

#442 Re:

2014-11-07 14:04:12

#28: 1234 -  

 prihriata si Ty, vôbec nevieš o čo  tu ide, škoda.


Hosť

#643 Re:

2014-11-10 17:32:21

#28: 1234 -  

SA SPAMäTAJTE UŽ KONEČNE ZO ZÁVISŤOU NIKDY NIČ NEDOKÁŽETE .

 

Závist.

irma

#987 Re:

2015-09-26 14:22:53

#28: 1234 -  Kontaktujte nás

  je dolezite co kto povie pokial sa tomu da rozumiet....ja som vam rozumel....po odpracovani 43 r. kvalifik. prace mam prijem /dochodok/380 E....

 

nepokladam za   spraavne este pracovat  ....nechcem vziat pracu mladym..preto mi pomohli bezplatne vlaky...neni to isto spravne....mal by som mat  taky prijem aby som nemal prroblem si za vsetko zaplatit....prepacte mi chyby...dlhy cas som nepisal po slovensky....